Анкетка. Изневерявали ли сте на съпруга, гаджето си???

  • 25 409
  • 241
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 7 947
А, не. Изневерявала съм, преди  Naughty - не ми хареса и повече не ми се прииска да го правя.

# 166
  • Мнения: 135
А, не. Изневерявала съм, преди  Naughty - не ми хареса и повече не ми се прииска да го правя.
Кое не ти хареса... секса... партньора... или изневярата??? newsm78

# 167
  • Мнения: 7 947
А, не. Изневерявала съм, преди  Naughty - не ми хареса и повече не ми се прииска да го правя.
Кое не ти хареса... секса... партньора... или изневярата??? newsm78
Ха...и трите май, беше отдавна  Joy

# 168
  • Мнения: 135
Сега разбрах... май си попаднала на еквивалента на Квазимодо!!!
Избирай viliko, избирай... ако попаднеш на мечтата си.. едва ли така ще разсъждаваш!!! Laughing

# 169
  • Мнения: 7 947
Е, надям се сега да съм попаднала на мечтата си и да не ми се налага повече да избирам.
Просто искам да кажа, че е напълно възможно да се кривне веднъж, после да те загризе съвестта, да съжалиш и да разбереш - че искаш единствено човека до себе си. Нещо такова  Laughing

# 170
  • Мнения: 135
Е, надям се сега да съм попаднала на мечтата си и да не ми се налага повече да избирам.
Просто искам да кажа, че е напълно възможно да се кривне веднъж, после да те загризе съвестта, да съжалиш и да разбереш - че искаш единствено човека до себе си. Нещо такова  Laughing
Не съм бил сам значи.... имало и други като мен!!!! newsm10

# 171
  • някъде
  • Мнения: 4 956
отговорих Изневерявала съм много пъти на един партньор но съм му изневерявала с един човек доста пъти и този човек е съпругът ми Wink
на съпруга засега не съм Sunglasses

# 172
  • Мнения: 755
Е, надям се сега да съм попаднала на мечтата си и да не ми се налага повече да избирам.
Просто искам да кажа, че е напълно възможно да се кривне веднъж, после да те загризе съвестта, да съжалиш и да разбереш - че искаш единствено човека до себе си. Нещо такова  Laughing

Възможно е да, но също е и толкова възможно този заради когото/която те е загризало съвестта да реши в един миг, че пък него/нея не го гризе нищо и ти не си вече или не си бил/била мечтата му. Тогава кво правим, хем си сипем пепел по тиквата, че  едва ли не сме се "объркали " като сме сме кривнали, хем пък се чувстваме прецакани, защото няма за какво да ни гризе съвестта при подобна ситуация.  Twisted Evil
На такова нещо му казвам  - мощно прецакване. Просто поглеждам ситуацията и в друг план. :lo
l:

# 173
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Не съм. И не възнамерявам да го правя.

# 174
  • Мнения: 3 092
Не съм .
Нямам нужда и желание да го правя .
Ако един ден се случи нещо и спра да го обичам ще си ида , какво толкова .

# 175
  • Мнения: 100
Не. Струва ми се долно и подло. А и ако обичам един човек, то дори той да е далече в момента не би ми минало и през ум за друг. А ако спра да го обичам първо ще му кажа и тогава ще търся друг.

# 176
  • Мнения: 598
Не съм. И не възнамерявам да го правя.
И аз така, затова гласувах,че никога не бих го направила ама знае ли човек на кой акъл ще съм след някоя друга година  Hug

# 177
  • Мнения: 135
Не съм. И не възнамерявам да го правя.
И аз така, затова гласувах,че никога не бих го направила ама знае ли човек на кой акъл ще съм след някоя друга година  Hug
И аз все така говоря..... и все съм си на същия акъл!!!! Laughing

# 178
  • Мнения: 767
Не,не съм и не мисля да го правя.

# 179
  • Мнения: 560
Не.Няма защо да правя.

Общи условия

Активация на акаунт