90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №113

  • 29 621
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 35
Lera, все пак си хапнала режимно,не се притеснявай.
lara81 ,не си хапнала много,даже на мен нямаше да ми стигне това ядене  LaughingЗа вечеря имаш задължително и 1 лентичка черен шоколад - действа като антиоксидант.
Rositoooо,приятен престой в Гърция и успешно справяне с режима и там!

Забелязала съм,че веднага след като се нахраня не ми е тежко,а чак след около 2 часа усещам дали съм прекалила(особено при въглехидратите - май е свързано с гликемичния индекс) - сигурно около втория час започва активното преработване на храната?Имате ли някакви наблюдения как е при вас?

# 721
  • Мнения: 0
Бьрз от4ет
3.2 бр.банан и кафе
о.макарони с гьби и домати и ниаколко бисквити с те4ен шоколад
хм..и сега следобед горещ поколад пих и хапнах от форнетите на малкия
и да е пьлен от4ета имам и...в.малко макарони и няколко бисквити с те4ен шоколад(е не знам дали е режимно но...)

# 722
  • Мнения: 7
  bouquet Благодаско за разбирането и уточнението.Сега се чувствам ,много по уверена и се надявам да мине успешно 90 дневното,, хаотично' меню! Няма да спирам да Ви чета, защото ще продължавам да следя темета с голям интЕрес и ще докладвам веднага ако имам някакви подобрения Simple Smile Вече искам да съм на отново на другите  90 дни:)Даже , нямам търпение.  Ентусиазмът е адски голям Simple Smile Резултати казвам след пълния 3 цикъл на режима Crazy
Това е за днес от мен и днес между другото бях на :
един банан( през цялото време закусвах с банан или грозде) рядко с кисела ябълка:)
обед :две кебапчета с 2 лъжици извара и 3 лъжици  зеле с моркови
следобед: банан и кафе
вечеря 1 кебапче +1 лъжица зеле с моркови:)
НАЙ-ВЕЧЕ МНОГО НАСТРОЕНИЕ И ХУБАВА МУЗИКА:)  bouquet

# 723
  • Мнения: 9
днешния ден завърши с вечеря - 1 пакетче солети Simple Smile

# 724
  • Мнения: 1 777
Отчет за вчерашния въглехидратен ден.Закуска -кафе и грозде,обяд и вечеря -орзо със зеленчуци и салата.
Днес плодов- кафе ,манго,праскови и грозде.

OMG!!!Днес се сетих да сметна кога ми е водния ден и за малко да го пропусна. EmbarassedУтре съм на вода. Laughing

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 00:33 от Pety

# 725
  • Мнения: 61
Днес въглехидратен ден:
З: 2 банана
О: спагети с доматено-горчицен сос с мн босилек и чесън, едно парче кекс
В: 3 парчета кекс и блокче шоколад.
Водата пак ми куца, все се въртя около 1л. Не знам как успявате по 2л+ уж си мислех, че я забравям и за това постоянно си слагам в стаите бутилки с вода да се сещам, ама не става.
Утре плодов ден, дано да не съгреша, че родителите ми имат годишнина и ще се събираме, т.е. ще има какви ли не вкусотиии... даже баща ми днес ме пита " а торта ще можеш ли да си хапнеш", как да му откажа Wink шегувам се, доста съм упорите и се надявам и за това стисна зъби и да преглъщам, поне ми обещаха мн салати Simple Smile
Днес успях да се премеря талия 84, ханш 98.. искам скоро да почнат резултатите, че да се нахъсам още повече Simple Smile
Браво на момичетата с добри резултати! Много минуси пожелавам на всички!

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 01:52 от Аничка-Баничка

# 726
  • Мнения: 0
Днес бях на ориз с тиквички на фурна целия ден, обаче по едно време сгънах едно малко кисело мляко дето е ни в клин ни в ръкав. Кантарът се опитва да падне на чисти 60, но още му е тежко на бедния... Ще го изчакам , барем му олекне!

# 727
  • Мнения: 97
Ура,  newsm44, най-после под 63 кг! Не знам дали сте имали желание да си целунете кантара, но аз тази сутрин изпитах точно такъв порив  Blush.
Днес - белтъчен, но в движение ще оформям менюто.

# 728
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро.

Днес съм на плодове. Кантарът е без промяна.
Приготвила съм лешници, грозде, ябълка и праскова. Кое как ще се яде - по-късно

# 729
  • Мнения: 39
Запис, за да не ви загубя, че така както е тръгнало да слабеете, ще изпаднете от форума  Heart Eyes
И аз ще вляза във вашите редици, дай Боже и с добри резултати след диетата  Wink

# 730
  • Мнения: 14
добро утро,

първо белтъчната вечеря да отчета- катък с кополу и няколко парченца кашкавал. Вчера след обяда със сьомга и салата с риба тон не бях гладна изобщо, но като си направих  салатата си я хапнах Simple Smile
днес - бобов:
з- грозде
о- ризото
в- салата и малко ориз с чушки Simple Smile

Да ви задам един тъп въпрос Rolling Eyes, спазвате 30мин преди и след хранене и на закуска нали така newsm78

# 731
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 862
Здравейте!
Днес съм на въглехидрати и съм запланувала следното:
з-ябълка/реализирано/
о-салата зеле с морков,гъбена чорбичка+1 филийка пълнозърнест хляб
в-3 овесени бисквити на Престиж+ редчето черен шоколад

# 732
  • Мнения: 458
добро утро.
Имам въпрос, вчера бях на белтъчен ден, но тъй като закъснях за йога не вечерях. Прибрах се в 9 вечерта, не бях гладна и си легнах след като изпих само чаша вода.
Та за деня се получи само закуска-банан и за обяд пил.гърди на скара. Проблем ли е, че пропускам ядене ??

# 733
  • Мнения: 1 054
xamelion, яла съм белтъци през деня. Според мен пропускането на което и да е ядене не е проблем стига да не става системно.  Peace

te4e, и останалите водни, браво за резултатите!


Аз съм ни жива ни умряла... много болят това шиповете скапани!  #Cussing out

# 734
  • Мнения: 10
Момичета,
днес ми е въглехидратен.
Може ли да си опека банички от бутер тесто и да ги ям с лютеница newsm78 Друг "позволен" пълнеж не се сещам newsm78
Иначе съм стартирала деня с кафе и грозде - обичайното от известно време Laughing

Кантара ми пак тръгна нагоре.......... #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт