Всяка жена мечтае да бъде обичана

  • 11 334
  • 161
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 702
Това за боя трябваше да го споменеш още от самото начало. Винаги може да има рецидив.

Като казвам "бой", имам предвид по един шамар и блъскане, а не токати и ритници, не че това е смекчаващо вината обстоятелство, ама..И е било три пъти в рамките на 4 години.

# 76
  • Мнения: 937
Щом отказва интимности с него 4 шамар предстои, не вярвам че това не го изнервя и не го кара да се чуди защо тя го отблъсква и колкото и да е мил и прекрасен в момента няма да е за дълго, ако все така му се дърпа.

Е и тогава тя ще си намери причината да го напусне! Нали това иска? Повод?
Звучи ми като наистна много нерешителна жена - хем сърби хем боли!

# 77
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Цитат
Като казвам "бой", имам предвид по един шамар и блъскане, а не токати и ритници, не че това е смекчаващо вината обстоятелство, ама..И е било три пъти в рамките на 4 години.
3 пъти за 4 години, а малко ли е?
Да си хваща парцалките и .... беж! А и брак нямат, и деца. A на колко години са всъщност? И отколко са заедно? /май от 4, но моля за уточнения/.

# 78
  • Мнения: 702
Да, от 4 години са заедно. Разделяли са се няколко пъти за малко.
Божке, голям филм ви казвам. Това толкова мъже да се драпат за теб ooooh! Не че е лошо, ама явно създава и проблеми. Винаги съм си мислела, че е страхотно да те харесват много мъже, от гледна точка на самочувствието, разбира се  Mr. Green
Каза ми, че този, в когото е влюбена й се обажда по няколко пъти н аден от чужбина, за да успокоява, че ще направи всичко възможно да е щастлива. Съобразява се с това, че все пак тя живее с друг и не я притеснява в неудобно време.
Третия, гаднярът, се оказа че чвно, когато е разбрал, се е напил много и затова я е заплашвал, че ще каже на мъжа й. На другия ден нищо не помнел. Сега малко са по-спокойни нещата, но все пак тя рано или късно трябва да вземе някакво решение, окончателно.
Ситуацията от страни, изглежда лесно разрешима, обаче на страха очите са големи, както знаете и на нея й се струва, че света ще свърши, ако разбие две три сърца...Понеже изхожда от това, че всичко се връща, а дали е така?!..

# 79
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Много стоят сковани от страха да не наранят някого и да не им се върне. Но по-добре край на ужаса, отколкото ужас без край... банално, но истина.

# 80
  • София
  • Мнения: 3 249
Ситуацията от страни, изглежда лесно разрешима, обаче на страха очите са големи, както знаете и на нея й се струва, че света ще свърши, ако разбие две три сърца...Понеже изхожда от това, че всичко се връща, а дали е така?!..

Вероятно е така, щом всички го казват. Аз за моите скромни 28 години съм видяла повече ситуации, в които нещата не се връщат. Евентуално си ги връщаш сам - с угризения, с чувство за вина и т.н. Познавам хора, които и на мравката път правят, а такива гадости са им се изсипали на главата, че се чудя как имат сили да дишат. И други, които цял живот са търтеи. Истината е някъде по средата...

# 81
  • Мнения: 702
Е, то и аз познавам катили, на които не съм забелязала нещо да им се връща..И такива, които от угризения и постоянно мислене се побъркват.

# 82
  • Мнения: 3 659
Какво значи всичко се връща? Аз въобще не вярвам на тия неща, в случая кое ще й се върне? Ами хората се разделят, напълно нормално, а вече относно другите й задължения към болни хора, не можах да разбера много, но грижата за болния човек може да я има, независимо с кой мъж живее. Глупости ми се струват тия страхове честно.

# 83
  • Мнения: 702
Не знам с какво бих могла да й помогна повече, много ми се иска да няма такива ситуации, но за съжаление животът е шарен  Tired
Най-вероятно й трябва време, за да вземе окончателно решение какво ще прави.

# 84
  • София
  • Мнения: 2 840
Ма той, влюбеният, в чужбина бил, така ли?
То това не се брои.

# 85
  • Мнения: 702
В какъв смисъл не се брои? Щом е в чужбина, значи не е истински влюбен в няе ли?

# 86
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Ох, големи драми!  Mr. Green Разбити сърца, отговорности, бла, бла, бла....
Тази твоя приятелка (vagabond, дано не си ти) ще излезе голяма страхливка. Щом не и стиска да зареже всичко и да изживее тази силна, нова любов, значи не я заслужава. Нека си кюта при мъжа си и да се прави на многострадалната Геновева, пък хубавите неща да се случват на другите.
Чак толкова скрупули не са на добре. Да взима живота си в ръце и да работи за щастието си! Никой няма да и го поднесе на тепсия.

# 87
  • София
  • Мнения: 2 840
В какъв смисъл не се брои? Щом е в чужбина, значи не е истински влюбен в няе ли?
Нито тя, нито той са наясно какво точно изпитват. А и определено нямат връзка, само желание за нещо.
Всички тези неща са някакви драми, нямащи почти никаква връзка с реалността.
Абе, на колко години са героите?
Това много тийн звучи.

# 88
  • Мнения: 702
Северинче, не съм аз  Flutter
Мдам, мисля, че и трябва време и ще реши окончателно какво и как да направи. Може би сега още емоциите не могат да й позволят да вземе решение, но съм сигурна, че ще стане.
А ако другият мъж не я иска дотогава, при положение, че тя рискува всичко, заради него, не знам ...Просто не ми се мисли!Лично ще го намеря и ще му откъсна главата, топките и квото докопам  Mr. Green

Еее, стига с това тийн де  ooooh!
Нямали са връзка досега, нещата са се развили наскоро. По-точно тя наскоро се е влюбила в него, а той твърди, че е влюбен в нея откоакто са се запознали, ама нали заради мъжа й, не се е намесил. Ама да се беше намесил, тогава, сега нямаше тя да е подложена на всичко това.

# 89
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз не схващам какво толкова рискува.
Тя е влюбена в някакъв, което значи, че сегашния си партньор не го обича. Освен това не е женена, няма деца, има само някаква връзка, която за нея е изчерпана.
Това сериозна тема ли е?

Общи условия

Активация на акаунт