КИВИ+КОМ = КИС - 6

  • 26 221
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 398
Ох миличка. Cry
Ами той е голям човек-според мен му кажи всичко както е.Той сам ще прецени.
Много много сили ти изпращам Hug

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЛЮСКА ама кажете му непремено той сам ще си прецени може или не може.Но тя му е майка би трябвало да знае .
СИЛНО ТЕ ПРЕГРЪЩАМ И СТИСКАЙ ЗЪБИ С ТЕБЕ СМЕ МИЛИЧКА. Hug Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 5 001
Люска....ГУШКАМ ТЕ! Знам в каквъв период сте в момента! Дръжте се здраво един за друг! Подкрепяйте се взаимно....Всичо ще си дойде на мястото! Hug Hug Hug Hug Hug



Зиче.... я плюй на тия комплексарки дето ти пишат помии в блога! ......Кат са с "ручки у гъзучки" тва си е техен проблем!!!! hahaha hahaha hahaha hahaha На мен пък всичко дето съм правила по твая рецепта ми се е получавало перфектно! Heart Eyes Hug Щом майка ми те призна....Смятай! Laughing Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: нд, 26 сеп 2010, 17:57 от TheNMaster

# 33
  • Мнения: 972

Зиче.... я плюй на тия комплексарки дето ти пишат поимии в блога! ......Кат са с "ручки у гъзучки" тва си е техен проблем!!!! hahaha hahaha hahaha hahaha Нюа мен пък всичко дето съм правила по твая рецепта ми се е получавало перфектно! Heart Eyes Hug Щом майка ми те призна....Смятай! Laughing Laughing Laughing Laughing

 smile3521 smile3521 newsm10 newsm10
Дъщеря ми пък учи за технолог в хранителновкусовата промишленост и си е сложила къс път към блога на Зиче на десктопа,за да си влиза по-бързо в него.Каза,че е много полезен ! Peace

# 34
  • Мнения: 66
Ми то и аз съм си аднала блога на Зичето,че даже и тоя за бабините илачи.То бива простотия,бива,ама чак пък толкоз,пфууу  ooooh!

# 35
  • Мнения: X
Люска и от мен една силна прегръдка  Hug
Кажи на мъжът си, трябва да знае, както са казали момичетата тя му е майка. Бъди много мнго силна, подкрепяйте се в тези трудни дни и наистина животът ни поднася какво ли не, вярвай, че след  всяка буря се появява слънце и дъга............. е има и поражения от бурята ........живот .............  Дано да ти сме ти утеха в тези тъй трудни за теб дни, дано съвсем мъничко  да сме ти дали искрица и сила  Hug Hug Hug Hug Hug

# 36
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Здравейте! Имаше ме по едно време  Joy ама все нестига времето за тука....
lucia ако имаш въпроси и нещо те притеснява..ме питай-насреща съм. В петък имаме среща във Варна ...30 години от завършването на осми клас, ще сме в комплекс Бялата къща в Чайка. Задължително ще се разпиша при Дилянчето още в петъка.
 Hug Вчера щяхме да се видим с Юлето, защото ходихме на празника на сливата в Троян, обаче имахме гости от Варна и никак небеше удобно с тях да се отбиваме. Сега чакам да дойде празника на тиквата в Севлиево и задължително вече ще я споходят гости Юлето. Юле, то дрехи и в Търново има...я елате , че да се видим. А от празника на сливата снимките съм ги качила снощи във фейсбук....там съм си Диана Янакиева...който не е бил на този празник да иде да види за какво иде реч.
 Къщата е на никъде с ремонта-няма време.Правим покрива,после банята и тоалетната вътре на долният етаж, днес един хубав дъжд се изля, та ще наскубем плевелите и стеблата на зеленчуците - да изчистим градината да се преоре, да я подготвим половината за райграсче, половината за зеленчуците. Нали се дипломирах вече...та утре ще ходя до едно търновско училище-може и да започна като преподавател по религия на 1 и 2 кл.
Павел е втори клас, записах го на СИП по музика, руски,ръгби.
та така...айде до скоро писане , че отиваме да храним кучетата  

Последна редакция: нд, 26 сеп 2010, 22:17 от Дидка

# 37
  • Мнения: 2 022
Здравейте и от мен.
Предадох превода в петък и ... веднага селд това си изключих копютъра и го включвам чак днес.  Embarassed

Luci, прегръщам те. Кажи на мъжа си, това не е нещо, което можеш да скриеш. Майка му е - ако може да я види още вднъж жива ... знам, че ще е по-добре да я запомни здарва, но ... щом това е краят, той сигурно ще иска да я види пак.... Мама умря в ръцете ми, бях с нея в последната й минута.... Не ми е по-леко от това, но поне знам, че не съм изпуснала нещо, че не е искала да ми каже нещо, а мен да ме е нямало .... Не че можеше да каже нещо тогава, както и сега свекърва ти не може... Много е тежко да изгубиш майка си, независимо на каква възраст си... Бъдете силни, доколкото можете, и се подкрепяйте.  Hug

А днес разбрахме, че една братовчедка на мъжа ми е родила момченце преди десетина дни. А преди 3 години лекарите казаха, че има рак на шийката на матката и искаха да й направят хистеректомия (да й я махнат). Бяха я обрекли да няма деца и даже казаха, че е животоспасяващо. Добре, че не им се довери и обиколи няколко града в България, за да провери диагнозата. Слава богу, не беше истина и сега си има здраво момченце.

Това е животът, момичета, един си отива, друг идва на този свят....
 

# 38
  • Мнения: 5 001
Фейче..... Hug Hug Hug Hug Hug
 Hug
Отговаряш си на ника!!!
Колкото пъти ти чета постовете......Винаги намирам мъдри неща,които си казала!
А феите са такива.....Вдъхват надежда и дават кураж на хората..... Hug Hug Hug Hug
Да си жива и здрава!   bouquet

# 39
  • Мнения: 972
Къде сте всички бе?! newsm78
Нещо скука ме е нападнала... Blush
Айде скара-бира,туйти -онуйти...

# 40
  • Мнения: 5 001
зА "ТУЙ " сме тука ...мА за "онуй"......МъжО шА питаш...... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ха наздраве!

# 41
  • Мнения: 972
зА "ТУЙ " сме тука ...мА за "онуй"......МъжО шА питаш...... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ха наздраве!



Ааааа,нИ ща да го питам нищо-сърдита съм му... Crossing Arms
Нещо ме ядоса след обяда... Ни щя да ме води на кафе-много работа имал... Crossing Arms ША му дам аз една работа на него...ША стои на сухо тая вечер... Mr. Green

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Направо се скапах с този аспиратор  ooooh!Кръста ме заболя с тази пароструйка докато го измия ..Зарязах го вече да съхне колкото се е измил толкова...
Момичета ЕЛИ ,ЛЮСКА,МАСТЕРЧЕ,СИСКА ,АНКАС, благодаря ви за подкрепата наистина ми беше нужна  Hug Hugзащото много се изнервих вече с тези простотии които ми ги причинява някаква си малоумница.

наздраве и от мене момичета
както съм изморена и като гаврътна половин чашка и ще съм пияна  Mr. Green Drunk beer


Последна редакция: нд, 26 сеп 2010, 21:41 от ЗИЧЕ

# 43
  • Мнения: 613
 
Люси - прегръдки и от мен и цитирам Зичето. Така мисля и аз.
Цитат
ЛЮСКА ама кажете му непременно той сам ще си прецени може или не може.Но тя му е майка би трябвало да знае .
СИЛНО ТЕ ПРЕГРЪЩАМ И СТИСКАЙ ЗЪБИ С ТЕБЕ СМЕ МИЛИЧКА.

 А иначе какво  newsm78 тези дни - чистих, готвих, прибрах цветята от сандъчетата, работих......Да, Зиче пак работих, ама използвам докато не ме е напуснала музата. Добре ми се получават нещата. А, и работа да има ми пожелавайте на мен Wink
А ти Зиче не си трови нервите с такива простотии - не си струва. Имаш дедко, деца, внуци, приятели - за тях се пази, а не да се хабиш за щуротии. Hug Hug Hug

Гледам на вицове сте се открехнали , хайде и аз да се отсрамя.

Една жена отива на работа цялата сияеща.
- Какво става? - питат я колежките й.
- Невероятен секс - отговаря.
- Стига, ма, с кого?
- С мъжа ми с кого.
- Че вие сте женени от 15 години.
- Оле направо чудо - значи снощи първо два часа любовна игра, после един час секс и накрая четири часа гушкане.
- Оле блазе ти!
Отива мъжът на работа.
Гледат го колегите му подпухнал - едва ходи.
- Какво става, бе братче, защо си като парцал?
- Остави се, брат, страшна работа. Снощи пийнах малко и моята реши да правим секс. Ужас! Първо два часа не мога да го вдигна, после един час не мога да свърша и накрая като се ококорих четири часа не мога да заспя!

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ИРЕНКА ОТ РАБОТА ДА НЕ СЕ ОТЪРВЕШ  Hug Hug Hug
А ВИЦА ТИ Е ТРЕПАЧЧЧЧ smile3532 smile3532

Общи условия

Активация на акаунт