Гордата Аси - Магията, която нас завладя, а актьорите изстреля на върха-Тема 76

  • 22 936
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен Hug Днес имам работа и после ще Ви догонвам,но с тези целувки не знам дали ще успея да се концентрирам Joy
Колкото до интервюто на Туба последните въпроса са ми много познати само че за разлика тя отговаря,че няма човек до нея,а преди беше казала ,че има някой специален newsm78  I'm not married nor engaged,  there is no person in my life взех много да се обърквам вече newsm78

Приятен ден на всички Hug

# 721
  • Мнения: 273


Рина, и аз да се включа - Мурат на телефона  hahaha

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Здравейте HugРинка,на тази последната снимка Саваш е с погледа на Демир от първата им снимка-празен Naughty

# 723
  • Мнения: 273
Здравейте и от мен Hug Днес имам работа и после ще Ви догонвам,но с тези целувки не знам дали ще успея да се концентрирам Joy
Колкото до интервюто на Туба последните въпроса са ми много познати само че за разлика тя отговаря,че няма човек до нея,а преди беше казала ,че има някой специален newsm78  I'm not married nor engaged,  there is no person in my life взех много да се обърквам вече newsm78

Приятен ден на всички Hug



Чичко Гугъл лошо превежда, но и аз разбрах, че казва, че в момента до нея няма никой - не я разбирам тази тайнственост, но накрая всичко ще си дойде на мястото! Laughing

# 724
  • Мнения: 0

Превод на интервюто (бърз)

Тя се превръща в едно  от момичетата мечта  на много млади араби след привличащото погледа  присъствие от серията ASI, която има голям отзвук сред много хора.  Въпреки че проектът е турски, арабската публиката го обожава заедно с другите турски сериали, които са представени на арабски език  и така са изразени, че  карат зрителя да го изживеят съвместно. И най-вълнуващото е, че Tuba Büyüküstün, с водещата женска роля на серията Аси посети  Египет миналата седмица. В първата си поява в "Холивуд на Изтока" срещата ни с нея беше специална. В този репортаж живяхме с героинята за да се запознаем с тайните които крие  в себе си и да открием, че тя има и от духа на египетския народ, тъй като тя не спира да се смее и да се шегува по време на целия ни разговор с нея.

Очаквахте ли този голям успех и приемането на серията Аси в арабския свят?

Когато приех този проект, аз не знаех, че ще бъде представен на арабския свят, но когато научих за интереса на арабската общественост към него ме направи много щастлива, защото постигнах присъствие в нова област на света, в който живеем.

Турските проекти са постигнали голям успех в арабския регион, след като са озвучени на арабски език. Има ли тенденция в момента голяма част от производството на Турция да проникне в арабския регион.

Успехът на турските сериали дойде без планиране, но има наистина интерес да проникнат в този район, тъй като успехът на всеки турски сериал в арабския регион гарантира широк отзвук.

 Чрез присъствието си в сериала "Аси"  Вашето представяне е доминиращо в романтиката и  така тази романтична линия е във всичките Ви проекти от самото начало (откакто присъствате в артистичните среди на Турция)?

Основното условие което ме кара да се съглася да приема някой  проект е да открия  подходящ характер. Аз правя всичко възможно да го изиграя по най- добрия начин. Ако не го намеря това, аз отхвърлям проекта, независимо от характера и класификацията. Аз вече снимам нови серии, които ще бъдат видяни следващата година и които комбинират комедия и романтика.  Аз се представям  в ролята на "циганско" момиче, което ще срещне голям музикант и то решава да промени живота си напълно след като влезе в света на изкуството (шоу-бизнеса), защото открива умения в пеенето. След това връзката с този човек ще се развива и аз ще се влюбя в него.

  Вие представяте цигански характер, въпреки вашите "лични" качества, които са склонни към романтика, мислите ли, че ще бъдете убедителна при представянето на тази героиня?

Както обикновено когато представям роля, аз съм сигурна, че ще я преценя много добре, така че да излезе в един приемлив начин. За тази роля, аз ходих на  курсове и имах специално обучение за диалекта,танците  и дори си  промених цвета на косата. Това е удоволствието от актьорската игра, която ти дава възможност да прескочиш бариерите  и ти дава възможност да представиш няколко разновидности в играта си..

  Вашето артистично присъствие в Турция идва чрез телевизора. Имате ли  възможности да играете в кино проекти?

Производството на  филми в Турция не се различава в голяма степен от  драма производството, но аз ще  избера отличаващи се и значими проекти от това, което се предлага за мен в драмата (тв продукции) и понякога играя в  cinefilms. Аз играх във филма "Yüreğine Sor ", който ще бъде  показан на филмовия фестивал в Кайро.

 Това е вашето първо посещение в Кайро, какви са впечатленията ви отнего?

Тя се усмихва и казва: Почувствах, че Кайро прилича на Истанбул много по отношение на сградите и улиците Посетих  Египетския музей в Кайро и ми хареса.

  Знаете ли нещо за  египетското изкуство, и имате ли някакви  артистични проекти?

Моето обучението в университета беше в областта на декорацията и аз съм учила за древните и съвременните цивилизации прочетох за египетското кино. Не си спомням имената на артисти с изключение на Омар Ал Шариф и аз мисля, че той е отличаващ се актьор , защото той е бил в състояние да постигне много успехи в международни проекти. Надявам се да постигна успеха на Омар Шариф, защото ми харесва много актьорската професия.
 
Има ли някакви актриси в световното кино  на които искаш да заемеш мястото?

Кейт Бланшет, въпреки факта, че нейната красота не е измислица, но тя е в състояние да премине от един филм в друг по необичаен начин. И аз винаги чувствам, че тя има страхотната възможност да изпълняват ролите си с гъвкавост.
 
Вие представяхте реклами в Арабския регион, но тези стъпки дойдоха след Мохамед (Къванч Т.) , показва ли това, че Вие следвате стъпките на К.

 - Аз не ходят по стъпките на Мохамед, и аз не мисля, че този е начинът, но приех да правя рекламата, защото ми хареса продукта,

  Вие  изглеждате като египтянка. Възможно ли е да научите арабски и да представите египетски проект?

(Смее се известно време) Аз  не разполагам с никакви египетски корени, но аз няма да имам проблем да играя  в египетски филм.

   Имате ли връзка в момента?

 Аз не съм женена, не съм сгодена и няма човек в живота ми.
 Какво е естеството на вашата връзка с Мохамед (Къванч Tatlıtuğ), по-специално той се радва на голяма популярност и се смята за един от най-известните турски актьори в Египет и арабския регион?

Аз нямам приятелстка връзка с Мохамед, но аз го уважавам като актьор, но има много големи актьори в Турция, които са  неизвестна в арабския регион.


# 725
  • Мнения: 10 240
Здравейте HugРинка,на тази последната снимка Саваш е с погледа на Демир от първата им снимка-празен Naughty

Погледът на Демир обаче коренно се промени...

# 726
  • Мнения: 273


Мурат с различно облекло  Laughing

# 727
  • Мнения: 273


Погледът на Демир обаче коренно се промени...

Както казваше във филма, любовта не може да се скрие и другият разбира, че е обичан Hug

# 728
  • Мнения: 273


Тук е в различни нюанси!

# 729
# 730
# 731
  • Мнения: 10 240

В очите му се виждаше светлинка / и не беше от фенера, а отвътре му идваше/

# 732
# 733
  • Мнения: 273

В очите му се виждаше светлинка / и не беше от фенера, а отвътре му идваше/

Мисли, че като е тъмно и няма да забележим светлината на очите му!

# 734
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт