СЕПТЕМВРИ - тема 32

  • 20 198
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Благодаря ви момичета Hug ще ги прочета темичките....и дано това скоро отшуми.

# 46
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Честит празник на Цвета и Ивилда  bouquet Дано си прекарвате добре Grinning
Колажчето е много хубаво и коледно  Peace
Напоследък нямах нещо настроение да пиша, а и все гледам да сме навън, че у нас Рая ме подлудява. Междувременно изплетох и шапки за половин Габрово, ама вече и това ми писна...
Опитвам се да отбивам Рая, но засега успявам само през деня да я залъжа да не търси, но нощем няма шанс и сякаш си наваксва, щото суче безброй пъти до сутринта.
Отделно ми е станала една кекава, почти постоянно нещо е болна, но може би й е спаднал имунитета заради това усилено зъбоникнене, знам ли Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 2 777
Ииииии,куцук, куцук с бастунчето  newsm27:
Честит Юбилей, Цвет!Честит рожден ден, Ивилда!
Много щастие и изпълнени желания !


# 48
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!

polly що така куцук, куцук...
valkata78  Hug
Атракцион...как е днес Бужи?

# 49
  • Мнения: 5 026
Атракцион...как е днес Бужи?
Гладен Simple Smile Дано отшумя тази гадост, дано и Свил го прескочи, че не ми се мисли пак  Confused Това ми е най-омразната болест повръщането...

Валка, Поли, привет  Hug

# 50
  • Мнения: 8
Добро утро!
Еми, благодаря за кафето, както винаги!
На мен ми е някакъв кошмар мисълта за отбиване, но все се намира някой да ме попита, как мислиш и кога, а като отговоря, че не го мисля и  #Crazy. Ами наистина нямам идея как се отбива толкова пристрастено кърмаче! Shocked Валката, после ще споделяш опит. Crazy
Снощи например направо ми идеше да се изнеса от леглото, ами то голямо смукане, направо така са ми чувствителни сега зърната, че ме хфащат лудите. Толкова съм изнервена, че пак Валери го отнася. Къде е истината, да го кърмя въпреки всичко или да си гледаме спокойствието, незнам. От лятото не ми беше идвал цикъла (до тогава беше на два месеца), но много тежко го понесох, много ми се отрази на нервите тая хормонална буря и много ми е гузно, че малкия го отнася. Но пък така изнервена нямам сили за насилствено отбиване ooooh!.

# 51
  • Мнения: 1 046
Добро утро....

За кърменето - аз нали ви казах, по-добре доволна майка, отколкото изнервена и въпреки всичко кърмеща....Да, знам, че е лесно да се говори отстрани, при мен стана сравнително лесно, почнеше ли да реве по нощите давах бибата и за почти седмица спря да ме търси, отделно, че в момента е супер пристрастен към бибата, но това не ме притеснява.....Съвети не знам какви да давам и затова както никога  Sunglasses ще си замълча....Но щом вече ви е неприятно и тегаво и досадно намерете начин да спрете, има и хомеопатия за деца, а прочетете малко и за Баховите есенции, моя позната с тяхна помощ си отби детето, при това беше доста голяма вече....

Елхичките ми станаха много прилични по някое време и снимка ще ви пусна....ей така за критиката, ще я приема всякак и всякаква....

# 52
  • София
  • Мнения: 1 504
maya_4ekelova ти най-добре си усещаш нещата..Ако ще се чувстваш по-добре без да кърмиш...отбивай..Никой няма да те съди, а предполагам, че родата дори ще се радва...
Аз принципно си падам малко мазохистка...и сигурно щях да продължа...незнам как се успокоява през нощта дете...винаги е било с цица при мен...Друго не съм пробвала де, така че не съм критерий...но пък няма да кърмиш 5 години, все някога детето ще израстне това...Така че насилствено бих отбила, само при здравословен проблем и то ако е супер належащо...Явно мисля повече за децата, отколкото за себе си...но факт е, че децата бързо растат, а проблемите и недоспиването също толкова бързо се забравя... Grinning
Относно баховите есенции...мисля, че те са на много високо ниво, при малките деца често трябва да се сменяват, а и незнам до колко точно могат да се определят...Кати пи...за новото начало - т.е да приеме по-лесно бебето, имаше доста краткотраен ефект...Та незнам до колко биха могли да помогнат, ако не си вярваш повече Wink Не ги отричам, но определено кой знае какъв ефект не видях..Принципно вярвам на такива неща....Но децата се променят за седмици, а и как можеш да опишеш състоянието на едно дете, след като то само неможе да се изразява...Винаги вярно ли тълкуваме поведението им? Thinking

# 53
  • Мнения: 414
Добро утро!
Аз като некърмеща ще си замълча. Sunglasses
Честит имен ден на всички Андреи,Андреевци и т.н.!Да са живи и здрави!
Нямаме вода и ще откача.Не мога да си измия зъбите,да измия на детето бурканчетата за кухнята,сега си поръчах на комшийката да ми донесе минерална поне да се измия Sad

# 54
  • София
  • Мнения: 1 504
Иии верно бре...ЧИД на именниците живи и здрави...  bouquet

# 55
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Честит имен ден на всички именници  bouquet

Аз вчера имах една много приятна вечер, изпълнена с приятели и положителни емоции. Еххх, да можеше така да продължи цялата година Grinning

# 56
  • София
  • Мнения: 2 148
Добро утро и честито на днешните именици  bouquet
Никола ме подлуди тази нощ, голямо мрънкане, голямо въртене, ужас. За капак му беше изпуснал памперса и цялото легло беше мокро, та трябваше да го взема да спи при нас. Друг път това го укротява, но този път тц - въртя се, раздава шутове... На сутринта като погледнах беше избутал баща си в единия край на спалнята, мен в другия, а той си се ширеше из цялото легло Crazy

# 57
  • Мнения: 5 026
Честито на празнуващите днес   bouquet

Свили ми е с Т, сега ще вземе и да се разповръща...ооохххх Sick

# 58
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Честито на празнуващите днес   bouquet

Свили ми е с Т, сега ще вземе и да се разповръща...ооохххх Sick
офффф, ай дано го изкара възможно най-леко Hug

# 59
  • Мнения: 1
Здравейте момичета Hug
Честит имен ден на празнуващите  bouquet.
Ние отново изкарахме страхотно кошмарна нощ,преди малко едни приятели ме изненадаха от Ямбол...та това майче ми каза за едно сиропче за успокоение и безсъние Киетюд се казва,някои от вас да го е чувал? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт