Гордата Аси - Магията, която нас завладя, а актьорите изстреля на върха-Тема 73

  • 24 070
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 240

Все пак решиха да отидат на разходка...

# 46
  • Мнения: 0
Добър ден и от мен!

Рина, чудесна идея за разходка, може би една от последните възможности да се порадваме на есенното слънце...  Nature Sun With Face може да срещна някъде Аси и Демир, но аз все пак смятам да ползвам утъпканите пътеки, а те не се знае в какви гори тилилейски са се скрили от любопитни очи Joy

Весел, неделен ден ви желая  Hug

# 47
  • Мнения: 0
http://vbox7.com/play:a3a5b4f1

Това важи с пълна сила за тях!

# 48
  • Мнения: 0
Резултатите тази сутрин

Murat Yıldırım
 2377 (43.9%)

Bülent İnal
 2 (0%)
Tamer Karadağlı
 0 (0%)
Kenan İmirzalıoğlu
 5 (0.1%)
Tuncel Kurtiz
 2 (0%)
Cansel Elçin
 2669 (49.3%)

Nurgül Yeşilçay
 623 (21.7%)
Bergüzar Korel
 2 (0.1%)
Pınar Altuğ
 1 (0%)
Cansu Dere
 0 (0%)
Tuba Büyüküstün
 1861 (64.8%)

# 49
  • Мнения: 10 240

Благодаря за клипчето!

# 50
# 51
# 52
# 53
# 54
  • Мнения: 0
Слизай тук млада госпожо  Laughing ..Колкото пъти съм го гледала, толкова пъти съм се смяла на този момент, а после, когато с Али се повтори разговора, ревността в очите на Демир беше просто изпепеляваща !

# 55
  • Мнения: 273


Уж излязохме на разходка, пък я изгубих newsm78

# 56
  • Мнения: 273


Отиваш на пикник на пейка Joy и журналистите идват  Laughing, а аз по-изкуствени усмивки не съм виждала #Crazy

# 57
  • Мнения: 273


Пикника от другата страна newsm78 и пак журналистите снимат Joy

# 58
  • Мнения: 0


Уж излязохме на разходка, пък я изгубих newsm78

Кате, тя Аси сама ще се намери, не може дълго да стои далеч от Демир........но Мурат сърцето си е загубил из прашните, селски пътища на Антакия.......сега има изкуствено, затова не му се получава играта  hahaha Joy

# 59
  • Мнения: 0


Отиваш на пикник на пейка Joy и журналистите идват  Laughing, а аз по-изкуствени усмивки не съм виждала #Crazy

Това някаква пародия на пикник ли е #Crazy #Crazy #Crazyкакъв е този порцелан на кварталната пейка в Истанбул.........тц, тц, всякаква липса на вкус.......амо то с пари не всичко се купува

Общи условия

Активация на акаунт