Гордата Аси - Магията, която нас завладя, а актьорите изстреля на върха-Тема 69

  • 26 436
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
наскоро в училище четохме разказа не Елин Пелин "Косачи" в една част един от геройте не одобряваше това,че другият се е оженил току що,а пък тръгнал да ходи в Тракия да работи.И почнаха да го убеждават,че жена му може да го остави и такива мити работи,но после ми харесаха едни реплики койото калугерът Мисайл е казал когато хвърлил килимявката... "Това,дето ми е на главата мога да сваля,но това,дето ми е в сърцето,не мога да извадя."   хареса ми също и тази мисъл на Лазо: "Пенка го обича,но невидени очи скоро се забравят.."  когато го четяхме този разказ и когато чух тези две реплики веднага се сетих за Мурат и Туба...мен лично малко ме съмнява да забрави такива очи,ноо...   Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 2
simito0o_98 и 5 Гости преглежда(т) тази тема. лелейй аз сама си пиша тука   hahaha

# 32
# 33
  • Мнения: 0
Ринка,не се дразни скъпа,всичките му изказвания са продиктувани от болка и наранено мъжко его,сигурна съм,че едно мисли,а друго говори.За мен също всичко между тях е минало,каквото и да е било.Но много ме боли за Мурат,защото вече го няма светналия поглед с който заплени всички ни

# 34
  • Мнения: 10 240
Ето къде са ходили Мурат и съпругата му - на 30-я рожден ден на Джансу Дере!

Гостите все известни!

Kenan İmirzalıoğlu, Sedef Avcı, Bade İşçil, Sarp Akkaya, Barış Falay, Burçin Terzioğlu, Ufuk Bayraktar, Murat Yıldırım ve ayrıldıkları söylenen Ediz Elhadef ve Ece Sükan



http://www.sacitaslan.com/magazin-cansu-dere-30-yasini-dostlariy … utladi_30319.html

# 35
  • Мнения: 0
Добро утро,

поредната , прекрасна тема Ринка, чудесна си  Hug



# 36
  • Мнения: 2
Ринка,не се дразни скъпа,всичките му изказвания са продиктувани от болка и наранено мъжко его,сигурна съм,че едно мисли,а друго говори.За мен също всичко между тях е минало,каквото и да е било.Но много ме боли за Мурат,защото вече го няма светналия поглед с който заплени всички ни
Аз колкото повече гледам серийте на Аси толкова по-мъчно ми става за тях двамата.  Cry

# 37
  • Мнения: 0
Цитат
Синдарела, аз съм приела ,че харесва / обича/  съпругата си или поне, че харесва живота си с нея! Нека се обичат и нека си живеят щастливия живот! Дразнещото е това непрекъснато навиране в очите  на "щастието" им! И още по-дразнещо е противоречието, което се вижда от думите му - малко остава от личния му живот, което да не е в медийното пространство.
Туба е тази, която ревниво пази личното си пространство.

Приемам и избора им- ако за Туба е добре да е със Сами - да е! Ако за Мурат щастието е да е с Бурчин - окей!
И се дразня не толкова от Бурчин- негативизма ми  не е от Бурчин/ жената го е обикнала и е успяла да го спечели!/. Изказванията на Мурат ме подразниха! Изказванията му за Туба! Аз безкрайно му се възхищавам за това, което показа в Аси, харесвам го и в ЛИН сега, макар че там има други неприемливи за мен неща, но очаквам толерантност. Това очаквам !
Не бива да отминаваме обаче факта, че и Туба както Мурат не говори за Аси! Мурат в последно мреме беше принуден все пак да каже нещичко....
Лично за мен двойката Муратуба е минало, без шансове за развитие в бъдеще, но обичам двойката Аси-Демир!
 

Ринка, напълно споделям мнението ти, имам чувството че ,все се иска да е на първа страница в медиите, по повод и без повод

# 38
  • Мнения: 0
Ринка,не се дразни скъпа,всичките му изказвания са продиктувани от болка и наранено мъжко его,сигурна съм,че едно мисли,а друго говори.За мен също всичко между тях е минало,каквото и да е било.Но много ме боли за Мурат,защото вече го няма светналия поглед с който заплени всички ни

Петя, нали знаеш какво казват : очите са огледало на душата, та така че, само той си знае какво му е в душата, но този поглед не съм го видяла никога към жена му, иначе му пожелавам да е много щастлив, или поне да си повярва че е така

# 39
  • Мнения: 10 240
Ринка,не се дразни скъпа,всичките му изказвания са продиктувани от болка и наранено мъжко его,сигурна съм,че едно мисли,а друго говори.За мен също всичко между тях е минало,каквото и да е било.Но много ме боли за Мурат,защото вече го няма светналия поглед с който заплени всички ни
Аз колкото повече гледам серийте на Аси толкова по-мъчно ми става за тях двамата.  Cry

Петя, не зная дали е болка! Може би его? newsm78
Аз и в ЛИН виждам светнал поглед у Мурат! В определени сцени!
По-важното е в живота му погледът да е светнал! Защото филма идва и отминава, а живота си остава! Peace

Сими, животът продължава! Двамата ще имат нови роли, нови партньори, нови предизвикателства....
Аси  е отминал етап от живота им! За нас е прекрасно, че му се наслаждавахме, за тях е нещо, което пазят в тайна- любов, болка, несбъднати мечти.... Те си знаят какво е, но мълчанието не само на тях двамата, а и на всички от екипа на филма "крещи"!

# 40
  • Мнения: 0
Не си права,хората обичат Мурат,папараците затова и го снимат толкова,същото е и с Туба,само че докато тя е неземно красива и печели с красотата си и със скромното си държане,двойката Йълдъръмови с какво да блесне?

# 41
  • Мнения: 10 240

Ринка, напълно споделям мнението ти, имам чувството че ,все се иска да е на първа страница в медиите, по повод и без повод

Елма,
Мурат и Бурчин са публични лчности и на всяка крачка са преследвани от журналисти.
Дали обаче всички тези " медийни изяви" са желани от двойката не съм убедена. Спомням си как бяха ги "хванали" до някаква клиника и задаваха неудобни / според мен/ въпроси за бебе и за проблеми около това... Не мисля, че е приятно да се ровичка толкова интимно в живота на която и да е двойка.... Но на медиите им трябват сензации....
Но и Туба на същия принцип е преследвана непрекъснато..

# 42
  • Мнения: 10 240
Не си права,хората обичат Мурат,папараците затова и го снимат толкова,същото е и с Туба,само че докато тя е неземно красива и печели с красотата си и със скромното си държане,двойката Йълдъръмови с какво да блесне?

Това е много точно! Имат много фенове и медиите трябва да "нахранят" любопитството им! Включително и нашето!

# 43
# 44
  • Мнения: 0
Бяхме започнали да пишем за другите актьори във филма,дайте днес да пишем инфо за малката Асия,която за мен е слънцето на филма и най-големия бонбон

Общи условия

Активация на акаунт