Всяка жена мечтае да бъде обичана

  • 11 330
  • 161
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Оф, пак грандиозни заключения  Mr. Green
Ама вие много лесно захвърляте всичко и започвате дапреследвате мечтите си. Краси, знам, че сега ще ми кажеш, че АКО  на теб ти се случи няма да се замислиш и ще изоставиш веднага мъжа си. Ама въобще няма и да ти мине през главата да се обърнеш назад, да помислиш дали всичко изградено от вас двама си струва да бъде захвърлено. Няма да се замислиш въобще за хорското мнение, като визирам близки хора, а не някой си пътник по тротоара. Нали, Краси?!
Аз говоря от нейна гледна точка.
1.Тя е ОБИЧАНА от трима мъже.Но ,доколкото, схващам, не обича нито един от тримата.
2.Какво има тя за захвърляне?Мъж,с когото няма брак,няма деца,доколкото помня,и бизнеса е негов,тя няма дял...какво точно са изградили за 4 /нали/ години,та да й е жал да го захвърли?
Ако наистина обича другия,чужбинския?
Не е лесно да захвърля всичко.Но:Ние имаме 23 години зад гърба си,две деца,общ дом, който заедно сме градили и ни е мил,общ бизнес.....
Но ,ако мъжът ми започне да ме бие,едва ли ще издържа дълго...не се заричам,защото не ми се е случвало.Мога само да предполагам и теоретизирам.

Във всеки случай не бих седяла във връзка,която ме натоварва  и тормози само защото не знам дали ме очаква нещо по-добро или лошо...
Пак клише,ама те затова са клишета ,щото са верни:"По-добре ужасен край,отколкото ужас без край!"
Приятелката ти какво очаква?Не обича мъжа ,с когото живее,не прави секс с него,нали не очаква ,че пак ще го заобича и ще правят върховен секс?
Или очаква онзи,чужбинския, да долети на бял кон и да я отведе насила като знак, че е луд по нея?
Аз потвърждавам мнението си ,че тя няма да бъде нито с мъжа си,нито с другия.Ще се появи някой четвърти,който ще я помете като ураган...И тогава хич и няма да мисли кой я обича и кой-не,ще я интересува само кого ТЯ ОБИЧА...

# 136
  • Мнения: X
Цитат
Няма да се замислиш въобще за хорското мнение, като визирам близки хора, а не някой си пътник по тротоара. Нали, Краси?!
Колкото до хорското мнение, не завися от него.Не съм се съобразявала досега ,не смятам и занапред да се променям в това.
Е,понасям си последствията на това си поведение,но поне знам,че аз съм отговорна за всяко мое решение и нямам право да обвинявам никого.
 

# 137
  • Мнения: 702
Аз говоря от нейна гледна точка.
2.Какво има тя за захвърляне?Мъж,с когото няма брак,няма деца,доколкото помня,и бизнеса е негов,тя няма дял...какво точно са изградили за 4 /нали/ години,та да й е жал да го захвърли?


Красимира, за пореден път се убеждавам, че четеш избирателно.
За какъв бизнес говориш, НЕ не помниш, щото не четеш, понеже бързаш постоянно да изтъкваш колко перфектно семейство имаш ти.
Изградили са за 4 години много повече, от много други хора за такъв период от време и без помощ отникъде.
Престанете да омаловажавате нещата, които хората са постигнали в живота си, като ги пречупвате през вашите очи.
Ти 23 години какво си градила?!Кой ти е помагал, освен мъжа ти?!
Направила си едно две жилища, някое бизнесче и две деца и кво?! newsm78
Те са го направили тва за четири години! САМИ! Кой е по-напред сега, а?!
Ама като почнем да си ги мерим, всички сме велики  ooooh!
Е, деца нямат, щото от бачкане и проблеми, не им остава време..А са само на 26 ..
Ти на 26 години кво правеше, Красимира?!Гледаше деца и живееш е при свекърва, нали?!

