Аси и Демир - Безкрайна любовна магия - Тема 66

  • 39 446
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 240
Момичета, след като стана ясно кои са най-добрите актриса и артист  и най-хубавият любовен сериал в Турция, става ми много мъчно за наш Муратчо. Допреди 2 години беше навсякъде по медиите, феновете го боготворяха, а сега, какво остана от него. Тойй предрече 5 години на Тубето,че ще стане звездата на Турция, но тя превари и стана такава много по-рано. Дали сега,като чете пресата,коментарите  по ТВ не си дава сметка колко е изтървал от живота си. Не говоря за вероятната любов между двамата. Говоря за това,че се навря в този прословут клан,но точно там му е грешката и феновете няма да му я простят. Както се казва, на каквото  си постелеш,на такова ще легнеш. Жалко за таланта и чара му. Може пък да намери изход...


Превод на Ирра:

Престижни награди от сайта за сериали на ATV

Престижните награди на сайта за сериали на ATV за 2010 година, определяни с гласуване на потребителите, бяха пръсъдени в катогриите "Най-добра актриса", "Най-добър актьор" и "Най-добър любовен сериал".
Наградите бяха връчени с церемония, състояла се на снимачната площадка поради продължаващите снимки на сериала. Наградата за "Най-добра актриса" беше връчена на Туба Бююкюстюн, за "Най-добър актьор" - на Джансел Елчин. Наградата за "Най-добър любовен сериал" беше дадена на Али Лескай, който я прие от името на сериала "Запленявща сърцето".
На церемонията по награждаването, която стана свидетел на интересни гледки и диалози от снимачната площадка, най-голямо внимание привлякоха остроумията на Джансел Елчин и симпатичните жестове на Туба Бююкюстюн. Джансел Елчин привлече вниманието върху себе си с остроумните шеги и приятните беседи, като не остана незабелязано топлото отношение между него и Туба. Щастието от получените награди пролича в очите на двамата, докато благодаряха на феновете си за тях след церемонията. Туба прати поздрави и обич на всички, които я удостоиха с тази награда. Джансел каза, че тази награда е много специална за него и добави, отбелязвайки задоволството си: "Никоя награда досега не ме е ощастливявала и разчувствала колкото тази." Актьорът благодари за всички пожелания по случай рожденния му ден, организиран от въпросния сайт, и се развълнува от това, че много скоро ще получи и специалните пожелания, записани лично от гласовете на феновете му. Популярната двойка подчета, че имат намерение да направят изненада на потребителите на сайта в най-подходящото време, което успеят да намерят между снимките.
Али Лескай, който прие наградата за "Най-добър любовен сериал" от името на "Запленяваща сърцето", каза, че работят усилено, за да могат да поднесат по най-добрия начин сериала и че се опитват да разкажат една много красива история. Али Лескай каза още, че приказния стил на разказа им се подчертава със сценария и музиката, и че нарочно не са предпочели да разкажат една лесно осществима любовна история. Той добави, че сценарият трябва да се оценява в дългосрочен период, и че е нормално в отношенията на Хасрет и Мурат да има приливи и отливи. Той каза още, че е много щастлив от положителните отзиви за сериала, че са свидетели на специалното място, което зрителите са отредили на сериала, и че следят сайта за сериали с интерес, още повече за да черпят идеи от коментарите и мислите, които споделят феновете там.

# 706
  • Мнения: 0
Момичета, след като стана ясно кои са най-добрите актриса и артист  и най-хубавият любовен сериал в Турция, става ми много мъчно за наш Муратчо. Допреди 2 години беше навсякъде по медиите, феновете го боготворяха, а сега, какво остана от него. Тойй предрече 5 години на Тубето,че ще стане звездата на Турция, но тя превари и стана такава много по-рано. Дали сега,като чете пресата,коментарите  по ТВ не си дава сметка колко е изтървал от живота си. Не говоря за вероятната любов между двамата. Говоря за това,че се навря в този прословут клан,но точно там му е грешката и феновете няма да му я простят. Както се казва, на каквото  си постелеш,на такова ще легнеш. Жалко за таланта и чара му. Може пък да намери изход...

Да и е честита на Туба наградата, и това да е само началото! Напълно заслужена!

Относно Мурат, и на мен ми е жал за него ,защото е талантлив и не заслужаваше " звездния проект" #Crazy, а изход за него е да участва в проект на Томрис, без значение сериал или игрален филм, но това може да стане само ако е далеч от Бурчин и семейството и .....сигурна съм че, Томрис ще го вземе ако стоят така нещата защото тя оцени таланта му в Аси, а и напук на Терзиоглу, тя няма как да забрави че, заради тях един от най-успешните и проекти /Аси/ не получи необходимото внимание и успеха който заслужаваше.......неслучайно в ПнС има толкова много закачки с Мурат - името на Мурат оджа, фамилията на Левант Йълдъръм, когато излезе интервю с МЙ че, мечтата му е да свири на барабани, в следващата серия на ПнС, Туба имаше фотосесия и с барабани и т.н

# 707
  • Мнения: 10 240
    
 

Елма, да продължа със закачките- препратки :
Хасрет непрекъснато се "учеше" да произнася правилно Хатай / името на провинцията в която е гр.Антакия/, Мурат оджа караше до скоро колата на Демир!

# 708
# 709
  • Мнения: 0
Ринка,за закачките - препратки newsm10,

а снимките на Туба са уникални Grinning Grinning Grinning

# 710
# 711
  • Мнения: 0
Права си за Томрис,тя наистина цени Мурат като актьор ,не само за Аси ,но и за Есенни болки,конфликта и е с клана и тя с удоволствие ще им натрие носа.А Туба се оказва,че е най големия ракетоносител за партньорите си,всичките до един след участие с нея стават прочути и печелят народната любов

# 712
  • Мнения: 0
Права си за Томрис,тя наистина цени Мурат като актьор ,не само за Аси ,но и за Есенни болки,конфликта и е с клана и тя с удоволствие ще им натрие носа.А Туба се оказва,че е най големия ракетоносител за партньорите си,всичките до един след участие с нея стават прочути и печелят народната любов
newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 713
  • Мнения: 48
Момичета,да й е честита голямата награда на ТУБА .  bouquet
Това е едно много голямо признание за красотата и таланта й като актриса!
Ако правилно разбирам информацията от пресата това касае сериали които се излъчват в момента в Турция,а сериала "АСИ" бе излъчван там през периода 2007-2009 год.Интересно е да знаем дали през тези години е имало някаква класация  от такъв също характер и какъв е бил резултата от нея,или тази година за първи път се прави такова награждаване???

КАТИ,къде изчезна миличка??? newsm78
Твоите красиви снимки на нашите любимци много ми липсват!
Обещала ни беше да ни залееш от снимки на пламенни целувки Демир/Аси.

Аз попаднах на един красив клип на тази тематика! За Ваше удоволствие!


http://www.youtube.com/watch?v=prb6gy8hpGo&feature=related

# 714
  • хасково
  • Мнения: 378
Честита да и е наградата!Заслужава си я момичето Heart Eyes
Искам да ви попитам,нещо за Дубай дали се пише  в тяхната преса и кога трябва да заминат?
Дано и двамата да отидат Praynig!

# 715
  • Мнения: 10 240
Честита да и е наградата!Заслужава си я момичето Heart Eyes
Искам да ви попитам,нещо за Дубай дали се пише  в тяхната преса и кога трябва да заминат?
Дано и двамата да отидат Praynig!

Не вярвам някой от двамата да си позволи да не отиде в Дубай. Но ще отидат поотделно, в отделни групи и ако се засекат ще е на самото награждаване и то само в минималното време колкото да не създадет повод за още приказки!
А поведението им ще бъде гледано не под лупа , а направо с телескопа Хъбъл....

# 716
  • Мнения: 48


                         http://www.youtube.com/watch?v=ATJFuagVkyo&NR=1


Кой каквото й да каже ТАКАВА ЛЮБОВ каквато видяхме във филма "АСИ" в НИКОЙ турски филм не сме виждали и НЕ ВИЖДАМЕ!Джансел Елчин не е Мурат Йълдъръм!!! #2gunfire/мое лично мнение/
Какви са били предпоставките ,за да я почувстваме така завладяващо тази любов,незнаем и можеби никога няма да узнаем на какво се дължи този висок професионализъм!!!Аз лично съм убедена,че тя възпламени нашите екрани ,БЕШЕ и НЯМА ДА СЕ ПОВТОРИ НИКОГА ПО-ВЕЧЕ. newsm51
Пресъздадоха я МУРАТ и ТУБА!
Те ще играят нови роли ,с нови партньори/кога подходящи ,кого не/ в различни по тематика филми:романтични,социални,исторически  и др. и ще продължат да се доказват като талантливи и чаровни актьори и за в бъдеще
Но филма "АСИ" ще е тяхният персонален триумф и постижение за ЛЮБОВЕН филм  № 1 ./моя прогноза/  bouquet

# 717
  • Мнения: 10 240


                         http://www.youtube.com/watch?v=ATJFuagVkyo&NR=1


Кой каквото й да каже ТАКАВА ЛЮБОВ каквато видяхме във филма "АСИ" в НИКОЙ турски филм не сме виждали и НЕ ВИЖДАМЕ!Джансел Елчин не е Мурат Йълдъръм!!! #2gunfire/мое лично мнение/
Какви са били предпоставките ,за да я почувстваме така завладяващо тази любов,незнаем и можеби никога няма да узнаем на какво се дължи този висок професионализъм!!!Аз лично съм убедена,че тя възпламени нашите екрани ,БЕШЕ и НЯМА ДА СЕ ПОВТОРИ НИКОГА ПО-ВЕЧЕ. newsm51
Пресъздадоха я МУРАТ и ТУБА!
Те ще играят нови роли ,с нови партньори/кога подходящи ,кого не/ в различни по тематика филми:романтични,социални,исторически  и др. и ще продължат да се доказват като талантливи и чаровни актьори и за в бъдеще
Но филма "АСИ" ще е тяхният персонален триумф и постижение за ЛЮБОВЕН филм  № 1 ./моя прогноза/  bouquet

 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 718
  • София
  • Мнения: 3
Добро утро! Hug Hug Hug

Да и е честита наградата на Туба! Напълно заслужена! Hug Hug Hug














# 719
  • Мнения: 0
Добро утро Hug
Кати, чудесни снимки

Днес няма ли да закусим? нещо за събуждане

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт