90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №119

  • 30 530
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 363
Ето ме пак,плуваща Laughing
дотук 2чая,1 кафе,и 500мл вода Peace засега не се чуствам гладна ,но след малко отивам на работа и съм до 8ч дано устискам и там Praynig
Мерси за новата темичка Хари и те чакаме наново Peace
До скоро

# 16
  • Мнения: 1 702
Хари , благодаря за новата темичка  bouquet
Моля, ви помогнете ми..  Praynigза въглехидратния ден какво мога да си поръчам за вечеря в ресторант ? Палачинките са с мляко, крем-карамела също, сладоледа също.. какво да е ..? newsm78

Със сладоледа няма да имаш проблеми.Предният път си правих всеки въглехидратен голяма мелба и имах 600гр минус.Хватката е да се разминеш само с мелбата.И други момичета са яли сладолед.Страшно няма! Mr. Green

# 17
  • Canada
  • Мнения: 277
Привет ФиданкиHug

Хари благодаря за теми4ката! Heart Eyes

В4ера преминах 3-тия воден ден успешно - само два бобона HALLS са ми прегрешението, но кашлям зверски и щях да се задуша от кашлица ако не ги бях взела. Днес още със ставането се 4уствам зле, вие ми се свят и ми е много прималяло- явно това ми е предела.......
Премерих се днес (но съм в МЦ) за 3-ти цикъл - минус 2.5кг
Със другите свалени - -1-ви цикъл - минус 3.5кг
                                - 2-ри цикъл - минус 2кг
Вси4ко общо е минус 8кг  Flutter
Много съм доволна и то не толкова от кг , а от сантиметрите - дрехите ми стоят 4удесно, корема се е прибрал, какво му трябва пове4е на 4овек  Peace
Остават ми последната 4етворка захранване и след това разделно хранене, още отсега се страхувам да не си върна свалените килограми  Confused

Желая ви много минус4ета моми4ета!  Hug

# 18
# 19
  • Мнения: 377
Хари, мерси за новата темичка!
Smile_K, виж какво ти копирах от първа страница: ПИЦА СЪС ЗЕЛЕНЧУЦИ ИЛИ ПЛОДОВЕ(БЕЗ БЕЛТЪЧНИ), СПАГЕТИ С ДОМАТЕН СОС, КЕТЧУП ИЛИ СОС ОТ ГЪБИ. В СОСОВЕТЕ НЕ СЕ СЛАГА МЕСО ИЛИ ДР.БЕЛТЪЧНИ. МОГАТ ДА СЕ КОНСУМИРАТ СЪЩО И ТОРТИ, КАКТО И СОЛЕНИ СЛАДКИШИ ,А СЪЩО ТАКА И СЛАДОЛЕД.
 Днес ми е въглехидратен ден: з- кафе и грозде, о- геврек и салата зеле и моркови, в- филии с халва и блокче черен шоколад. Водата се надявам да я докарам поне до 1,5 л.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 008
Smile_K мен ако питаш, по-добре да е нещо соленко-например спагетено "нещо"  със зеленчуци-хем ще си го хапваш цялата вечер, хем е по-засищащо.а сладкото-ще отиде бързо, и ще имащ повече изкушения.Най-удачно може би е салата все пак-по същите съображения.Но ако държиш да е сладко хапни си парче торта , все някаква имат:) и се зареди с различни напитки:))))))
аз имах такава дилема на водният си ден:) бях с приятели и си поръчах вода, кафе и чай...Simple Smile)))))))да казвам ли как ме погледна келнера?Simple Smile

# 21
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Здравейте и от мен... днес се давя в плодове... ех, този плодов ден май ще ми съсипе диетката...

# 22
  • Мнения: 32
Здравейте и от мен и аз днес съм на плодчета, тъкмо изконсумирах обедната дажба от круши... и си сметнах че на 24 ми се пада водния ден като на още някой /прочетох по напред/ за жалост, но няма как като искаме да сме слаби ще издържим с воля на всички искушения до края. Само ме е яд че там където ще празнуваме всички ще ме укоряват че пак съм на диета и ще ме уговарят колко добре съм си така и че неми трябват никакви диети та да си хапвам от всичко /както те правят и затова са доста дебелички/  Laughing
Е лек ден от мен на всички!!!

# 23
  • Мнения: 35
Мартинче, браво за резултата!Направо си се преобразила!Но какво още ще сваляш,та се готвиш за завръщане на пролет?
djeni84, няколко фиданки са споделяли за такъв проблем в началото,и при мен беше така,нещата ще се нормализират - организмът привиква към новия режим,изхвърля токсини и т.н.Най-важното е водата - ако пиеш достатъчно вода,няма да имаш такива проблеми.
Flicka01, как издържа само на 3 ябълки - от тях дори се огладнява повече?Хапвай по повече, плодовият е с цел - пречистване на организма и повече витамини.
Lanq, добре дошла и успех!
alleicha,ако си преди МЦ или около овулация,може да има задържане и покачване на кг.Реалното тегло се разкрива след МЦ.
Бърборанка,в белтъчен и бобов е задължително да се хапва едно и също.Относно въпроса за Нова година - може да си удължиш първи цикъл с една четворка и после да си направиш водния.Някои от рецептите са неподходящи - това,защото всеки публикува.Белтъчините не могат да се смесват според диетата,но повечето фиданки са приели,че до два вида белтъчини - става.
Ice-ice, може постна пица, някакъв сладкиш, торта, мелба, палачинки.
Smile_K, може салата с крутони или пърленка,спагети,постна пица,качамак; сладко пък - палачинка,торта,мелба,сладолед,палачинка със сладолед. Сладоледът е позволен във въглехидратен - 3 топки,а в плодовите видове и шоколадовия няма мляко(мляко има в млечните видове).
zdravetz,при мен втория път на диетата кг се размърдаха чак около водния ден.
tji,много малко си хапнала в плодовия - увеличи количествата на плодовете.
Yonito,браво,много добър резултат!Минавай да споделяш как се храниш и после,полезно ще е за всички.

# 24
  • Мнения: 1 669
  bouquet Здравейте в новата темичка!  bouquet

Днес съм на въглехидрати. Сутринта хапнах ябълка, за обяд филия с олио и червен пипер. За вечеря ще е същото.

Болна съм и съм на антибиотици. Чудя се като сте на АБ как изтиквате плодовия??? Не е ли противопоказно. Някой беше споменал в предната тема, но не мога да открия коментарите.
Детето също е болно. Криво ми еееееее... #Cussing out

# 25
  • Мнения: 654
 GrinningЗдравейте момичета;аз вчера след като се зарекох да не ям повече .че в 15.00 ометох половин шоколад и то не черен,към 20.30 от лакомия изядох три лъжици лютеница и другата половина на шоколада Embarassed и сутринта кантара ме зарадва с минус 600гр. Shocked и така бях 66.00кг.Днес плодове преди утрешния воден ден.Закуска две кивита.обяд 100 гр сурови ядки и сушени плодове;след обяд 100гр сушени боровинки и ананас-незнам доколко беше подходящ и за вечеря съм си взела два малки банана.Днес нарочно се тъпча та да не съм гладна утре но ще видим Rolling EyesХубава вечер Grinning

# 26
  • Мнения: 1 569
Бубичка, знам в коя тема пиша. Питам защото според написаното на 1 стр точно си става дума за основен принцип на РХ, а именно смесването на различни белтъци (макар и в рамките на 1 ден) е забранено. И в предната тема някой го потвърди, сега и Taniaa. А за смесването в 1 рецепта на кайма с яйца не знам какво е обяснението ти.

Taniaa, аа ясно. Ако просто така всеки си го 'приема' е друго. Wink

Последна редакция: пт, 03 дек 2010, 16:47 от Бърборанка

# 27
  • Мнения: 354
Здравейте и от мен, записвам се в новата тема.
Аз днес съм на въглехидрати. Много ми е хубаво като си видя коремчето как се е свило и не ми виси от ръба на дрехите ( нали ме разбирате Wink )

Утре, обаче е плодов и ще трябва да се запася с провизии, че ми предстои напрегнат ден.

# 28
  • София,
  • Мнения: 4 267
Много съм ви изтървала   Party  но задачки - закачки, трябва да се вършат.
Днес отчет варива -
з- пропусната, но пих две кафета, о- леща, следобед хапнах една ябълчица, довечера пак лещичка. Но искам да се оплача. Нещо вече две седмици нищо не свалям или по точно сих варирам тук с едно кило ту нагоре ту надолу и немърдам, така е от след водния, и как ви се радвам - на повечето след плодов и воден как сваляте по  -2 кг., а аз едва 800 гр. и то за двата дни, а сега пък нищо. Дайте идея какво да направя да задвижа пак процеса Rolling Eyes, стриктна съм, не чак до педантичност, но поне не прегрешавам, явно пицата онзи ден във въглехидратния хич не ми подейства добре.Утре пак въглехидрати, но ще я карам на спагети  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 215
Здравейте, фиданки! Благодаря за новата тема, Хари.

Напоследък не успявам да се отчитам в деня, но съм си режимна. Вчера плодов - 3 бр. банани, 2 мандарини и 100 г сурово кашу и 1 кафе сутринта.

Днес белтъчен:
з - кафе и 1 банан
о - 2 бр. печени кюфтета на фурна със гарнитура от зеленчуци и салата домати и краставици
в - същото ще бъде

Аз отново задържам. Вече изобщо не знам колко тежа, защото всеки ден е различно, ту плюс, ту минус. Вторият ми воден е на 7-ми декември. Ако се похваля с минус 3 кила за целия цикъл, ще е добре. Стриктна съм, но нещо с количествата не се разбираме този цикъл.

Лека вечер на всички!

П.С. Ха, Семирамида, гледам, че нещата при теб са същите.

Общи условия

Активация на акаунт