Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 431
  • 730
  •   1
Отговори
# 150
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
O, да, лошо няма, книгите са хубава работа, но обемът им стана твърде голям, не може човек да ги обхване, пък и те са съответен пример в определена посока.
А от друга гледна точка, зад парите на тези хора се крие и много труд. Защото не става дума само за писане на книги. Повечето от тях не могат да "произведат" повече от 2-3 книги, без да почнат да се повтарят. Ето това вече си е проблем. Не само повтарят себе си, но повтарят и всички останали.Освен това, някои откровено почват да си измислят глупости и това си личи. Затова откриват школи, пътуват много, търсят начини да са популярни, работят с пиари, дават консултации, правят центрове, в които впрягат труда на други хора. Изобщо, хич не е лесно. Докато една Джоан Роулинг няма нужда от това. Ето тя, според мен, е материализирала висшата си мечта. Тя е богата и известна посредством нещо, което е правила с любов. И вече не й е нужно да прави нищо повече. Освен това, не само тя е щастлива, колко хлапета зарадва, колко възрастни....
НЕ зная каква е била нейната "врътка", нейният "златен номер", но аз съм във възторг.
Така е, Джо Роулинг е безспорен пример, там просто няма какво да кажем  Grinning

Но тези хора, все пак, имат различна мечта, нали? Едните се изживяват (с основание или не) призвани да помогнат на човека да се върне към това, което е изначално - творец - и пишат, говорят, дават консултации и т.н. За мен положителен пример в това отношение са Джери и Естер Хикс. Подчертавам думите "за мен". Слушам семинарите им от поне година-две, свалям следващите от нета и така. Защо ли? Не защото не знам каква е теорията зад отговорите на примерите, които дават, а защото това, което правят, ми действа стимулиращо. Всички семинари започват с въведение, което е насочено към това, човек да се почувства горд и всемогъщ от същността си на творец и да му се повишат вибрациите. Оттам нататък са конкретните въпроси и отговори. Понеже семинарите са явно доста, и въпросите са най-разнообразни, но в записите някакси няма повторения - подбрани са различни въпроси и всеки път, макар и нещата звучат макар и познато като основа, винаги има нещо различно. И като послушам малко - се чувствам добре, заредена с нова енергия. Точно с енергия мога да си го обясня - по никакъв друг начин. Слагам слушалките да послушам, когато се "скапя", преуморя или ядосам. Действат ми почти моментално.

Докато други подобни неща не ме зареждат така, напротив, на втората-третата минута или сменям записа или зарязвам книгата. Естествено, не са само те - има и много други.

Джо Роулинг, по един удивително прекрасен начин, успява да внуши същото усещане с книгите и филмите си. За мен това е критерий - хора, които успяват да вдъхновят хората да вярват в себе си, да създават живота си такъв, какъвто биха искали да бъде.

# 151
  • София
  • Мнения: 0
ЛЕНИ БЛАГОДАРЯ ЗА КОРЕКЦИЯТА!!!

# 152
  • Universe
  • Мнения: 1 556
svetli333, някъде бях чела, че йога не се отразява добре, ако не си заземен.
 Опитай преди упражненията да се заземиш  Peace

*Мила*, на мен така ми действат Свияш и Норбеков Hug А също и Маккена Wink Two Hearts Two Hearts Two Hearts

nvesela, newsm51  Two Hearts

# 153
  • София
  • Мнения: 2 840
.....ххаха сещам се за един  изтрелване с помоща на  сеХсуалната  енергия   Joy
Мъхъм. Работи Embarassed
О, ще ме побъркате!!! Crazy
Първо си сътворяваш нещото, после, докато правиш секс, чакаш да достигнеш предоргазма, грабваш листчето, гледаш го, докато продължаваш да правиш секс, и в мига на кулминацията, вместо да крещищ"о, скъпииии, оооо....да...да...."изстрелваш мислено нещото в космоса hahaha

Мисля, че методът с препикаването ще ми се получи по-лесно Joy

# 154
  • Мнения: 287
Докато една Джоан Роулинг няма нужда от това. Ето тя, според мен, е материализирала висшата си мечта. Тя е богата и известна посредством нещо, което е правила с любов. И вече не й е нужно да прави нищо повече. Освен това, не само тя е щастлива, колко хлапета зарадва, колко възрастни....
НЕ зная каква е била нейната "врътка", нейният "златен номер", но аз съм във възторг.

Една много успешна черна американка(най-богатата в шоубизнес средите според Форбс и то от доста години) казва,че за да успееш трябва да обичаш толкова много това което правиш, че да си готов да го правиш цял живот дори и като доброволец даже и без да получиш и един 1$ за това.
Тогава идва и успехът.

# 155
  • София
  • Мнения: 2 840
на мен така ми действат Свияш и Норбеков Hug А също и Маккена Wink Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Норбеков го харесвам. Има нещо в руската школа, което ми е симпатично по принцип, но Лазарев ме покъртва брутално мрачно, да речем, Блаватска изобщо не ми е на сърце...така че, вероятно всъщност просто харесвам Норбеков лично Mr. Green
От друга страна, стилът му ме побърква. Този човек се е научил да пише 200страници текст, които спокойно могат да бъдат побрани като смисъл в 10 най-много. Оправданието му е, че така ни действа на подсъзнанието, че се опитва да ни обърка, за да излезем от рационалното мислене. Но аз съм четящ човек. За мен словото е свещено, то трябва да е логично, вълнуващо и стегнато. Освен това, аз не обичам хумор, които е "разтърсващо" груб, с цел да те откаже да се вземеш на сериозно. Аз така или иначе не го правя. Та по този повод си останах само с една книга на Норбеков и то дълго четена.... Mr. Green


Маккена, без съмнение, е пленителен. И как не, човекът има неотразимия чар на успял психотерапевт, контактуващ с известни особи. Симпатичен ми е.
За мен е важно да харесвам автора, за да го чета. А харесването е процес, в който участват много фактори, най-вече възпитание, интелект, среда, жизнен опит на четящия. Много книги са останали на рафта на библиотеката ми с няколко прочетени страници поради липса на авторова харизма.
Същите тези книги са любимо четиво на други, разбира се.

Една много успешна черна американка(най-богатата в шоубизнес средите според Форбс и то от доста години) казва,че за да успееш трябва да обичаш толкова много това което правиш, че да си готов да го правиш цял живот дори и като доброволец даже и без да получиш и един 1$ за това.
Тогава идва и успехът.
О, да!!!
В този смисъл и Джоан Роулинг е писала ей така. Писала е, защото е имала тази необходимост, доколкото съм чела. В главата й историите са съществували, тя не е била автор, нито е била първа младост, че да се надява на кариера като писател. Просто е знаела, че тази история си струва, обичала я е, преживявала я е. Това ще да е.

# 156
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
.....ххаха сещам се за един  изтрелване с помоща на  сеХсуалната  енергия   Joy
Мъхъм. Работи Embarassed
О, ще ме побъркате!!! Crazy
Първо си сътворяваш нещото, после, докато правиш секс, чакаш да достигнеш предоргазма, грабваш листчето, гледаш го, докато продължаваш да правиш секс, и в мига на кулминацията, вместо да крещищ"о, скъпииии, оооо....да...да...."изстрелваш мислено нещото в космоса hahaha

Мисля, че методът с препикаването ще ми се получи по-лесно Joy
Може. Пробвай и сподели опит Mr. Green

Както вече ти казаха, всеки има собствен критерий за ненормалност. За мен е да чакаш десетина часа на опашка, за да се поклониш пред купчина кости с надеждата да ти решат проблемите. За теб..., е, описала си го Wink Let's agree to disagree, и да си живеем мирно, а?

# 157
  • Universe
  • Мнения: 1 556

Една много успешна черна американка(най-богатата в шоубизнес средите според Форбс и то от доста години) казва,че за да успееш трябва да обичаш толкова много това което правиш, че да си готов да го правиш цял живот дори и като доброволец даже и без да получиш и един 1$ за това.
Тогава идва и успехът.

Моя близка 12 години води ТВ шоу предаване, което прави безплатно, защото много й харесва. Сега я поканиха да води нещо подобно /без камери и в много по-малък размер/, за което й плащат 1000 лв за два часа  Peace Не се е отказала от шоуто си Hug Не зная дали е чела изказването на Опра.../Божеееееееееее, заприличах на Пеги Бънди Joy/

# 158
  • София
  • Мнения: 2 840
О, не, аз не го отричам, напротив, само мисля, че няма да ми се получи. Постът ми беше шеговит, Делфина. Peace

Подсети ме за мощите на Йоан Кръстител. Днес тръгнах натам, но посещението на Путин направи мисията невъзможна. А и може би не е бил моментът, знам ли, толкова много хора, опашки...

Аз напоследък правят опит за разговори с Висшия Аз на определен човек, но като тръгна да говоря и губя дар слово. Направо мислено пелтеча. Mr. Green
В следващия момент просто съм заспала... ooooh!
А така искам...но пък и не съм сигурна, че не си говоря сама, де, макар и наум Mr. Green

# 159
  • Costa Rica
  • Мнения: 551

Една много успешна черна американка(най-богатата в шоубизнес средите според Форбс и то от доста години) казва,че за да успееш трябва да обичаш толкова много това което правиш, че да си готов да го правиш цял живот дори и като доброволец даже и без да получиш и един 1$ за това.
Тогава идва и успехът.

Моя близка 12 години води ТВ шоу предаване, което прави безплатно, защото много й харесва. Сега я поканиха да води нещо подобно /в много по-малък размер/, за което й плащат 1000 лв за два часа  Peace Не се е отказала от шоуто си Hug Не зная дали е чела изказването на Опра.../Божеееееееееее, заприличах на Пеги Бънди Joy/
Абсолютно Hug
Нещо подобно се случи с мен. Съгласих се да върша една работа почти за без пари - само заради шанса, който ми дава. И после - този казал на онзи, той пък на третия - и съм на пътя към мечтата си. И аз не бях чела Опра, но оня горе си знае работата Laughing

КЛОНКА, нося на майтап Hug Чета те с удоволствие.

# 160
  • Мнения: 77
лелеле 11страници Simple Smileкога успяхте!
благодаря за новата тема и отивам назад да наваксам!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 161
  • Мнения: 1 568
Докато ви чета се сетих нещо, което явно ми беше Урок преди време.
Подариха ми Норбеков съвсем случайно, явно е трябвало да стигне до мен.
Та така, четох го, смях се, хареса ми...
Бях от ония които не хвърлят книгата под атаките на писателя и продължават напред.
Преди известно време пак реших да се спра на нея.
Бях навън, пиех кафе и четях...
Изведнъж "видях" всичко написано от автора от много комичната му страна, представях си всяко нещо в детайли и се смеех като луда, не можех да се спра, а смехът със всяка изминала минута прерастваше в градация (предполагам сте имали такива случки, от смях не можете да спрете  и хем ви е неудобно, хем не може да престанете)...
Та така, умирах от срам, но не можех да спра смехът Joy
Отстрани изглеждах като луда, хората ме гледаха, а аз не можех да спра, тъкмо напротив-смеех се като обезумяла....


И тогава....след няколко минути ....се сблъсках с най-големия си страх в живота си....
Сбъдна ми се най-големият страх.....

Дълго разсъждавах над това което преживях....
Имаше смисъл...
Сърцето ми знаеше, че имаше смисъл в това...

# 162
  • София
  • Мнения: 2 840

Сбъдна ми се най-големият страх.....
Виж как го казваш:"сбъдна" се най-големият ми страх.
Нормално!
Та ти си го отглеждала като желание, хранила си го с енергия...за сбъдване. Няма значение дали искаш или не искаш нещо, важно е как го "отглеждаш".Ако го поливаш редовно с мисли и енергия, то ще се "сбъдне"...

# 163
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
О, ще ме побъркате!!! Crazy
Първо си сътворяваш нещото, после, докато правиш секс, чакаш да достигнеш предоргазма, грабваш листчето, гледаш го, докато продължаваш да правиш секс, и в мига на кулминацията, вместо да крещищ"о, скъпииии, оооо....да...да...."изстрелваш мислено нещото в космоса hahaha

Мисля, че методът с препикаването ще ми се получи по-лесно Joy
Клонка, смях се с глас  Joy Вярно, че си докарала идеята до абсурд, ама и твоята не е по-малко абсурдна... Да не би да казваш, че изстрелваш.... хъм... желания... към .... хъм.... Вселената (някои части от нея, anyway!), докато си седнала на тоалетната - или не те разбрахме правилно?  Laughing Извинете ме, просто не се сдържах.  hahaha
Колкото до другите гореспоменати - Свияш ми действа така също. Норбеков в началото го харесвах - много - как пише, чувството му за хумор и шибащия му като камшик език. Обаче в един момент, когато трябваше да си представя, че говори точно на мен, а не на ония другите мързеливци - тогав ми дойде в повечко и му казах "Чао". Никога не съм успявала да се мотивирам от приказки от рода "На бас, че не можеш да го направиш, щото си мързелив!"  bowuu Отново се шегувам, защото май наистина съм мързелива.  Joy Колкото до Лазарев - той беше първият, а както знаете, първата любов не се забравя хехехе. Една моя приятелка го беше вече чела, тогава бяха излезли само за него ми говореше, беше като омагьосана - аз я слушах внимателно, но толкова. После - месеци по-късно почнах да чета книгата - и аз се почувствах също като нея. Никога не ми е звучал много черно, но успя да ми внуши страхопочитание към това, което става в главата ми и отговорност за всяка моя мисъл - което ми беше много полезно после, в смисъл на самодисциплина. За мен той определено има особени способности, но при тълкуванията на това, което вижда, не винаги успява. В по-късните книги си го признава. Самият факт, че има доста бурен живот, го показва. В настоящия момент вече той не ми отговаря на енергията, вероятно съм се променила - а и той също. Това не ми попречи да си купя всичките му книги една след друга и да ги прочета, но само за информация, за да проследя развитието му.

Момичета, тази вечер получих две предложения за допълнителна работа, може да се окажат от едно и също място. Вчера си заредих портмонето със зарядното и бях сложила монета под килимчето хехехе.

Клонка, виж дали това, което искаш да кажеш от съзнателния си разум, е същото като това, което дълбоко в себе си носиш... И се наспи bowuu
Маргало, Клонка го е казала перфектно. Просто няма как да бъде другояче. Дошъл му е момента да се сбъдне, след толкова грижи от твоя страна...

# 164
  • София
  • Мнения: 2 840
Сега да ви кажа...
Моят син, който вярва, че ако видиш падаща звезда и си пожелаеш нещо, то ще се сбъдне, вярва в Дядо Коледа, въпреки че е наясно, че парите му ги дават мама и тате, той съществува и носи подаръците, макар да не е онзи от градината, с фалшивата брада...има го и толкоз, от известно време, няколко месеца вече, иска...къща!!! Ей така, да нямаме съседи, само за нас. Къща! И си мисля аз да впрегна неговия необременен със съмнения мозък и да го ползвам в тази посока. Но като всяко дете и той е склонен да губи търпение и така да достига до неверието. Затова мисля да ползвам един трик. Той от известно време иска и PSP. Има си PS 3, но иска и PSP. Досега е получавал всичко, без да чака, но този път капризът му не беше удовлетворен веднага и сега за него това е някакво желание. Та, ще взема да му кажа да си представя няколко дена как има PSP, как играе с него, как вече го притежава. Ще му кажа, че това е начин да се изпълни желанието му. После ще му го купя. Може да е някакъв вид измама, но ще му вдъхне увереност и после с радост ще приложи метода за къщата. hahaha
Ей това ако не е експлоатация на детски труд.... Joy
Мила, това за препикаването не е мое изобретение, това е един от описаните методи за зареждане и изстрелване. Да се стискаш, стискаш, докато ти стане болезнено и като отидеш в тоалетната, в нига, в който се облекчаваш, изпитвайки блаженство от този акт, да го изстреляш. Mr. Green
Та, не съм новатор, не! И не съм го пробвала, де, аз така и не разбрах дали не трябва всички букви да се изпишат или само останалите, които не се повтарят, в клипчет всички ги изписа един, а в текста се казва да останат само неповтарящите се. Само казах, че вероятно по-лесно ще ми е да изстрелвам мислени торпеда в космоса, докато пишкам, отколкото докато получавам оргазъм. Не за друго, ми щото ако тръгна в предоргазъм да "зареждам" сигил, оргазмът ми си е заминал по живо, по здраво, та няма да стигна до стрелянето, а и много ще затрудня другата страна в акта...мани... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт