Гордата Аси - Магията, която нас завладя, а актьорите изстреля на върха-Тема 70

  • 26 068
  • 740
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 273


Мале, какво ви пускам!

Това ни остана от целият филм като по " така сцени " - един гол гръб на Демир и след първата им нощ  #Crazy

Остана ни и огромната емоция, която все още не ни пуска ooooh!

Кате ти имаш предвид  обзелата ни лудост нали newsm78 hahaha Joy
Това е най-точната дума - ето вече 70 теми снимки, колажи, клипчета, коментари и не секва любовта ни към двамата герои! Следим личния им живот, новите им продукции и се радмаме или ядосваме, като че ли става въпрос за собствените ни деца Laughing

# 541
  • Мнения: 273

На мен ли ми се привижда или ръката му е доста под кръста и newsm78 newsm78

Не ти се превижда Joy Joy

# 542
  • Мнения: 273


Скоро ще свърши филма и всеки ще тръгне по своя път newsm78

# 543
  • Мнения: 273


Майка ти дали ме обича newsm78

# 544
  • Мнения: 273


Чака Аси в лодката!

# 545
  • Мнения: 0

На мен ли ми се привижда или ръката му е доста под кръста и newsm78 newsm78

Не ти се превижда Joy Joy


Ееее, да не си помислите че я желае, не Naughty той е професионалист hahaha, това е защото на ръст е колкото него , ако беше като някой други / да не ги споменавам кои, че и тях някой си ги харесва/ щеше да ги държи под мишниците, че не достига до кръста им колкото и дълги ръце да има Joy Joy Joy

Последна редакция: сб, 23 окт 2010, 14:40 от elma

# 546
  • Мнения: 273


Поглед на много влюбен мъж!

# 547
  • Мнения: 0


Поглед на много влюбен мъж!

нали знаеш какво казват старите баби - влюбен та чак загубен hahaha hahaha hahaha

# 548
  • Мнения: 273


Оставям ви да потънете в тези очи, а аз ще продължа довечера Hug

# 549
  • Мнения: 273


Поглед на много влюбен мъж!

нали знаеш какво казват старите баби - влюбен та чак загубен hahaha hahaha hahaha

Любовта никога не идва, когато я чакаш - тя винаги идва изневиделица  Laughing

# 550
  • Мнения: 0


Поглед на много влюбен мъж!

нали знаеш какво казват старите баби - влюбен та чак загубен hahaha hahaha hahaha

Любовта никога не идва, когато я чакаш - тя винаги идва изневиделица  Laughing

Така е, но и не си отива когато и кажеш или и затвориш вратата

# 551
  • Мнения: 0


Какво ще кажете за това? Какво правят Мурат и Бурчин на размазаната снимка относно раздялата на Туба и Сами и защо с въпрос #Crazy newsm78 #Crazy newsm78

Последна редакция: сб, 23 окт 2010, 15:03 от elma

# 552
  • Мнения: 273


Нов колаж - не спират да се правят нови колажи newsm78

# 553
  • Мнения: 273


Какво ще кажете за това? Какво правят Мурат и Бурчин на размазаната снимка относно раздялата на Туба и Сами и защо с въпрос #Crazy newsm78 #Crazy newsm78



Мислят си, че няма да ги познаем, но тук е следствения отдел, агент Елма Joy Joy
Сериалът има продължение и в живота Joy Joy

# 554
  • Мнения: 0
Цитат
Мислят си, че няма да ги познаем, но тук е следствения отдел, агент Елма

Но " агента " си няма на идея защо е така това със снимките newsm78 newsm78 newsm78, ако са искали да кажат че може и трети човек, не Джансел да е причината за раздялата, защо просто не са сложили празна снимка с въпрос.........или по повод разходките на кучето на Туба, да бяха сложили просто едно куче като нейното и толкова........но снимка на сем. Йълдъръм и то само крака надали е случайност, все пак снимки с крака и куче колкото искаш в интернет,.......... но нали знаеш че, не може да съдиш медия за клевета и уронване на престиж ако не се вижда лице newsm78 newsm78 newsm78, е всеки да си прави изводите сам, но такива "случайностти" и то от медия.........странна работа

Последна редакция: сб, 23 окт 2010, 20:22 от elma

Общи условия

Активация на акаунт