Въпрос за мини скара - грил

  • 2 333
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Привет на всички във форума. Опитах се да пиша в една стара тема, но тъй като е в архив не се позволява да се добавят нови мнения. Ето защо се налага да пусна тази.
Колебая се каква скаричка да си взема за печене на сандвичи. По магазините има от онези от комунистическо време, но сега с една тънка ламарина като вестник.
Попадна ми е един малко по-различен модел  http://www.eldommix.com/skara_bg.htm , като по-особеното е, че може да пече и над реотаните (модел ЕМ 350).  Понеже не съм срещала досега подобен модел ще помоля ако някой знае да сподели дали си струва парите. От София съм и приемам всякакви други предложения.

# 1
  • Мнения: 2 033
Като за сандвичи и не само става пИрфектно! Аз си търся такава, но не много упорито  Blush
Имам такава от стария модел вече 15 год- очаквах да ме предаде за да си купя от този, който си показала, ама...
Лесно се разглобява за да се мие, ако чак пък толкоз- слагаш алуминиево фолио на капака и го сменяш  Mr. Green
Не съм много сигурна само като се правят шишчета как се чисти реотана, но бих измислила вариант.
Успех в избора и да пишеш резултат!

# 2
  • Мнения: 19
      Ползвала съм и двата типа скарички. За мен тази от соц. времето е по-добра. Майка ми я ползва още ( не и се знаят годините ). От по- новите модели който си показала  имах, но се развали за 6-7 години и реотаните май са по-слаби.  Ако печеш нещо върху реотаните се за цапат и после мирише доста като я пуснеш. За сандвичи ползвам инфрачервения реотан на готварската печка така наведнъж стават 8-10 сандвича. Grinning

# 3
  • Мнения: X
Имам такава,подобна е като модел,но не е с шишове и ми е трета по ред откакто сме семейни-ще рече 16 г.Това е уред,който ползваме почти ежедневно.Всякакви други като преса за сандвичи и тостер отлежават и се ползват инцидентно,но този парти грил си е незаменим.Е,случва се да се повреди,хич не го нося на ремонт,а направо купувам нов,от един склад за електроматериали.За 25 лв. чисто нов какво да му ремонтирам на стария. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт