Коледни инициативи на ДБМ- 2010г.

  • 26 132
  • 305
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 280
Момичета, напоследък нямам време да снимам и да качвам снимки, но съм подготвиля някой неща за коледния базар. Имам питане- от къде взимате празни бутилки за рисуване ( виждам толкова много и красиви, а аз вече изрисувах "амбалажа" в къщи и имам нужда от информация от къде може да се намерят..)?
Иначе, в момента има чудесни промоции в Корфур и в Метро на бутилки вино. Мисля тия дни да се разходя за да купя..
Гудзи, благодаря за инфото за опаковките. Чудесна идея да се разходя и до женския пазар..  Hug
Джастичка..  Hug Hug Hug - истински произведения на изкуството..Възхищавам ти се   bouquet
Антомче, ти си най-най- ентусиазираното и работно джудженце на Дядо Коледа и..всичко твое ми действа много, много вдъхновяващо.  Hug  bouquet Hug
Благодаря ви, момичета   bouquet

# 61
  • Мнения: 293
Запис...  bouquet

# 62
  • Мнения: 488
*щурчо* , имам 5-6 бутилки от вино , празни. По-оригиналните вече заминаха при Вера, но ако искаш да ти дам тези, които имам, пиши ми на ЛС да се разберем.

# 63
  • Мнения: 662
Антомче, прекрасни красоти както винаги   bouquet
Щурчо, имам две идеи за бутилките Peace
1. Идваш или пращаш до нас /Младост-4/ някой и ти давам колкото бутилки искаш.
2. Отиваш в кварталната кръчма, усмихваш се на бармана и му обясняваш за какво иде реч и ако може да ти събере бутилките от вечерта, а ти сутринта ще минеш да си ги вземеш /че не обичат да им се подмотват много, много/
ikr_mi, къде се изгуби  Hug

# 64
  • Мнения: 2 280
Благодаря ви момичета. Пратих ви ЛС.
Гудзи, прекрасна идея за близка кръчма. Ще трябва да потърся .. Hug

# 65
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Здравейте скъпи съфорумци,

Идва и най-хубавото време на годината, за тези които обичат прекрасните подаръци, светещите улици, горящи камини и приказни снежни картини.Тази година, за шести пореден път, фондация „Движение на българските майки”(ДБМ) организира своите благотворителни коледни базари на ръчно изработени сувенири. Такива ще се проведат в София, Пловдив, Русе, Видин и Бургас. А ето и повече информация за всички събития:

Сцена за чудеса” продължава и тази година в гр.София.

Благотворителният коледен базар на ДБМ–София ще се проведе на 11 и 12 декември от 11:00 до 18:00 часа в зала 4 на НДК. Събраните средства ще бъдат за продължаване на нашия проект в ДМСГД „Света Параскева”, гр.София, където вече повече от 6 месеца специален педагог работи ежедневно с децата с увреждания. Припомняме, че целият проект е за подсигуряването на 6 човека допълнителен персонал към този на дома, но тъй като не събрахме достатъчно средства наехме само един специален педагог. Надяваме се тази година да имаме по-голям успех и да успеем да помогнем още повече. 
На същите дати и на същото място Мамма и Татти  организират и Рождения ден на сайта и Коледния карнавал на форума, които ще се проведат на 11 декември от 19:00 часа в зала 4 на НДК  и детско парти за децата ни, на следващия ден 12 декември от 11:00 до 13 часа в същата зала 4 на НДК. На двете партита ще има много забава, веселие и подаръци. Средствата от двете партита, които ще се съберат, те ще предоставят в помощ на проекта. Темата за РД, Карнавала и детското парти  може да разгледате ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=540568.0


Благодарим на Мамма и Татти, че за пореден път ни подават ръка!


Коледен Благотворителен Базар 2010г. на ДБМ–Пловдив

За поредна година „Движение на българските майки” (ДБМ) – звено Пловдив, организира  Коледен благотворителен базар. Тази година базара ще се проведе на  18 и 19 декември в МОЛ Пловдив. Събраните средства ще бъдат изразходвани за социализирането на децата от домовете, които посещаваме посредством  празнуването  на рожденни дни, посещение на кино и театър, разходки и др., както и за тяхното професионално квалифициране, като ще финансираме различни видове курсове – шофьорски, готварски, шивашки и др.
/Домовете които посещава ДБМ -Пловдив са в с.Зелениково,гр.Нареченски бани, гр.Асеновград и гр.Калофер/


[/color]
Коледен Благотворителен Базар 2010г. на ДБМ–Русе
ДБМ- Русе ще проведе традиционния коледен базар на 17,18 и 19 декември в търговски център РОЯЛ от 10 до 19ч. Събраните средства от базара ще бъдат  използвани за закупуването на детски легла за децата от ДМСГД РУСЕ.
Освен това бяхме поканени и приехме поканата на ГЕРБ Младежи да участваме със свой щанд в кулинарно състезание на „Младежки фестивал за култура и изкуства” от 26 до 28 ноември включително.Организатор на фестивала са ГЕРБ МЛАДЕЖИ. Със събраните средства ще закупим коледни подаръчета за децата от дома в с.Брестовица.

Коледен Благотворителен Базар 2010г. на ДБМ–Видин
Коледен Благотворителен Базар 2010г. на ДБМ–Бургас
Както се казва, за последните две мероприятия очакваме пряко включване от мястото на събитията 


Приятно майсторене на всички "джуджета" и техните помощници. Сега е ваш ред да ни покажете и изнендате с вашите прекрасни творения.

Ето и миналогодишната тема  в "Хоби" : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=432586.0

# 66
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Karol&Erik  Hug Heart Eyes Благодаря за инфото!
Ето поредните снимчици от мен
две вазички
http://antom.snimka.bg/hobby/koleda-2010.528715.21376007.big
и детски бутилчици
http://antom.snimka.bg/hobby/koleda-2010.528715.21376003.big

# 67
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте!

Невероятни красоти!!!  Hug  Вече си харесах доста неща, дано ги видя на базара
Аз искам да се включа като помагач, защото съм много далеч от идеята, че мога да направя нещо толкова уникално като вас  Hug

# 68
  • Мнения: 30
запис   bouquet

# 69
  • Мнения: 608
Запис, за да не загубя темата. Ще прочета утре и разбира се ще пратя нещо за базара.

# 70
  • Мнения: 910
Запис и от мен

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Привет и от мен Hug Аз не съм от най-сръчните, но ще помагам с каквото мога Peace

# 72
  • София
  • Мнения: 96
Здравейте!

Ах, така ми се искаше и аз да се включа подобаващо, ама пусто време съвсем се изпари. Все пак ще се опитам да ушия нещичко.

Ble6tu4ka, радвам се, че и ти ще участваш с прекрасните си картички!

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
  bouquet имам нужда от вдъхновение тази година и от времееее

# 74
  • Мнения: 2 577
Здравейте и от мен 

Да допълня с малко инфо за Бургас

•   Дати на провеждане:
    17-19 декември 2010г. включително от 10 до 19 часа. 

•   Място на провеждане:
     МОЛ Бургас Плаза

Спорна работа на всички трудолюбиви джуджета

Общи условия

Активация на акаунт