Професионални серии за коса - 13

  • 52 531
  • 722
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 293
То сърцето ми е блондинско, но понякога ми се приискват промени, само временно  Grinning
Утре няма да имам търпение да падне боята  Laughing

B & C, да може би са безсмислено скъпи, точно защото какво чудо може да извърши един шампоан в крайна сметка. Аз от чисто любопитство!

Casual, коментирахме първата и третата. И двете ги ползвах, втората ми пасва много повече на моя тип коса, преобразява я тотално все едно не е тя, но виж, че на някои не им харесват протеиновите продукти.

# 586
  • Мнения: 2 001
То сърцето ми е блондинско, но понякога ми се приискват промени, само временно  Grinning
Утре няма да имам търпение да падне боята  Laughing
все едно аз съм го писала.

Поръчах си тестер за продукта на Малибу за който беше писала Мис Нели, нямам търпение. Много ми стада косата от тази твърда вода. Като съм си в София е една , във Варна съвсем друга  Sad

Вече пробвах и на Еласт... на Филип Кингсли - наистина при отмиването му косата ми е страхотна, много лесно се разресва, нямах търпение да ми изсъхне косата и да видя ефекта. Но не забелязах никаква разлика от преди. Ще видим на 2ро "четене" как ще е.

# 587
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
И аз да дам отчет. Т.к не издържах до утре, си измих косата, че ми омръзна да ходя на опашка. Аз също пробвах маската на Лакме DEEP CARE. На мен ни наподобява на Лис Ултим. Косата ми стана доста мекичка и я чувствам хидратирана, жива и лъскава. Доволна съм като за първи път. Но при мен често се случва нещо да ми хареса първоначално и в последствие да няма ефект.

Чудя се дали да не купя още някакви продукти от серията redken  extreme, за по-голямо действие  newsm78 . Искам повече плътност за косата си. Дали само deep fuel е достатъчно или дали въобще ще има ефект незнам. Много искам по плътна и хидратирана коса.

М/у другото това с ресането много ми хареса. Вече така ще правя. Сресвам се преди баня, по време на баня и супер лесно след баня.   smile3521

# 588
  • Мнения: 422
 Mr. Green Пак съм аз,но този пък се чудя между тези
http://www.feelunique.com/p/TIGI-Bed-Head-Radiant-Brunette-Gift-Set
или
http://www.feelunique.com/p/TIGI-Bed-Head-Star-Volume-Gift-Set
отказах се нещо от Керастаз,според мен няма нужда на този етап,после пак може да си променя решението де,но за сега не
първото по ме грабва сякаш

# 589
  • Мнения: 6 624
http://www.feelunique.com/p/TIGI-Bed-Head-Star-Volume-Gift-Set
отказах се нещо от Керастаз,според мен няма нужда на този етап,после пак може да си променя решението де,но за сега не
първото по ме грабва сякаш
От втория сет съм ползвала всичко ,,страхотни са , а как ухаят  Heart Eyes

# 590
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Цитат
Някой беше питал за сравнение маската k.therapy и deep care. Ами нямат нищо общо помежду си, за съвсем различни коси са - едната дълбокомаслена, другата супер протеинова 
Аз в момента ползвам  k.therapy : чудих се измежду няколко и взех нея  Rolling Eyes Как да преценя коя маска за суха коса да избера? Все хубави неща пише за всички  Mr. Green  newsm78

освен написаното от Люлякова - трябва да знаеши каквоискаш да постигнеш - каква е косата ти (суха) е изходното положение, същоима значение дали е чуплива, дебел ли е косъма, рядка ли е ....и трябва да имаш идея - дали искаш накрая да остане мека и пухкава или твърда и жилава ...или мека но жилава ....

по-маслените продукти щея оставят по-мека, п-протеиновите - по жилава, в баланса между тях ще е и гъвкава (не твърда), но жилава  Hug

# 591
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
На мен ми се иска да пробвам без амонячната на Schwarzkopf  Mr. Green

оооо ти я беше набелязала - още в предната тема, покрай вихрите за ИНОА  Hug помня аз  Mr. Green
но май тогава спомена, че имало отзиви, че пада  newsm78 може и да греша и изсветляваше до 3 тона + покритие набели коси (ако помня добре)

проучва ли състава, но новия продукт на Лакме, за който Люлякова писа?

# 592
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Какво прави тази боя? Изрусява ли или тонира?

Според вас какво прави този шампоан на косата? Ако си го поръчам, няма да ви се разсърдя да ми кажете, че съм луда  Laughing

http://www.lookfantastic.com/hair/alterna/shampoo/alterna-ten-shampoo-250ml.html

И ми е чудно каква козметика за коса ползват световните звезди  Thinking ...

ооо  Hug изобщоне ми изглеждаш луда, много добре е описан, хубави съставки, без сулфати ...цената е обяснима, като добавим и филантропската насоченост на компанията ....ясно е

# 593
  • Мнения: 3 675
Пада, не пада - важното е да не ми уврежда косата  Mr. Green
Спомням си, че имаше много малко отзиви за тази боя, но вече не помня какво точно бях чела. За Иноа също има негативни отзиви, но на мен ми харесва. Проблемът при Иноа е, че не мога да си я купя от някой магазин и все трябва да я поръчвам от Интернет, а другата мога да си я купя през всеки един ден от седмицата с изключение на неделя.  Grinning Много е приятно да се пазарува от Интернет, но чакането ми е адски досадно. Ето днес не ми пристигна маската на Керастаз, а така се надявах.  Tired
Състави на продукти скоро не съм гледала. Аз реших, че ще си взимам от серията за оплешивяване на Керастаз и това е.  Laughing
В момента малко съм заета покрай този изпит за който уча и не ми се рови много в Интернет. Стига ми, че влиза във форума за да се разсея  Simple Smile

# 594
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
Пада, не пада - важното е да не ми уврежда косата  Mr. Green
Спомням си, че имаше много малко отзиви за тази боя, но вече не помня какво точно бях чела. За Иноа също има негативни отзиви, но на мен ми харесва. Проблемът при Иноа е, че не мога да си я купя от някой магазин и все трябва да я поръчвам от Интернет, а другата мога да си я купя през всеки един ден от седмицата с изключение на неделя.  Grinning Много е приятно да се пазарува от Интернет, но чакането ми е адски досадно. Ето днес не ми пристигна маската на Керастаз, а така се надявах.  Tired
Състави на продукти скоро не съм гледала.
Аз реших, че ще си взимам от серията за оплешивяване на Керастаз и това е.  LaughingВ момента малко съм заета покрай този изпит за който уча и не ми се рови много в Интернет. Стига ми, че влиза във форума за да се разсея  Simple Smile

 Joy Joy Joy ей ще си легна ухилена  Joy hahaha

а твои отзиви за есенсити  Hug http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=512506.msg16267749#msg16267749 (последното изречение)
но съм съгласна с теб - по сичко по-горе  Hug

# 595
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Цитат
Някой беше питал за сравнение маската k.therapy и deep care. Ами нямат нищо общо помежду си, за съвсем различни коси са - едната дълбокомаслена, другата супер протеинова 
Аз в момента ползвам  k.therapy : чудих се измежду няколко и взех нея  Rolling Eyes Как да преценя коя маска за суха коса да избера? Все хубави неща пише за всички  Mr. Green  newsm78

освен написаното от Люлякова - трябва да знаеши каквоискаш да постигнеш - каква е косата ти (суха) е изходното положение, същоима значение дали е чуплива, дебел ли е косъма, рядка ли е ....и трябва да имаш идея - дали искаш накрая да остане мека и пухкава или твърда и жилава ...или мека но жилава ....

по-маслените продукти щея оставят по-мека, п-протеиновите - по жилава, в баланса между тях ще е и гъвкава (не твърда), но жилава  Hug

Mалко ще поразсъждавам на глас за да ме поправите ако бъркам някъде. Косата ми е изрусена, суха, дебел косъм, чуплива, ако след измиване не я изсуша със сешоар и четка започва да хвърчи на всички посоки и изглежда ужасно ззле. Изглежда изтощена и изгорена, така на вид, на допир е приятна. Ако е изсушена със сешоар и четка изглежда добре и нямам оплаквания. Това което искам е да е малко по-жилава и плътна, някой беше писал....да усещам как се движи, малко като онзи ефект от рекламите по телевизията. От прочетеното оставам с впечатление, че за целта трябва да се използва протеинова терапия. Да, но аз попрекалих ли какво и от протеините ми стана доста по-твърда и суха, без желаната жилавина Rolling Eyes. Сега съм спряла да ползвам продукти с протеини, за да е хидратирам. Макар да не знам дали това  възможно ако косъма е покрит с обвивка от протеин newsm78. Сега ползвам масла преди измиване, мек шампоан, маска абсолют рип., балсам без отмиване и ако ползвам сешоар термопротектор. Смятам дапоръчам това http://www.feelunique.com/p/Joico-Moisture-Recovery-Gift-Set.
Кажете сега ако допускам грешка, къде newsm78?

# 596
  • Мнения: 293
Специално, ако си ползвала deep fuel ще ти трябва време да се отмие, при мен издържа много измивания. Иначе отгоре трудно прониква, каквото и да е, протеинът обвива косъма много плътно.

# 597
  • Мнения: 3 214
Днес ми пристигна деминерализатора на Малибу  Party И то без никакви проблеми с митница и т.н. Дойде си в един обикновен плик в пощата. Даже преди да го отворя, си помислих, че са ми изпратили само 1 пакетче, а всъщност си бяха 12, но без кутия  Grinning Нямам търпение да го изпробвам, но ще е чак в събота, че снощи си измих косата, а по принцип я мия на 4-5 дена.
И да се похваля, че днес и след ставане косата ми продължава да е прекрасна, пу-пу  Laughing По принцип сутрин ми е в доста шантаво състояние - всеки кичур е със собствено мнение; не и днес  Grinning

# 598
  • Мнения: 6 624
Днес ми пристигна деминерализатора на Малибу  Party И то без никакви проблеми с митница и т.н. Дойде си в един обикновен плик в пощата. Даже преди да го отворя, си помислих, че са ми изпратили само 1 пакетче, а всъщност си бяха 12, но без кутия  Grinning Нямам търпение да го изпробвам, но ще е чак в събота, че снощи си измих косата, а по принцип я мия на 4-5 дена.
И да се похваля, че днес и след ставане косата ми продължава да е прекрасна, пу-пу  Laughing По принцип сутрин ми е в доста шантаво състояние - всеки кичур е със собствено мнение; не и днес  Grinning
Praynig Praynig Praynig
Искам едно ,моля ,моля .......
Моите още не са дошли.

# 599
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 433
mamaden ,

правилно си се ориентирала, но е хубаво дълбокото хидратиране да започва преди терапията (протеиновата).

 Hug но всички се учим постоянно ... като изпиташ въздействието на повечето видове продукти - ще можеш и сама да усещаш- кога от какво имаш нужда  Peace

мисля, че добре си подбрала маската абс. рипеър - за случая; на мен ми идва прекалено - явно наистина си с мнго суха коса, а и с твърдия ебел косъм - още по-трудно става

ще усетиш как в един момент ти идва в повечеи тогава посегни на хидратиращамасла и по-лека от абс.рипеър Wink))

какви други ползваш?

Последна редакция: ср, 10 ное 2010, 10:13 от a.l.e.n.a

Общи условия

Активация на акаунт