Аси и Демир - Безкрайна любовна магия - Тема 67

  • 32 782
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
по какъв повод са тези торти?

Цитат
Сетила си се, защото и Туба и Мурат са повярвали, че може да имат щастие......
Но както Невена и Раде и те не са го задържали....

или защото след толкова години, колкото и да са отричали и крили, истината излезе на бял свят. Ако е имало нещо м/у Мурат и Туба, то рано или късне ще лъсне.


Много си права Мише, нищо в този свят не може да се скрие, за всичко си настъпва времето и мястото..........ще чакаме

# 46
  • Мнения: 0
Цитат на Ринка -След години и да се разбере ще е късно.... Годините са отлетели.
Пък и какво повече може да научим....

Ние си го знаем само като ги погледнем и ни е ясно.
      Ще стане "Стари мой приятелю... НЕ МЕ ЦЕЛУВАЙ,НЕ МЕ ПРЕГРЪЩАЙ" И т.н. ЗА СЪЖАЛЕНИЕ...

# 47
  • Мнения: 0
Цитат на Ринка -След години и да се разбере ще е късно.... Годините са отлетели.
Пък и какво повече може да научим....

Ние си го знаем само като ги погледнем и ни е ясно.
      Ще стане "Стари мой приятелю... НЕ МЕ ЦЕЛУВАЙ,НЕ МЕ ПРЕГРЪЩАЙ" И т.н. ЗА СЪЖАЛЕНИЕ...

Повече оптимизъм Peace, още са млади и двамата, всичко ще се оправи, и чудеса се случват, просто трябва да повярва човек Hug

# 48
  • Мнения: 0
Е това е само песен, много хубава при това, но няма да стане така и при Туба и Мурат / няма по голям оптимист от мен /

http://vbox7.com/play:76b85448

# 49
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Едно клипче, което много ми хареса! Peace
Чувствайте се поздравени :  Hug

http://www.youtube.com/watch?v=IkDQ7H0CZBk&NR=1

# 50
  • Мнения: 0
ЕЛМИЧКЕ,РАЗПЛАКА МЕ, МИЛА. Толкова са актуални  думите от песента с историята на Аси/Туба и Демир/Мурат. Едно към едно си пасват, но годините  минават и нищо не се връща назад. ОСТАВА САМО СЪЖАЛЕНИЕТО И НА СТАРИ ГОДИНИ СИ КАЗВАШ "Ех, ако бях направил това или онова". Всичко свършва в един миг и този миг е неуловим в безкрайната вселена, наречена ЖИВОТ...

# 51
  • Мнения: 0
ЕЛМИЧКЕ,РАЗПЛАКА МЕ, МИЛА. Толкова са актуални  думите от песента с историята на Аси/Туба и Демир/Мурат. Едно към едно си пасват, но годините  минават и нищо не се връща назад. ОСТАВА САМО СЪЖАЛЕНИЕТО И НА СТАРИ ГОДИНИ СИ КАЗВАШ "Ех, ако бях направил това или онова". Всичко свършва в един миг и този миг е неуловим в безкрайната вселена, наречена ЖИВОТ...

Пепа, че всичко е миг е така Peace, но също така е вярно че ,няма непоправими неща, просто се иска желание и смелост да поправиш грешката Hug

# 52
  • Мнения: 0
Един колаж от малкото им съвместни участия! Hug

# 53
# 54
# 55
  • Мнения: 10 240


22 епизод на Пленяваща сърцето

http://tranz.it/load.php?id=6HI6S6tNMh6Jm2Sc635854

# 56
  • Мнения: 48
Цитат на Ринка -След години и да се разбере ще е късно.... Годините са отлетели.
Пък и какво повече може да научим....

Ние си го знаем само като ги погледнем и ни е ясно.
      Ще стане "Стари мой приятелю... НЕ МЕ ЦЕЛУВАЙ,НЕ МЕ ПРЕГРЪЩАЙ" И т.н. ЗА СЪЖАЛЕНИЕ...

Повече оптимизъм Peace, още са млади и двамата, всичко ще се оправи, и чудеса се случват, просто трябва да повярва човек Hug
 
Чудеса се случват! 
БЪДЕЩЕТО ИМ ПРЕНАДЛЕЖИ!!
И всичко ще започне/ще се възроди любовта им/този месец със срещата им в Дубай.
Аз вярвам в това!
Сърдечен привет на всички оптимизки! ОБИЧАМ ВИ!!!  bouquet

# 57
  • Мнения: 0
откъде ви идва този оптимизъм направо не знам,аз ако съм на Туба ,ако ще да умирам за него,няма да го погледна в Дубай,да продължава да си вика на Буркана наздраве

# 58
  • Мнения: 0


И Мурат /Джансел/ докарва погледа на Демир /Мурат/ Hug

# 59

Общи условия

Активация на акаунт