Есен, есен, плетящ сезон, eдна кука, цвят полутон ...

  • 78 210
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 3
Имам един спешен въпрос,от тук или от някъде другаде извадих тази снимка /извинявам се,дано не е дискутирано/ на жилетката,много ми хареса,искам да попитам някой има ли схемичка и знаете ли долу горе колко прежда ще трябва за нея,долу горе размера като от снимката?Благодаря ви много   bouquet



аз го бях дала,че някой питаше наскоро за нея.
ето ти форума за въпросната жилетка: http://club.osinka.ru/topic-51625
въплъщенията: http://club.osinka.ru/topic-43891?p=2484569#2484569

# 721
  • Мнения: 185
Да,но има плетката на подобна жилетка,на тази,която съм показала,не откривам  Thinking

# 722
  • Мнения: 56
Здравейте   bouquet страхотни неща плетете. Може ли малко помощ с идеи или снимки на модели ? Търсих но безрезултатно.  Преди време бях видяла плетено бебешко яке а надолу продължава като чувалче и ми се иска сега да оплета такова на бебчо и като му пришия отвътре подплата ще е идеално за зимата за количката или като ходим на консултации. И някак си ми се иска да го направя така че торбата надолу да може да се сваля така че да може да се носи и само като яке. Много ще съм Ви благодарна ако ми помогнете  Heart Eyes

# 723
  • Варна
  • Мнения: 3
Да,но има плетката на подобна жилетка,на тази,която съм показала,не откривам  Thinking

из целия форум ли няма?

# 724
  • Мнения: 114
Аз пък си харесах тия антистрес Коткиии - http://www.business-lady.com/ideya_narod_184.php

# 725
  • Мнения: 185
Да,но има плетката на подобна жилетка,на тази,която съм показала,не откривам  Thinking

из целия форум ли няма?
- I I I I I 0 I I I /2 - 2\ I I I 0 I I I I I -
- I I I I 0 I I I /2 I - I 2\ I I I 0 I I I I -
- I I I 0 I I I /2 I I - I I 2\ I I I 0 I I I -
- I I 0 I I I /2 I I I - I I I 2\ I I I 0 I I -
- I 0 I I I /2 I I I I - I I I I 2\ I I I 0 I -
- 0 I I I /2 I I I I I - I I I I I 2\ I I I 0 -
- I I I I I 0 I I I /2 - 2\ I I I 0 I I I I I -
- I I I I 0 I I I /2 - - - 2\ I I I 0 I I I I -
- I I I 0 I I I /2 - - - - - 2\ I I I 0 I I I -
- I I 0 I I I /2 - - - - - - - 2\ I I I 0 I I -
- I 0 I I I /2 - - - - - - - - - 2\ I I I 0 I -
- 0 I I I /2 - - - - - - - - - - - 2\ I I I 0 -

това открих...

# 726
  • Мнения: 2
здравейте мили дами,
отдавна ви чета, но една сега се решам да се включа. Blush
аз съм стара-нова плетачка. като момиче си плетях разни неща - едно вълно елече на дупки (сама си измислх плетката), пуловери, шал и шапка, разни такива неща. но оттогава, 10тина години, нищо не съм плетата.

много съм впечатлена от нещата, които показвате и се радвам, че ви открих. благодарение на вас и на гобленарския форум малко по-малко се завръщам към тези свои позабравени занимания.

сега съм решила да се пробвам с комплект шал и шапка (за ръкавица, май няма смелост, никога не съм плела на 5 игли), пък ако потръгнат нещата, мисля и една жилетка да пробвам.

 Rolling Eyes Rolling Eyes Simple Smile

# 727
  • Мнения: 114
 Аличе, добре дошла. Аз бях същата, мила. Не бях плела с години. Заради този форум сега плета по 5 неща едновременно.  Joy Почвай смело шапката и шала.   bouquet

Преди време бях видяла плетено бебешко яке а надолу продължава като чувалче и ми се иска сега да оплета такова на бебчо и като му пришия отвътре подплата ще е идеално за зимата за количката или като ходим на консултации. И някак си ми се иска да го направя така че торбата надолу да може да се сваля така че да може да се носи и само като яке. Много ще съм Ви благодарна ако ми помогнете  Heart Eyes

Преди мнооого години, бях плела подобие на моето вече пораснало мис Капризче. Опитай с ципче да свържеш двете половини.

Последна редакция: пт, 22 окт 2010, 16:52 от big pufana

# 728
  • Мнения: 232
Що тъй пак никой не ми отговори  Crossing Arms Всички показвате шапки,а никой нищо не споделя  newsm78 С колко бримки и на какъв номер куки започвате шапките!
 Ама ще ви се расърдя вече Naughty


Пуфи,моето предожение:"Шапка,шалче,ръкавички-плетеме тука всички" е,не всички де,аз още не мога да започна Mr. Green

# 729
  • Мнения: 283
Не намирам кой беше пуснал жълта шапка и шал..страхотни са!!!!
...и детенцето послушно..седи си със шапката сладур!
...аз моето зверче..не мога да го накарам..да седи поне за снимка със шапката..

Аз, аз, бях пуснала жълтия комплект Hug Мерси!!!  bouquet
Моя юнак също трудно застава за снимка Wink Но много си ги харесва, даже днес, въпреки слънцето бесхе не само с шапката, но и шала!!! Joy

# 730
  • София
  • Мнения: 17 592
Здравейте   bouquet страхотни неща плетете. Може ли малко помощ с идеи или снимки на модели ? Търсих но безрезултатно.  Преди време бях видяла плетено бебешко яке а надолу продължава като чувалче и ми се иска сега да оплета такова на бебчо и като му пришия отвътре подплата ще е идеално за зимата за количката или като ходим на консултации. И някак си ми се иска да го направя така че торбата надолу да може да се сваля така че да може да се носи и само като яке. Много ще съм Ви благодарна ако ми помогнете  Heart Eyes

Не съм плела такова нещо, ни имах за дребния като беше бебе- от плат, не плетено - удобно нещо е, да. Правиш яке / палтенце с допълнителни илици, а на торбата слагаш копчета...

# 731
  • Мнения: 114
Благодаря за предложенията за заглавията. Добавих ги.

Вече е готова НОВАТА ТЕМА! Заповядайте в нея!

# 732
  • Мнения: 0
     Здравейте ,момичета!Поздравявам ви за продуктивноста !Аз плета и ви чета ,чета ви и плета и отново влизам в темата ви с молба-търся модели с арански плетеници/ирландско плетиво,но чичко гугъл не ме разбира нещо,за това ви моля ако имате нещо под ръка да покажете.ПУФИ в теб ми е надеждата!
     Като "довърша"някое от творенията си ще го предоставя на компетентното ви мнение.

# 733
  • София
  • Мнения: 17 592
Повтори запитването в новата тема!

Общи условия

Активация на акаунт