Парфюмни размисли и страсти - 84

  • 28 092
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 38 628
И аз може да дойда в сряда.
Някой може ли да донесе от ексклузивните Шанели, ако не го мързи?

# 691
  • София
  • Мнения: 1 508
Здравейте, парфюмни изкусителки! Всеки път като пиша се чувствам като натрапник, защото предимно ви чета, но в този случай няма как да не се включа с въпрос.
Вчера имах неблагоразумието да си пръсна от Samsara edp. Четох отдавна хвалебствия по неин адрес, но  като съм надигала капачката да я мириша,  все с лека гримаса я оставях. До вчера. Какъв разкош се разнесе от ръката ми.   Heart Eyes Ясно е, че много ми харесва, обаче гледам, че онлайн я имат само като тоалетна вода. Та въпросът ми е , вие откъде я купувате тая Самсара?

# 692
  • Мнения: 17 546
mia1, разликата между ЕДТ и ЕДП на Самсара не е кой знае колко голяма. Просто ЕДП е по-мек аромат, иначе миришат еднакво и трайността им е еднаква.
Ето тук има едп http://bg.strawberrynet.com/perfume/guerlain/#447
И тук http://www.amazon.co.uk/Guerlain-Samsara-Parfum-Spray-30ml/dp/B000B65C10
А от тук можеш да поръчаш с фирма-доставчик http://www.cheapsmells.com/viewProduct.php?id=6881&utm_sourc … %20Parfum%20Spray

# 693
  • Мнения: 4 435
Като стана дума за тази Самсара, всеки път  се каня да питам, и всеки път се отказвам от срам. Embarassed  Може ли някой да ми прати пробичка, ще си платя и нея, и пощенските, просто от сумати време искам да я тествам, и все не става, в моя град я няма, при пътувания, все не й идва ред, или я няма. ooooh! Не държа да е в спринцовка, и на памуче ще съм доволна.  bouquet

# 694
  • Мнения: 31 277
Мило, аз я нямам и не я понасям, иначе с удоволствие. Hug Другите момичета обаче със сигурност ще откликнат.   bouquet

# 695
  • Мнения: 4 435
Да, мило, тук всички сте страхотни.
Бижу веднага ми писа, за което съм й безкрайно благодарна. Heart Eyes Hug

# 696
  • София
  • Мнения: 1 508
Мерси, Бижу, за отговора  bouquet
Аз се надявах на някой български сайт, даже писах снощи на един. Хората ми отговориха, че не могат да се ангажират със срокове за внасянето й. Задействала съм връзки и с моя приятелка от САЩ Simple Smile Не изключвам възможността да си я купя и от парфюмерия, но въобще не погледнах цената й. Задължително ще пробвам и тоалетната вода.

П.П От чужди сайтове не пазарувам, защото нямам карта.

# 697
  • виртуално
  • Мнения: 2 864
от днес си имам Ange Ou Demon Le Secret - точно такъв аромат търсех за това време   bouquet
хем доста се доближава до класическия, хем е малко по-лек и не ме задушава
явно принципно си падам по олекотените версии

и да попитам- откъде мога да купя красиви стъклени 10мл шишенца, че тези грозотии на Рефан ме дразнят  Crossing Arms

# 698
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Сега Приятно ми е Богиня да не чете  Wink  Hug  днес бях на седмичен пазар и носих Черната орхидея, нямах търпение да чакам подходящ момент, а и не ми се очертава скоро такъв, еми няма тъкав кеф, разкошен аромат  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Тя чете, чете... Седмичният пазар е по-добре от фитнеса, но пак си за наказание. Десет път " Том Форд наш..." и ще ти се размине

# 699
  • Мнения: 2 445


и да попитам- откъде мога да купя красиви стъклени 10мл шишенца, че тези грозотии на Рефан ме дразнят  Crossing Arms
Пак на Рефан,има едни по-луксозни с метална облицовка,но са 15мл и са скъпички 6 или 8 лв беше само шишенцето,но и пръскалцето им пръска по-добре,купила съм си няколко такива и си пресипвам вътре отливките,че и на мен са ми непоносими ония грозните Rolling Eyes почистването става с много спирт почти цяло шишенце,много плакнене съпроводено с пръскане и т.н.

# 700
  • София
  • Мнения: 5 658
Мерси, Бижу, за отговора  bouquet
Аз се надявах на някой български сайт, даже писах снощи на един. Хората ми отговориха, че не могат да се ангажират със срокове за внасянето й. Задействала съм връзки и с моя приятелка от САЩ Simple Smile Не изключвам възможността да си я купя и от парфюмерия, но въобще не погледнах цената й. Задължително ще пробвам и тоалетната вода.

П.П От чужди сайтове не пазарувам, защото нямам карта.

http://www.parfum-bg.com/packages/wgt.aspx?fi=4889&page=offe … amp;offer=4378179
Моята Самсара е от този сайт, ОК е  Peace

Преди малко се засякохме с Куражчето в един хипермаркет, похвали ми парфюма  Heart Eyes  Blush добрата стара Хилари Дъфф  Party най-после е достатъчно студено, за да си го нося  Simple Smile

# 701
  • Мнения: 17 546
Рапунцел, в Младост 1А на пътеките има един магазин за наливна парфюмерия. Там продават красиви шишенца с метален корпус. Най-малките са с вместимост 8 мл и струват 2 лв изглеждат точно като това лилавото в сета.
Има и по-големи по 3 лв и още едни, които не знам колко струват.

Атти, тя търси едП. Peace

# 702
  • Мнения: 2 445
Рапунцел, в Младост 1А на пътеките има един магазин за наливна парфюмерия. Там продават красиви шишенца с метален корпус. Най-малките са с вместимост 8 мл и струват 2 лв изглеждат точно като това лилавото в сета.
Има и по-големи по 3 лв и още едни, които не знам колко струват.
Imp софиянки пак сте на далавера

пп.Днес взех една Мишка котюр от ибеи.
Някой знае ли дали капачката от 50мл става на 100 newsm78

# 703
# 704
  • Мнения: 4
Здравейте! Simple Smile
Включвма се с малко странен въпрос Simple Smile Тъй като всяка от нас (предполагам) има доста парфюми и всеки ден ги сменя, искам да попитам къде се пръскате по-точно и като се пръскате на китките на ръцете, после ръкавите на якето ви се ароматизират в няколко различни миризми и мен това ме дразни, не знам какво да направя, а точно на това място искам да си пръскам  Laughing Вие как процедирате?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт