Още мъничко остана до срещата на ОКТОМВРИйче с мама!

  • 18 329
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 36
Добро утро и от нас!!!
честито на мамите които вече гушкат своите сакровища!!!
Много много щаслива темичка пожелавам..

# 16
  • Мнения: 1 599
Добро утро!

Хайде есента започна, но пък циганското лято предстои  Mr. Green

Зеленоочка, чакаме  Hug
Димяни, мерси за темичката и успех днес на прегледа!
didanka , аз съм всеки ден с разстроен стомах. Ходя по 3 пъти на ден!!!!!!!!!!!! какво е това чудо и няма значение какво ям!

Аз пак ще ходя до болницата да дам урина, че предишната била с много левкоцити и сега иска стерилна. Дано този път да е ок  Confused
Иначе за кръвната група , не знам длаи помните моите драми за 0- ми кръвна група, НО вчера оправям едни кутии в които съм прибирала "първи неща" на Ади и намерих документи от изписването от МД и какво да видя - листче с кръвна група 0+! И сега?????????100 теста съм си направила сега и какви ли не, и къде ли и все 0-, а преди как е била 0+ Shocked

А относно това, че се забравя какво искаш д анапишеш докато прочетеш, аз знаете ли какво правя - Отварям Отговор в друг прозорец и чета и пиша паралелно  Mr. Green
много хубав и слънчев ден!  Hug

# 17
  • Мнения: 66
Добро утро и от мен,
да ни е честита новата тема и само прекрасни новини да има в нея. Димяни  Hug
Аз днес съм на преглед , успех на мамите,които са на преглед , само хубави новинки чакаме и дай Боже нови бебечета .
Poliglot мерси за закуската  Hug не натоварвай ръката, почивай си и дано скоро отмине болката.
Калинче  Hug гледкай си бебко спокойно и когато можеш пиши не се притеснявай , важното е бебко да слушка и да папка.
Сега ще се приготвам за прегледа , усмихнат ден на всички  Hug  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 17 341
Записвам се само набързо, че съм захванала една работа у дома и днес вече трябва да приключа, че нямам хич време.
Междувременно само искам да питам дали някой знае нещо за Бертони Атланта количката - http://family-bg.com/prX_3800.htm
Още не съм си избрала количка, ужас Simple Smile

# 19
# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
p0liglot, благодаря за закуската Hug
marvina, последната картинка от почерпката (както и всички други) ги намерих в гугъл. Peace
Утре съм на преглед и нямам търпение вече Grinning
tzzzvety, да пишеш след прегледа, както и всички други, на които днес им предстои Peace

# 21
  • Мнения: 13
Ей мишлета, вие не спинкате лиии  Crazy

То и аз се събудих в 7, но снощи си легнахме към 22:00 и бая си поспах...както винаги  Grinning
Тони - стискам палчета за прегледа - само хубави новинки да получиш! И честита първа разходка  Flutter Благодаря и за темичката   bouquet Дано имаме много бебоци в нея  Hug

Данитка - на няколко пъти се чудех къде изчезна  Rolling Eyes Като те гледам и твоето доста е наближило и стискам палци да е скоро, щом така ти е на сърце  Wink Да ни уведомиш ако има нещо!!!  Hug
Съни - браво момиче   bouquet Просто браво, друго незнам какво да кажа, но мисля, че си взела най-доброто решение  Simple Smile
Мирче - какъв наистина е бил записа, че ме учуди... ?
Бобче - като си говорим за "от долу", аз понеже като теб си действах сама с епилатора, но от както съм бременна минах на кола-маска там..Миналия месец и мен ме боля необичайно ( при условие, че с годините съм свикнала), а онзи ден бях при нова козметичка, която беше адски внимателна (и притеснена да не взема да родя Mr. Green), че грам не ме боля...Но като се погледна там...наистина госпожата се е видоизменила  Laughing Ще се оправи после , налиии?????

Смехоранке - мерси миличка   bouquet Ще питам Надето и ще ти предам кога я изписват и как да я намериш  Peace Аз съм от 11:00 днес на преглед ( незнам дали ще ме гледа на ехо  newsm78) и запис на тоновете, после ще се видим с Надето и като се прибера ще дам отчет. Вчера се чухме с нашата мама-героиня и :

Наденцето изпраща поздрави и целувки на всички!!! Каза, че гледа да ни следи, но не може да пише от телефона в БГ МАМА  Flutter

Йоанчеееее ???? Тук ли сииии????

# 22
  • Мнения: 66
Данимира Hug ще пиша миличка . Успех на всички мами с прегледите , а на тези които ще раждат леко и безпроблемно раждане  Hug

# 23
  • Варна
  • Мнения: 245
Добро утро и от мен. Тони мерси че си пуснала темата, сложих линк към старата Wink И аз днес съм на консултация, струва ми се че ще е последна, то няма за кога вече  Thinking Сигурно само при лекаря при който ще раждам ще ходя, ама знам ли вече.

# 24
  • София
  • Мнения: 483
Pashik, Ради, записът на тонове трябвало да е поне половин час и да е направен на трите страни -  по гръб, наляво и надясно. Моят беше около 10 мин. и наляво само.
Бърди, и аз не съм избрала още автомобилче за бебка  Simple Smile Мисля да свърша това след като се роди.
Мариянче, ако знаеш как се радвам само, че ще си ми съседкаааа  Party Ще бутаме количките заедно и ще си помагаме  Hug
По, и теб те чакаме тези дни, май ти е време  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 109
Добро утро! Супер темичка,дано е изпълнена с много бебешки новинки Wink Отивам да ям Hug

# 26
  • Мнения: 98
Добро утро и аз веднъж да хвана началото на темичката,много да е положителна и да има много бебчета.Моята беболина също неиска да излиза.Миналия ден бях на док и даже той ми каза че ако искам може да го предисвикаме с таблетка ама май ще откажа.Каза да отида да ми види шийката дали е подготвена и ако е да го предизвикваме ама аз сега като неискам предизвикване дали да ходя за тоя вагинален преглед?  newsm78 или да си чакам бебка да си тръгне ....Нямам никакви контракции и май бебка ще си дочака термина  Thinking

# 27
  • Мнения: X
Здравейте,

Благодаря за новата темичка!  Hug

Евето, може да се видим, да  Hug. Аз днес ще ходя при д-р Жекова, видях, че твоят термин е на 19.10. , сигурно ще ти дадат дата преди моята.

Аримче, на мен не са ми казвали за увита пъпна връв, но си ме е страх да не стане нещо такова. макар че не е чак толкова опасно според мен... Мая се роди с три пъти увита пъпна връв около вратлето, всичко беше наред, а нямахме никаква възможност с бившия ми мъж да отидем на ехограф и така и не се разбра кога е станало. Макар че ако тогава ми бяха казали за такава вероятност, щях да намеря парички, просто преди 8 години нищо не знаех, никой не ме и предупреди. Четох, но забравих къде точно, че бебчетата с увита връв повечко хълцали.. Те всички хълцат де, ама тези с увитата връв повече. Ама как да се прецени кога е повече не знам.  Simple Smile

Вечер като започне да мърда повече бебчето и все си мисля дали не му се увива пъпната връв... Дали му е комфортно.. Преди много се радвах, като мръдне, а сега като го направи по-силно и се стряскам...

reiaa, в предишната тема бяхме коментирали за таблетките, Ноел даде много инфо по въпроса, че са много рисковани!!! По-добре провери предварително какви таблетки искат да ти дадат!   bouquet

# 28
  • Мнения: 98
Ами да аз затова и се отказах от това предизвикване,въпреки че ме изкуши но няма да рискувам  Naughty

# 29
  • Мнения: 2 286
Добро утро! Честита ни нова темичка, дано само хубави новини има! Тони, Hug Hug

Успех на мамите, които са на преглед и да ни донесат само хубави новини  bouquet .
Рейаа, мисля, че не е добре да се предизвиква раждането ако няма причина за това. Имаш си още време. А и онзи ден момичетата точно това обсъждаха - за таблетките за предизвикване(тези, които се пия), че били незаконни.
Полиглот, да се оправяш бързо! Hug
Арим, не се притеснявай за малката бонбонка! Всичко ще е наред и ще се гушкате мноого!! Heart Eyes Може Гунев просто да е по-предпазлив, а не да има съмнения. Hug

Ние днес ще си избираме педиатър. Стискайте палци!
Хубав ден на всички и много усмивки  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт