Професионални серии за коса - 13

  • 52 561
  • 722
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 293
Аз имам шампоана, балсама и CAT спрея от същата серия. Харесват ми, нещо по-различно от Лореал са, с които много съм свикнала.

Аз се боядисах, не правих кичури, а цялата коса. В момента съм цвят тъмно русо, сега ми е малко странно да се гледам, потъмнена съм поне 2 тона, но знам, че ще падне боята и ще стане нещо средно като цвят. Няма да повторя с нивото на боядисване. Фризьорката не ме изсуши, защото бързах, а и бях планирала да готвя миризливи манджи и оставих сушенето за вкъщи. Матрикс е хубава боя, бих повторила за корените с друг цвят.

На връщане взех маската на Лакме Deep care. Това е най-хубавата маска, която някога съм ползвала. Всичко, използвано до момента ми бледнее. Краищата не хвърчат при изсъхване, както с другите маски. Цялата коса изсъхва равномерно, изглежда супер еднородна и здрава. Образува един филм, и водата се стича на капки по по-различен начин.

Започнах да се суша без да имам каквато и да е нужда нито от цимент термик, нито от нектар термик. Косата не става суха като след deep fuel. Изглежда лъскава, както никога досега.
Не е мазна маска, със сигурност е протеинова, и то доста, но го няма усещането за сухота. Естествено не знам колко и дали се наслагва и дали с времето няма да се пренасити косата от протеина.
Но фактът е, че днес косата ми е по-добре, отколкото вчера с всичките олео релакс на главата ми, та барабар с мароканското масло. Отнема от обема и предполагам, че на много коси ще има сплескващ ефект, но за моята идва перфектно  Peace

Някой беше питал за сравнение маската k.therapy и deep care. Ами нямат нищо общо помежду си, за съвсем различни коси са - едната дълбокомаслена, другата супер протеинова

# 571
  • София
  • Мнения: 1 047
Цитат
Някой беше питал за сравнение маската k.therapy и deep care. Ами нямат нищо общо помежду си, за съвсем различни коси са - едната дълбокомаслена, другата супер протеинова 
Аз в момента ползвам  k.therapy : чудих се измежду няколко и взех нея  Rolling Eyes Как да преценя коя маска за суха коса да избера? Все хубави неща пише за всички  Mr. Green  newsm78

# 572
  • Мнения: 293
Зависи косата ти от какво има нужда най-много. Затова няма "най-добър продукт". Deep care подозирам, че въобще не е за всеки тип коса, но на мен ми се струва невероятна!

# 573
  • Мнения: 7
На връщане взех маската на Лакме Deep care. Това е най-хубавата маска, която някога съм ползвала.

Колебаех се между две серии на Лакме но с това описание  Crossing Arms ,ясно е каква ще е следващата ми покупка.

Аз също преди време съм се боядисвала с  Матрикс  и останах много доволна. Цветовете се получават и са трайни ,а не е агресивна боя .

# 574
  • Мнения: 3 675
На мен ми се иска да пробвам без амонячната на Schwarzkopf  Mr. Green

# 575
  • Мнения: 7
На мен ми се иска да пробвам без амонячната на Schwarzkopf  Mr. Green

това ти ли го казваш ?!
ей, какво ви става да не се потъмняваш и ти ?   smile3506 smile3516

# 576
  • Мнения: 3 675
В момента нито ми е тъмна нито светла и това не ми харесва, та мисля нещо да променя. А боята ми стана интересна още от лятото и я продават в магазина от който пазарува  Mr. Green
Боята се казва Еssensity

# 577
  • Мнения: 293
Какво прави тази боя? Изрусява ли или тонира?

Според вас какво прави този шампоан на косата? Ако си го поръчам, няма да ви се разсърдя да ми кажете, че съм луда  Laughing

http://www.lookfantastic.com/hair/alterna/shampoo/alterna-ten-shampoo-250ml.html

И ми е чудно каква козметика за коса ползват световните звезди  Thinking

Miia, аз ще съм отново блондинка до няколко измивания. Мерак ми е утре да се нагримирам силно и с тъмната си коса да докарам нещо по-фатално като вид  Mr. Green

# 578
  • Мнения: 3 675
Изрусява  Mr. Green Подобна е на Иноа.
Има я в сайта на Schwarzkopf

http://www.schwarzkopf-professional.com/index.php?id=7516

# 579
  • Мнения: 3 216
Вземам си думите назад за двуфазния лосион на Лакме  Crazy Тази вечер след като измих косата си, реших да ползвам него вместо Лис Ултим. На мокра коса съжалих за избора си. Първоначалното усещане беше точно както го описах и преди - косата ми сякаш се слепна и се омазни. Обаче като изсъхна...Прелест  Heart Eyes В момента не мога да й се нарадвам  Grinning Явно предните пъти наистина съм прекалила с количеството, пък и ползвах все на суха коса. Засега скалпът ми е спокоен (използвах шампоана и маската Ейдж Ричардж, без Лис Ултим)  Praynig Ще експериментирам, пък да видим...В най-смелите си мечти се надявам причината да не е в продуктите, които ползвам и да продължа да се радвам на благотворния им ефект върху косата ми  Mr. Green

# 580
  • Мнения: 293
B & C,  тя май е измислена преди иноа, сетих се за нея  Wink

ВечеПетя, дано да нямаш повече проблеми!

# 581
  • Мнения: 3 675
Няма начин да не я пробвам, а като я пробвам ще пиша  Simple Smile

# 582
  • Мнения: 2 006
Коя от двете маски коментирате ?
Маска LAKME k.therapy repair за суха коса
Маска за слаба коса LAKME k.therapy active

Люлакова от тази маска ли си доволна
Маска за суха и изтощена коса TEKNIA DEEP CARE

Люлякова в шампоана на Алтерна има и Българска следа  Laughing
Цитат
Infused with African Cacao Extract, Hyaluronic Acid, Caviar Age-Control Complex, Photozyme Complex with Color Hold, White Truffle Oil, Champagne Grape Seed Oil, Bulgarian Evening Primrose, Arabian Frankincense, Moroccan Quillaia Bark, and Amica Flower, TEN fulfills Alterna's commitment to create products that deliver results and not promises.

# 583
  • Мнения: 3 675
На мен продуктите на Alterna са ми малко скъпички  Confused
Гледах ги, четох мнения за маските и шампоаните и ми направи впечатление, че има доста недоволно, но си мисля, че е възможно това да идва и от по-високата цена. Хората като дадат малко повече пари и очакват чудо, а то продуктът понякога е по-хубав от другите, но  все пак не върши чудеса.

В сайта от който аз пазарувам продават TEN Shampoo 1000ml за 180 евро
продават и балсама от 1000ml, но маската е само 150ml
Също има и спрей за коса (май се казваше лак за коса Simple Smile )

Последна редакция: вт, 09 ное 2010, 22:00 от B & C

# 584
  • Мнения: 7
Дано да сте прави за тази боя ,честно казано не съм наясно за нея.Просто имам страх от безамонячните като изключа Иноа. От тези които съм пробвала и има в БГ цветовия резултат е значително по-тъмен ,след две-три седмици избива на червено и лек косопад.

Miia, аз ще съм отново блондинка до няколко измивания. Мерак ми е утре да се нагримирам силно и с тъмната си коса да докарам нещо по-фатално като вид  Mr. Green

Така може ! photo  и внимавай ще бъдеш зорко следена за връщането в отбора newsm66

Общи условия

Активация на акаунт