Декупаж-38 есенна

  • 60 213
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 433
да ни е честита новата тема!
Есенна...топла и златна! Да се изпълни с най-красивите творения!
аз нямам време за сега с декупажа... но скоро ще се отчета подобаващо. Да ви покажа само сватбената книга...естествено декупаж.... Blushма нали там съм най-добра....
http://album.svatbata.bg/images/users/17096/IMG_4122.jpg

# 16
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Миражче, благодаря за прекрасната тема, страхотно оформена! 
Аз само да се разпиша с присъствие  Embarassed , но се надявам скоро да си открадна време да ви изкоментирам  Hug Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 376
Уаууууууу,МИРАЖЧЕ неповторимо направена тема!БРАВО!!!  smile3501  Не просто  тема,а  творение!

Джулис-книгата  е страхотна !Нека се пълни с невероятни преживявания!   bouquet
Пипелолита-панера е прекрасен!Много ми харесва оформлението от външната страна!   bouquet
Маринче-приказни шампански!Всяко със свой чар  и обаяние!   bouquet
Виванова-шишето за свеки е фантастично!Дано го заслужава?    bouquet
Илиева-браво на момчетата ти!Перфектно са се правили!  bouquet 
Злати-картините са много хубави.Купата е много нежна,а жабока е страхотен bouquet
Роси Колева-кутията е чудна bouquet  Много хулав шиби шик е станал!
Дадуся-приказна чиния bouquet Фона е невероятен!
За  всички,които са  показали  творби в предишната  тема  smile3501  newsm51
обичам ви   love001  нека да сме все  така задружни,и изпълнени с добрина една към друга  и в новата тема!  Hug

Последна редакция: сб, 16 окт 2010, 01:38 от zdravkova

# 18
  • Мнения: 0
Честита ни нова тема!Миражче благодаря ти,много е красива  Heart Eyes Благодаря и на Савина,че досега се грижеше за нас  Heart Eyes

боби95 добре дошла  Hug Много красиви неща си направила,фаворит ми е чашата свешник  Heart Eyes
Ккаатт Подноса е станал чудесен,браво на теб за упоритоста  Peace часовника и той  Heart Eyes Heart Eyes
Щурчо много добро начало   bouquet ще чакаме и други произведения  Simple Smile
Виванова много оригинални шишета bouquet с релефна паста ли ги прави
Диде с подаръка за тинейджър си се справила чудесно   bouquet
Илиева браво на момчетата ти  Heart Eyes
злати22 всичко е много добро,но паната са страхотни   bouquet/3д паната си ги купуваш нали-много са ефектни  Heart Eyes
Дадуся на тази чиния се възхищавах въя Фейса-невероятен фон си направила
маринап шампанските са станали много красиви   bouquet
ПиПе нямам думи за панера  smile3501
Джулис тази св.книга да я напълниш с незабравими спомени-чудесна е  Heart Eyes

Лека и спокойна момичета  Hug

Роси извинявай мила,снощи съм пропуснала твоята кутийка шеби шик  Hug чудесна е  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 16 окт 2010, 09:45 от val1977

# 19
  • Мнения: 106
Пипелолита страхотен панер!!!!!!   bouquet
Джулис браво, албумчето е невероятно!!!!!!  bouquet

от мен пак чинийка

http://s003.radikal.ru/i202/1010/43/559a5a8334ec.jpg

# 20
  • Мнения: 644
Здравейте момичета! Имам един спешен въпрос: Как залепяте тези клечки? С какво лепило? От къде вземате подобен род клечки?
http://picasaweb.google.com/savinah/Crafts?authkey=Gv1sRgCOr3yfb … 99758879288400514

И също между клечките и салфетката има ли друго, например латекс или друго?

Предварително ви благодаря за бързите отговори! bowuu

# 21
  • Мнения: 0
Снежи според мен тези шпатулки може да се залепят с моментно лепило, а салфетката направо върху тях. После лакираш с лак на водна основа. Така мисля аз, но нека каже и някой по-вещ в занаята... Grinning

# 22
  • Мнения: 376
Снежи-това са шпатули за преглед на гърло.Купуват се от аптеката-0,10-0,15ст. за брой.Залепят се с С200.За да изпъкне по-добре мотива се покриват с латекс,и после салфетката.

# 23
  • Мнения: 7 391
                         Снежи,за да се залепят по-добре шпатулките отзадната страна се слагат две хоризонтални горе и долу,като оградка и от там нататък както са ти казали момичетата.
                         Пипе,панерчето е страхотно и .....чакаме другите ти работи. Peace
                         Дадус,на чиниите си царица.Много елегантни,стилни и перфектно изпълнение.

# 24
  • Мнения: 1 726
Леле, ако знаех че Миражчето , ще оформи темата толкова хубаво, отдавна щях да съм се отказала да я правя аз  Embarassed

Здравейте момичета! Имам един спешен въпрос: Как залепяте тези клечки? С какво лепило? От къде вземате подобен род клечки?
http://picasaweb.google.com/savinah/Crafts?authkey=Gv1sRgCOr3yfb … 99758879288400514

И също между клечките и салфетката има ли друго, например латекс или друго?

Предварително ви благодаря за бързите отговори! bowuu

Тези клечки си ги купих от Щатите, но сигурно и тук има. С такива преглеждата гърлата на децата, може би има в аптеките. Лепят се с Ц200 като отзад слагаш 2 напречно.

# 25
  • софия
  • Мнения: 56
запис

# 26
  • Мнения: 168
Запис и от мен.
Пипелолита ,dadusq Shocked  очите ми останаха по вашите красоти БРАВО!!!

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,млади ,стари,чираци или майстори,всички еднакво упорити и креативни,всеки път оставам с отворена уста като видя произведенията ви newsm09
Миражче-благодаря ти за хубавата тема,толкова подробна и обстоятелствена,завиждам на начинаещите няма как да не се научат.Радвам ти се още повече,защото разбрах,че сме съгражданки-до Дунава и до морето. smile3503
Дадуся-чиниите ти са страхотни.
Маринап-шампанските са много красиви.
Елина-това е един от любимите ми цветове и отдавна се канех да направя нещо такова.
Дида Димитрова-аз също доста време отлагах,мислех,че ще е трудно,но се оказа приятно занимание.Успех.
Здравкова-благодаря и аз останах учудена ,че от първия опит ми се получи добре(колкото и нескромно да звучи).
Вал1977,Щурчо,Виванова-едно голямо  Благодаря-чудесни сте момичета. newsm10 smile3525

# 28
  • Мнения: 37
здравейте,
искам и аз да се уча на тази техника, има ли някоя мама от Плевен нагледно да ми покаже или сама да се уча.

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 958
Пздравления Миражче, за чудната темичка!   bouquet
Вярвам, че само красоти ще има в нея  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт