Всяка жена мечтае да бъде обичана

  • 11 323
  • 161
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 23 098
Схванах горе-долу картинката  Grinning
Така...
Ако жената иска да е с мъжа, в който е влюбена, значи няма никакво значение дали онзи смотльо ще каже или не на съпруга й. Тоест тя може да го изпревари да не стават сеири. Това единият вариант.
Вторият: тя си остава с мъжа си, ако смята, че това е правилното решение, и отрича до последно, че е влюбена и че има вземане-даване с единия от двамата приятели.
Винаги обаче има вероятност да се появи отнякъде и четвърти екземпляр (след като има цели 3-ма влюбени, мадамата не е за подценяване), който да разбие казуса на пух и прах и да сложи край на мъченията. And they lived happily ever after, както се казва!

# 16
  • Мнения: 142
Палмира го е казала - 4-ти, само мога да добавя, че ако не иска да гледа наранения си мъж, може да остави приятеля му да му каже. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 296
Казус, сложен като темата за бермудския триъгълник ooooh!

# 18
  • Мнения: 21 507
Да, наистина жалко, че не можем да имаме по трима мъже. По казуса. Ако жената желае да бъде с любимия си трайно, и той също, разбира се, ще трябва да уведомят дългогодишния, преди завистникът да го е сторил. Ако обаче тя предпочита партньора си и не е сигурна в трайността на новите чувства, ще трябва да прекрати тази, новата връзка, пак преди лошият да я е изклюкарил. Разбира се, съществува вариант да бутне на злобаря, за да си затваря устата, но не го предлагам, защото не знам дали е готин.
   Предлагам за краткост и пригледност да ги обозначим с номера, или псевдоними.

# 19
  • София
  • Мнения: 23 098
Iris04  Joy
Съпругът, Любовникът и Гаднярът  Peace
И тъй като в сюжета не е изключено да се преплете и четвърти герой, може и на него някакво име да дадем.
вагабонд, не се сърди, че малко на майтап извъртаме, но къде майтап, там и истина, нали знаеш  Hug

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 5 704
Има само две решения:
- Оставя приятеля и тръгва с този когото обича. Какъв е смисъла да живееш с един, а да обичаш друг  newsm78 В смисъл нищо хубаво няма да се получи. Дори и да се вземат един ден и да си народят куп дечица, пак ще е не защото го обича, а защото играе на сигурно. Пфууу.
- Оставя ги всичките и намира 4-ти. Което съм сигурна, че няма да стане.

# 21
  • Мнения: 3 659
Тази жена дали въобще е наясно с чувствата си? Първо май това трябва да си изясни, дали е влюбена въобще или е само привличане и в кого точно.

# 22
  • София
  • Мнения: 7 995
Да продаде правата за сапунка и да разкара и тримата.

# 23
  • Мнения: 135
Ако аз съм мъжът на тази героиня.... отивам до железарския.... купувам три лопати, като последната я оставям за героинята и проблема се решава точно за 10-на минути!!!! fight
Дето казваше един мой приятел:
 -"Жената и да не е виновна... един път в месеца и шибни два шамара"!!!! tooth

# 24
  • София
  • Мнения: 3 249
В ситуацията има ли намесени деца?

# 25
  • София
  • Мнения: 23 098
Тази жена дали въобще е наясно с чувствата си? Първо май това трябва да си изясни, дали е влюбена въобще или е само привличане и в кого точно.
Да не мислиш, че е лесно цели 3-ма да са влюбени в теб, а???? Жената е раз-троена направо. Нищо, че единият го раздава гадняр.
Оф, добре че мен само мъжа ми ме обича или поне все още така твърди  Mr. Green та нямам подобни проблеми!

# 26
  • Мнения: 702
Жената е наясно единствено с това, че щом се е влюбила в друг, значи връзката й с мъжа й е обречена, колкото и да е мил, любящ, страхотен СЕГС/понеже преди не е бил, дори й е посягал и тя е изстинала към него или поне не го обича така, както би трябвало да обичаш любимия мъж/. Не иска да живее в постоянни криеници и лъжи.

Четвърти няма и няма да има скоро, предполагам.

Гаднярът е с наранено его.
Любовникът е искал да сподели радостта си с него от това, че е влюбен, а гаднярът не е проявил разбиране. Сега двамата приятели с в обтегнати отношения.
Гаднярът иска да каже на съпруга, за да нарани жената.
А любовникът не се интересува от това кой как въприема нещата, защото иска да е с тази жена и не му пука от нищо.
Жената се чувства ужасно виновна и разкъсана и много объркана и не знае как да постъпи, дали въобще да прави нещо в момента.
Със сигурност няма намерение да казва на мъжа си и ако гаднярът я изпревари, тя се кани да отрича всичко.
Уф, много сложно, ама и филмите са правени по случаи от живота, така, че не се очудвам, че иам такива ситуации.
Жената ми е приятелка и не мога да преценя дали е толкова божествена, ама наистина е баси късмета трима мъже, които се познават да се влюбят лудо в една и съща жена. Не знам дали е добър или лош този късмет, но знам, че много жени си мечтаят да са обект на чувства, дори и само за да полъскат егото си.
Ситуацията е много крива и въобще ня знам какво да я посъветвам.
Тя не знае дали с другия ще е по-щастлива отколкото с настоящия, само знае, че иска да е с него и всичко друго бледнее, пред това.

# 27
  • Мнения: 702
НЯМА НАМЕСЕНИ ДЕЦА! И СЛАВА БОГУ  Praynig

# 28
  • Мнения: 3 659
tonkabonka  Mr. Green
Както се казва ако искаш да объркаш някого, дай му избор.

# 29
  • Мнения: 702
Та, дилемата е дали да тръгне към непознатото или да си продължи по утъпкания познат път затривайки живота си във връзка с човек, към когото изпитва сестрински чувства, така да се каже.
Да, смешно изглежда, но на нея хич не й е смешно, за съжаление. Tired
Соте, твоето мнение въобще няма да го смятам за фактор в момента, защото боят не оправя нещата. Защото точно заради бой, тази жена вече не обича мъжа си, макар сега той да е най-кроткия, мил, любящ и грижовен мъж на света.

Общи условия

Активация на акаунт