Честно да ти кажа, винаги си ме разсмивала, обаче в момента те асоциирам с БРИ от отчаяни съпруги и много ме дразниш.  Whistling

# 138
  • Мнения: X
Нищо с никого не меря.И не знам защо реши,че изтъквам семейството си !Къде го видя това?
На 26 бях студентка,с дете и съпруг и живеех в Сф,в студентско общежитие.При свекърва не съм живяла...освен три месеца,след като се прибрахме в Пловдив след завършването си, докато си намерим квартира.
Не омаловажавам нищо,умея да ценя труда на другите.
Но мисля,че когато една връзка не ти носи нищо, и стоиш в нея само заради апартаменти , имоти и пари от бизнес ,е жалко.Най-вече за този,който вече не обича и само материалното го държи в тоя омагьосан кръг.
Но щом те дразня,няма повече да пиша!    Peace

# 139
  • Мнения: 202
Извинявай vagabond, но мисля,че прекаляваш в изказванията си.Тук да не смесе събрали да си мерим... кой какво е постигнал.Браво на тях,но това не е мерило за успех,повярвай ми.Много смешно ми стана изказването ти,че тя за 4 години е била заета да роди дете, но в същото време намира достатъчно време да върти още двама мъже  Naughty, е това е просто върха на айсберга.Кой сега е по-напред,а?????????

# 140
  • Мнения: 702
Написах, че тя не го обича както трябва да се обича любимия мъж, а като брат и приятел. Не че не го обича въобще. Разлика правиш ли? И къде съм написала, че стои с него, заради имотите?Те тези имоти са й нейни, а тя е готова да му прехвърли дялаовете си от тях на него. Не му иска нито праи, нито имоти.
Ами, ако има проблеми с раждането на дете и от тези проблеми не й остава време да се погрижи за здравето си?!
Не, не прекалявам с изказванията си. Прекаляват хора, които обиждат жената, че е слабохарактерна и стои с мъжа, заради имотите му, което няма общо с реалността. Ама пей си Пенкеле, кой ли те слуша  ooooh! То тука само перфектни и безстрашни, само такива които захвърлят всичко, без да се замислят, преследвайки мечтите си, само раждащи деца от семейни мъже, щото имат право н ащастие, пак без да се замислят, въобще такива идиотки като моята приятелка не се вписват в черно-белите ви телевизори. ooooh!

# 141
  • София
  • Мнения: 3 249
Абе вписват се, ама знаеш ли колко хора, които не са на някой от полюсите, не смеят да списват и само четат? Дори и аз. Най-малкото защото нямам толкова време да си чеша клавиатурата и да си защитавам по 100 пъти позицията пред определени други хора.

Е, включвам се чат-пат, когато темата ми е присърце.  Wink

# 142
  • Мнения: 702
То, НИМ и аз съм на работа, ама на шефа си съм разяснила, че:
1.Не мога да живея без форОмО  Mr. Green
2.Докато не започне да ми пречи на работата няма да се откажа от него.
3.Ако започне, се отказвам от работата.

Та, така мир да има  Mr. Green

Не знам колко хора само четат. Но обичайните заподозрени, с компетентните си мнения и перфектни животи, никога не пропускат такива теми, А ТРЯБВА! Naughty

Хора, живяли и устройвали се в миналия век, хич не могат да разберат един човек, живял  между двата века, като през по-голямата си част е бил в Новия, с всичките му драми, промени, сблъсъци между мисленията, еманципации и разни други явления.

Аз тъпо и упорито се впускам в обяснения, докато не припадна, щото тука все някой дедоразбрал, недочел и много компетентен.
Все едно слушам кварталните старци: "Ехеее едно време кви времена бяха, колко сме блъскали, а то сега младите всичко ви е наготово. Едно време, се ценеше семейството, няма такива разводи, любови, каквой то туй нЯщу, разврат!"

Тъй, както и да е.
Ще взема да видя кво прави моята тъпа, безхарактерна, страхлива, идиотизирана приятелка използвачка, която седи на два х*я... Crazy

# 143
  • София
  • Мнения: 3 249
Ще взема да видя кво прави моята тъпа, безхарактерна, страхлива, идиотизирана приятелка използвачка, която седи на два х*я... Crazy

Сега зацепвам! Хич не е тъпа тя да седи на два х*я. Някои за това дават половин живот и къща в Карнобат и пак не се уреждат!  Joy  Crazy

# 144
  • Мнения: 702
Ще взема да видя кво прави моята тъпа, безхарактерна, страхлива, идиотизирана приятелка използвачка, която седи на два х*я... Crazy

Сега зацепвам! Хич не е тъпа тя да седи на два х*я. Някои за това дават половин живот и къща в Карнобат и пак не се уреждат!  Joy  Crazy


smile3532

# 145
  • Бургас
  • Мнения: 364
Може би преди няколко години бих разбрала приятелката ти и страховете и. Тогава нямах дете и не знаех какво е да си наистина "вързан" и приписвах огромно значение на безсмислени неща, като правех глупави компромиси със себе си - нещо което не бих допуснала със сегашото си мислене.
Затова сега мога да кажа, че приятелката ти се измъчва напразно и докато се чуди, току-виж пуснала на мъжа си и забременяла - познавам такъв тип жени и е напълно възможно точно така да се стекат обстоятелствата. Тогава вече ще си я шамари и "обича" до... айде няма да го пиша. Може би звуча цинично, но единственото сериозно нещо, което виждам в тази ситуация е болната майка на прителката ти. Единствено дългът към нея усложнява нещата и то не непоправимо. С мъжа си много скоро ще си изяснят нещата след като добре я понатупа от липсата на секс в пристъп на "голяма любов". Ако продължава да не му пуска, мъж, който вече е посягъл, при това повече от веднъж, има риск серозно да я гримира. Така че това е доста добра стратегия за раздяла, но определено опасна за жената. Но ако трябва да съм честна, дори и след ново посегателство според мен тази жена ще остане при мъжа си. Този тип мъже са изключителни манипулатори, той много добре е усетил накъде духат ветровете и в момента играе роля, за да задържи жена си. Ако съумее да си въздържи дестриктивните импулси, много вероятно е да успее в целта си. Но липсата на секс може и да го срине.
Иначе да - страховете, неизвестността (въпреки че за една финансово независима и личностно устойчива жена неизвестността не би трябвало да е проблем), чувството за вина са голям фактор. Но в ситуацията с приятелката ти аз не виждам мястото им освен спрямо майката, разбира се.
И стига се е оправдавала с четирите години и общото постигнато. Няколкото шамара го изтриват автоматично.
И ако продължава да чака съдбата да и реши живота, много вероятно е просто да я лиши от влюбения след като му писне да я чака да вземе решение. И ако е толкова чувствителна към другите, нека си помисли, че този човек също заради нея може би си губи времето.
Пиша в такъв дух, не за да те дразня, Вагабонд, съветвам те и ти така да поговориш с приятелката си. Тя явно има нужда някой да я светне на какъв хал е. Зациклила е в проблемите си и изобщо не може да види ситуацията в реалните размери и окраска (цигарите и гладуването го доказват). 

# 146
  • Мнения: 702
Юли, благодаря ти   bouquet

Тя точно затова не иска да прави секс с него, за да не забременее, случайно. Той се изнервя. Оная вечер кво си пийнал и тя нещо му се изрепчила и той й казал, да мълчи щото ще й зашие един шамар. Не че тя му е мълчала де, ама явно има ефект. Баси, кво грозно звучи   Tired

Той ясно си й е казвал, че ако има дете от него му е вързана... ooooh!
Оф, не знам какво да говоря с нея, то тези неща не са така лесни..

# 147
  • София
  • Мнения: 12 174
Какво да говориш с нея. Има хора, които обичат сложните, болезнени отношения. Като приятели няма смисъл да се борим с тези им предпочитания.

# 148
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 500
Няма сила, която да ме накара да съм с някой, който дори си е помислил да ми посегне (и аз съм разбрала де;-)) Не бих посъветвала никой да търпи физически тормоз, още по-малко приятелка (т.е. близък човек на когото държа). Не знам дали приятелката ти ще остане със съпруга си, но за мен тя няма проблем. Няма "постигнато благополучие" при положение, че мъжът й си я пердаши. Т.е. да помисли как да приключи брака си, а след това е по-лесно. Съгласна съм с Юли, че мъжът й я манипулира. Разбирам страховете й -всеки ги има след като е изградил нещо, все пак по-лесно се руши, отколкото гради, но боят омаломажава всичко във връзката й с мъжа й.

# 149
  • Мнения: 126
Заплахите са много грозно нещо!
Аз дори и за миг да усетя, че някой се опитва да ме предупреди, а камоли заплаши, и веднага настръхвам. Идва ми мнооого сила и тръгвам с рогата напред. #2gunfire
Амаа... то си е до его най-вече. Има жени, които това въобще не ги трогва чак толкова. Tired

Общи условия

Активация на акаунт