Препоръчайте ми алерголог

  • 6 207
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, моля за съвет при кой алерголог да заведа сина ми. Вчера ходихме при д-р Мустаков, който ми препоръчва инжекционно лечение, в продължение на 3 години! Синът ми е на 8 г., показа алергия към полен, домашен прах, яйчен белтък /  и на второ място мухъл/ . Мустаков твърди, че рискът от развитие на астма при него е голям.  Но аз си имам едно наум  /все пак става дума за сериозна сума за лечението/, дали в цялата история няма и личен интерес. Той ми даде координати на заведение, от което мога да поръчам лекарствата. Искам да го заведа и при още някой алерголог, за да разбера дали наистина не се преувеличава цялата диагноза.
Отдруга страна, искам да действам бързо и да започваме лечението, ако е наложително.  Моля ако сте имали подобен проблем, свържете се с мен.
Петя

# 1
  • България
  • Мнения: 490
и аз търся добър алерголог от Сливен или Ямбол?!
съжалявам че не мога да ти помогна,но наистина е наидобре да потърсиш и второ мнение!сега за жалост парите станаха управляваш фактор и в здравеопазването!има безскрупулни лекари,нищо че става въпрос за дете...
успех ви желая,дано не са така сериозни нещата при вас.ние сме лекували алергия към полен 3-4год със сиропи по схема,преди десетина години.

# 2
  • Мнения: 1 883
Ще следя темата,че и на мен ми трябва алерголог.Чух че във ВМА има безплатни прегледи, но не намирам инфо в нета.Ако някой може да помогне.

# 3
  • Мнения: 3
Във вторник съм записала час при Д-р Минчев от в Университетска  детска клиника по белодробни болести- горещо ми го препоръчаха. Да видим и той какво ще каже. Ще пиша, дано успея и на друг да помогна в лутането!

# 4
  • Мнения: 4
Здравейте! Аз също търся, при Мустаков ходихме преди 2год и изобшто не останах доволна.
Детето ми е с атопичен дерматит, който сега е в ремисия, но нещо отключи друга алергия и се задуши на 2 пъти... след празниците и ние сме пак по лекари  ooooh!

# 5
  • Мнения: 303
д-р Йордан Мирчев
ж.к.Хаджи Димитър
бл.109 вх.В ет.1
тел:840 34 19
моб:0888 92 92 22

От него останах доволна, Мустаков нищо не направи!

# 6
  • София
  • Мнения: 714
Може ли малко повече инфо за Мирчев?
Работи ли с касата, тарифи?
За кога има часове?

# 7
  • Затънтена някъде зад дувара
  • Мнения: 154
Горещо ви препоръчвам д-р Вълчанова от клиника Сано - Стара Загора,тя е алерголог и наскоро я посетихме.Останах много доволна ,защото тя търси и изследва самата причина отключила алергията.За самити тестове платихме 50 лв въпреки че бяхме с направление,но какво да се прави....

# 8
  • България
  • Мнения: 490

petruwkova били ми дала телефон на докторката,не съм от там и да си запазя час за детето?!

Общи условия

Активация на акаунт