Блокират партиди Вигантол в аптечната мрежа

  • 50 310
  • 452
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 733
Сега се обадих на една познат ашефка на аптека и тя ми потвърди за това,че всички Вигантолки се изтеглят и чака обаждане да и кажат евентуално причината  Rolling Eyes и дали ще бъде пуснат на пазара друг!
Ще ви държа в течение!

# 31
  • София
  • Мнения: 2 908
Нашата педиатърка  каза да продължим с Деавит. Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 5 733
Сега ми се обадиха и казаха,че точно това е проблема в гумичката на капкомера която вероятно окислява съдържанието  Rolling Eyes
Всичко ще бъде изтеглено от пазара и ще бъде пусната нова партида ма кога не се знае  Rolling Eyes
Педиатърката ми каза Деавит да давам пак същото количество! Peace

Последна редакция: вт, 21 сеп 2010, 13:52 от ♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥Димяни ♥

# 33
  • Мнения: 66
Ох,и нашето е 129 ами сега? newsm78 Ако разбера нещо ще пиша!Вече злоупотребяват с нашите деца! #Cussing out #2gunfire

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 272
И нашето е 129, добре че не съм давала много има няма 3-4 капки, но не знам предното шишенце с какъв партиен номер е било  Thinking

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Моят също беше прозрачен и затова и аз се успокоих. Но продължавам с Диавит, няма да давам повече от това шишенце, което имам. Въпреки, че вече три месеца давам от него... ooooh! Педи каза Диавит - същото количество, както Вигантола. Ние сме на две капки дневно.

# 36
  • Мнения: 1
129 почти на привършване  Sad , но педиатъра ни каза да изчакаме.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 743
Днес се отбих в една аптека.
Потвърдиха ми, че са изтеглили всичкото налично количество вигантол от мрежата. Жената пред мен се обади да попита доставчика си. Той й каза, че имало проблем в уплътнението на някои шишенца и можело да се окисли лекарството. При окисление ми каза, че ставал като бира цветът.
Звъннах на педиатъра ни, той каза, че също е чул за това. Успокои ме и и каза, че спокойно мога да заместя с Диавит, същата доза. Peace
От така написаното разбирам,че най-вероятно има проблем със съхранението на лекарството в аптечната мрежа.Нали в къщи вече са отворени и всеки път си има досек с въздуха.
Толкова много партиди са изредени,че ще се окаже ,че и от преди 1 година е имало проблем.

# 38
  • Мнения: 102
Айде и ние в кюпа с партида 129. От всичко казано и прочетено тук мога само да съм благодарна че има форум и информирани майки  bouquet Hug.
Цяло лято не съм давала Вигантол, точно днес му го дадох, но дано от 2 капки нищо да му няма.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 580
От така написаното разбирам,че най-вероятно има проблем със съхранението на лекарството в аптечната мрежа.Нали в къщи вече са отворени и всеки път си има досек с въздуха.
Толкова много партиди са изредени,че ще се окаже ,че и от преди 1 година е имало проблем.

Виж, затова пък съвсем не се сетих. Whistling  Embarassed
Аптекарката също подметна, че трябвало да се съхранява в хладилник Thinking. Моето си беше отвън, не съм обърнала внимание дали пише в листовката. А уж ги чета... ooooh!

# 40
  • София
  • Мнения: 5 743
От така написаното разбирам,че най-вероятно има проблем със съхранението на лекарството в аптечната мрежа.Нали в къщи вече са отворени и всеки път си има досек с въздуха.
Толкова много партиди са изредени,че ще се окаже ,че и от преди 1 година е имало проблем.

Виж, затова пък съвсем не се сетих. Whistling  Embarassed
Аптекарката също подметна, че трябвало да се съхранява в хладилник Thinking. Моето си беше отвън, не съм обърнала внимание дали пише в листовката. А уж ги чета... ooooh!

Не пише да се съхранява в хладилника след отваряне. Peace

# 41
  • Мнения: 94
Чак сега прочетох за Вигантола- и ние сме в кюпа със 129  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Два месеца вече го давам , почти не съм пропускала ден...и то защото бебо наддава доста и сме застрашени от рахит. Отивам да говоря с докито и аптекаря да видим какво ще правим ...

# 42
  • Мнения: 40
браво бравооооооооо олита  #Cussing out и то ти е к онтрол
129 сме и ние.половин шишенце е изпил и сега? Shocked ц ц ц дано скоро се намери отговор на въпросите ни.И хубаво че има информирани майки да споделят

# 43
  • София
  • Мнения: 1 894
Вигантола по принцип са ме предупреждавали и в аптеката и педиатъра да го държа в хладилник и да не го ползвам повече от месец. Сега трябваше пак да вземам за зимата ама ще изчакам тогава.

# 44
  • София
  • Мнения: 432
И ние сме от рисковите - 802! А на листовката не пише за никакъв хладилник, а само да се съхранява на място, защитено от светлина.
Но, момичета, това безобразие трябва да спре! Обадих се в редакцията, аз работя в "24 часа", ще разнищим скандала.  smile3513

Общи условия

Активация на акаунт