КИВИ+КОМ = КИС - 8

  • 23 400
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 613
Взех се в ръце и не заспах с детето този път, а като гледам сега няма никоййййй...Чакам!
Какво? Бира? Joy


Я, Юлето ме изпреварило  Hug Мислим еднакво Wink

# 721
  • Мнения: 2 433
Взех се в ръце и не заспах с детето този път, а като гледам сега няма никоййййй...Чакам!
Какво? Бира? Joy


Я, Юлето ме изпреварило  Hug Мислим еднакво Wink
айдееееееее...... ясно кой ожаднял тая вечер...личим си от пръв поглед!!!!
Ха Наздраве
Аз вече втората отворих...ама имам 150 глави още ...да отпечатам Mr. Green

# 722
  • Мнения: 613
Хайде, queen66, наздраве!

# 723
  • Мнения: X
Примък , примък, примък  Embarassed, ама като видех биричката и ...... ха наздраве дружинка  cheers

Иренкааа, ма как добре си го написала това за студентите   bouquet Hug, дано да са живи и здрави, и дано да имат по-хубав и спокоен живот  Praynig

Юле, спорна работа, ще успееш бре, ти си оправно момиче, вече знаем  Simple Smile Heart Eyes Hug Hug Hug

# 724
  • Мнения: 37
Наздраве! На малка мастика съм вече... та дано да поспя тази нощ!

# 725
  • Мнения: 398
Айде ииииииии аз тука на бирата.
Наздравееееееее cheers

# 726
  • Мнения: 613


Иренкааа, ма как добре си го написала това за студентите   bouquet Hug, дано да са живи и здрави, и дано да имат по-хубав и спокоен живот  Praynig



А бе, ще имат само ако те го направят, а пък по-възрастните ако не им пречат, че  нашето и предните поколения такива ги надробихме ......

# 727
  • Мнения: 5 001
Наздраве! На малка мастика съм вече... та дано да поспя тази нощ!
Абе знаех си аз,че ще намериш пролука да се метнеш при нас пак.... Hug Hug Hug Hug


Момичета.....Да ви кажа newsm78 Thinking.....Мисля си ,че дет го кръстихте "Гуен" момичето....Мисля си че е "Куин"...Поне така се чете никчето й......Нека тя да си каже,ама...Така мисля,че е... newsm51...

# 728
  • Мнения: 613



Момичета.....Да ви кажа newsm78 Thinking.....Мисля си ,че дет го кръстихте "Гуен" момичето....Мисля си че е "Куин"...Поне така се чете никчето й......Нека тя да си каже,ама...Така мисля,че е... newsm51...

Право казваш Мастерче, щА знаЙеш, че ще е от очилата и ЕГН-то тЪз грешка.

# 729
  • Видин
  • Мнения: 961
Момичета.....Да ви кажа newsm78 Thinking.....Мисля си ,че дет го кръстихте "Гуен" момичето....Мисля си че е "Куин"...Поне така се чете никчето й......Нека тя да си каже,ама...Така мисля,че е... newsm51...

И аз така мисля Peace

Как сте, дами? Hug
Аз хапнах и сега ми се доспа Crazy май рано ще се трупясвам тази вечер Crazy

Ели, много ми хареса блога ти!Продължавай да добавяш рецептите си, ще стане страхотно иии мнооого вкусно Wink

Лека нощ, милички! Hug

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЮЛЕ ама то в списъка съм и аз за готвенето бе. БЛАГОДАРЯ ТИ ...Ама много мило и кеф ми стана като ти прочетох написаното за моята скромна особа еле за боя много си права  Wink Mr. Green Joy Joy Joy
Ти дерзай там с календарите пък когато се оправиш ще дойдеш няма къде да ходиш  Mr. Green Joy Joy
Ей я ЖАКИ и ФЕЙЧЕТО и те като тебе ходят ходят пак при нас ще кацнат Wink Joy
ИРЕНКА ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА СТУДЕНТИТЕ ТИ С ОТЛИЧЕН ДА ЗАВЪРШАТ И НАЙ ВЕЧЕ РАБОТА ДА СИ НАМЕРЯТ Peace Hug Hug

МАСТЕРОНКИ аз така го чета и така го писах нъЛ съм неука и необразована и съм учила в училище на диалект  припомни ми как  каза една мнооогооо  """"учена"""" синеока   та за това не е с лоши мисли към момичето . hahaha Joy то пак ще си ни хареса такива каквито сме си  Wink Wink Wink

Само аз ли не виждам снимките в блога на ЕЛИ ? newsm78 newsm78

Айде наздраве щом сте казали  ТО БИРЕНОТО ВРЕМЕ СВЪРШИ НО ТВЪРД АЛКОХОЛ НЕ ПИЯ Mr. Green


Последна редакция: ср, 08 дек 2010, 22:46 от ЗИЧЕ

# 731
  • Мнения: 5 001
Аз хапнах и сега ми се доспа Crazy май рано ще се трупясвам тази вечер Crazy

[/color]
Мммм...И аз така май.....Натам вървят нещата......Оф,нещо много се изморявам напоследък(преди не беше така....ЕГН-май!  Mr. Green)..... ooooh!


МАСТЕРОНКИ аз така го чета и така го писах нъл съм неука и необразована и съм учила в училище на диалект та за това не е с лоши мисли към момичето . hahaha Joy то пак ще си ни хареса такива каквито сме си  Wink Wink Wink


кО речи,че нИ тЪ чух?????????????
Ай сЯ да'н вадя бухалката..... Crossing Arms hahaha Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ти ако си необразована и диалектна,пА и неука (на всичкото отгоре! Twisted Evil) ,то значи душманите да си налягат парцалите и да си гледат мижавия животец,щот иначе за друго нищо не стават.....
аЙ да не сЪ разправямИ сЯ..... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
ИСКАМ ДА СЪМ КАТО ТЕБЕ ПЪК!!!!!!!!! Crossing Arms Whistling

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ИСКАМ ДА СЪМ КАТО ТЕБЕ ПЪК!!!!!!!!! Crossing Arms Whistling

Ми ти си брееееее каквото сторя и ти го правиш каквото кажа и ти го мислиш каквото купя и ти го копуваш, аз те обичам и ти ме обичаш предполагам Wink Joy   от това по приличане здраве му кажи bowuu hahaha hahaha hahaha

# 733
  • Мнения: 5 001
...  и ти ме обичаш предполагам [/b][/color]
...Ми то си е проличало отдавна бре!  Hug Hug Hug Hug Hug
Щом собствената ми майка каза,че уж две дъщери е раждала,ма мойта приятелка е повече дъщеря за нея....СМЯТАЙ!......
Каза,че толкоз си приличаме,че сме били кат близначки......Пък на всичкото отгоре си и като мойта сестра на години,че и на зодия,че и на месец,че и на дни почти..... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
аЙ сЯ...разтълкувай го! rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo #Silly #Silly #Silly #Silly #Silly #Silly

# 734
  • Мнения: 37
Развеселих се с вашето Гуен и най-вече с това, че съм момиче...Веднага си казвам, че любимата ми група е Куин и ... така. А се чувствам като момиче, защото голямата ми дъщеря е на 25г., за малката вече писах на 2г. След малко си допивам вече само фантата и се паркирам в леглото, защото изядох и несметно количество свинско със зеле....ехххх!
До скоро и приятно на всички!

Общи условия

Активация на акаунт