Бродирана красота - Гоблени 77

  • 127 975
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 143


pepen  Hug , идвам да се срамувам  Embarassed , не мога да ги намеря тези сезончета-птичета. Сигурна съм, че бяха точно те, но къде, в кой сайт, не помня. Ама, то така е по-добре, че поне да не се ядосваш, изобщо не съжалявай. Видях, че в оригиналната комплектовка панамата е щампирана  Flutter .

Срамувай се ! Naughty Mr. GreenНе съжалявам че вече съм ги поръчала ,но ми стана много интересно от кой сайт си ги открила! Thinking newsm78 Crossing ArmsАко не ти представлява трудност,моля те , Praynig би ли ми пратила адресите на сайтовете в които се разхождаш !Може да е било и само картинка  ooooh!, а има и едни подобни на същата фирма и ти да се заблуждаваш!Ето ги!



А аз doh ,нали нищо не разбирам от английски ,не съм и обърнала внимание че има щампирано!Хич не ми се нрави! Confused

# 16
  • Мнения: 247
Пепен , да, може да е било и само картинка. Аз по приницп се ровя само из goblenite.org и supersadovnik , но и ти май ги посещаваш  Wink .

# 17
  • Мнения: 15
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1932/107355253216856050961285 … heDKxs0bbiSVF.JPG


Това е моето последно творение, не е готово /остана само фона, който е черен/ - като е готово пак ще се похваля

# 18
  • Мнения: 3
Дай имейл, ако искаш и на ЛС.Ще ти я пратя.

sissak много ще съм ти задължена ако ми я изпратиш!   bouquet
Може и на лични! Нямам претенции! Simple Smile

# 19
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Пепен, аз май съм ги мяркала тия птичета в Суперсадовник-а Thinking...

И аз с гол "запис"  Embarassed ама реших да не подхващам нищо докато не ми дойде бонсаят.
Вчера се рових за възглавнички на Вервако - 34 лв ми искат в Хури и ко, тук в едно магазинче - 40 лв. Обаче като гледам какъв як бой с възглавници пада всяка вечер вкъщи, ще почакат докато на моите диванета не им дойде акъла в кратуните Crossing Arms.

# 20
  • Мнения: 19
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1932/107355253216856050961285 … heDKxs0bbiSVF.JPG


Това е моето последно творение, не е готово /остана само фона, който е черен/ - като е готово пак ще се похваля

Браво кончето е много красиво! Това са любимите животни на татко и аз също ги харесвам.

Хубав ден и от мен!   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 209
запис и от мен

# 22
  • Мнения: 1 639
Само запис!

# 23
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 И аз се записвам с готов гоблен.Имам чувството, че ших плакат за билборд - много голям ми се видя този гоблен. Rolling EyesПреди малко го завърших, все още не е изпран, за това изглежда доста зле.

   

         

# 24
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
И от мен само запис. Шия няколко неща, ама бавно ги избутвам, че с тая първокласничка никакво време не ми остава.  Mr. Green

Сиска, страхотна е тая есен!  Hug  bouquet

# 25
  • Мнения: 434
Дай имейл, ако искаш и на ЛС.Ще ти я пратя.

sissak много ще съм ти задължена ако ми я изпратиш!   bouquet
Може и на лични! Нямам претенции! Simple Smile

Изпратих ти схемата.Изчисти си кутията, че не можеш да получаваш ЛС  Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 618
Биляна, много си е добре  Peace За първи път виждам комплектовка, на която го няма онова ярко червено петно на кафявата глава. В този вариант определено ми харесва  Grinning Поздравления за труда  smile3501
pepen, честит рожден ден на патерици! Да си здрава, щастлива и да имаш достатъчно време за хобито си   bouquet
elena714, очите ми останаха в твоите произведения  newsm09
От мен само недовършени дреболийки
това си чака цвета на шапката и балона, живот и здраве, ще го надписвам и рамкирам на пролет  Grinning
това му предстои рамкиране другата седмица и
още едно етапче.

# 27
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
sis, благодаря за темичката  Hug
пепен, наздраве  Heart Eyes и от всичко по много
радика, да дойда ли с голямата тояга  Mr. Green
бадем, много сладко меченце  Blush да не чакаме бебок?  Crazy

аз ще снимам когато мога  Confused

# 28
  • Мнения: 200
Здравейте,
започнах контурния бод на фара -тук е без него http://venducia.snimka.bg/tapestries/gobleni.389776.20855111.
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1932/107355253216856050961285 … heDKxs0bbiSVF.JPG


Това е моето последно творение, не е готово /остана само фона, който е черен/ - като е готово пак ще се похваля

 Това ми е следващото замислено творение, заедно с един червен кон, но аз мисля да ги шия на черна аида 14. Дали ще стане? Ти на какво ги шиеш. Аз имам схемата от едно полско ли какво списание и нищо не мога да разбера....
И имам и един въпрос : На какво шиете книгоразделителите? На канаваца или панама и после как ги правите т.е. гърба какъв е ? ламинирвате ли? нещо не ми е ясно ,а съм го намислила за подарък.

# 29
  • Мнения: 182
Срам не срам,само запис за да си ви следя!

Общи условия

Активация на акаунт