Подсъзнанието може всичко 30 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 79 491
  • 722
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 369
лекар ли!?
на мен това ми прилича на бушуване на енергии  Grinning

# 421
  • Мнения: 730
Определено,  Heart Eyes

# 422
  • Мнения: 1 568

Този месец се справих с нея с Рейки.

Охо, някой май е получил инициация. Честито. Heart Eyes Hug

Чета ви, съпреживявам радостите и тревогите ви, но нещо ме домързява да пиша напоследък. Blush

От едно известно време насам забелязвам нещо, което ме озадачава. Може би вие можете да ме осветлите по въпроса.
Без някаква видима причина усещам много силно затопляне в дланите и стъпалата. На моменти даже е направо парене. Чувството на затопляне не е статично, а някак динамично. Все едно  ръцете и стъпалата ми са като бент, зад който напира бурна река.
Понякога ми минава за няколко минути. Има случаи обаче когато продължава повече и тогава започвам да чувствам дискомфорт и напрежение. Rolling Eyes

Вече се замислям да отида на лекар, да видят дали нямам някакво нарушение в оросяването на крайниците. Crazy


Благодаря Бианка, да получих инициация  Hug

И аз мисля че при теб има енергия в момента, работи над това и ще разбереш.


Маргало, масло лайка на корема и кръста няколко пъти през деня, разредено в базово. Това за първи път ми подейства истински....


Рози, от няколко месеца премахвам напълно болката с нещата за които писах и нямам нужда от лечение Hug

Последна редакция: пт, 08 окт 2010, 10:57 от Маргало

# 423
  • Мнения: 2 196
лекар ли!?
на мен това ми прилича на бушуване на енергии  Grinning
Дано не започна да мятам огнени кълбета, че съпружието ще го закъса. Joy

Те хубаво бушуват тези ми ти енергии, обаче аз какво да ги правя? Буквално имам чувството, че съм като тенджера под налягане - аха да изкарам пара през ушите. Laughing

Маргало, когато допра ръцете си до някоя част от тялото, нищо не усещам.
За сметка на това бях успяла да затопля едно колие /с цитрин/ до степен да пари при докосване. И то не с ръце, а само от това, че съм го носила.

# 424
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Понеже сме на тема с усещанията да споделя и аз нещо от снощи.
Придремвам на дивана в очакване да "клокне" днешната вечеря и изведнъж вълна от енергия мина през мен и очите ми се отвориха инстиктивно . Секундата (или дори по малко) по-късно усетих нещо, което определих като трус. Но определено не бях сигурна, не се повтори (или поне не съм усетила), нищо не се клатеше нито люлееше в къщи. Домочадието спеше естествено. Реших че просто съм се стреснала в дрямката си.
Сутринта разбрах че в действителност е имало земен трус в нашия район.
Странно е защото определено усетих разтърсващата енергия в душата си преди да усетя физическото люлеене.

# 425
  • Мнения: 10
Точно така- тенджера под налягане, няма страшно даже да се отвори капака- ако има наоколо цветя - изливаш всичко върху тях, аз така правя и това с бушуващите енергии  ми е ежедневие

за земетресението от снощи:

Няколко труса разтърсиха Североизточна България снощи. Пострадали и сериозни материални щети няма. Трусовете са регистрирани след 22 ч. и 50 мин.

Два от трусовете са били по-силни - около 4,2 - 4,4 по скалата на Рихтер. Те са усетени и във Варна, Добрич, Шумен, Русе и други градове. От „Гражданска защита” заявиха за bTV, че няма информация за ранени и за нанесени материални щети. Паника е имало единствено в Провадия, близо до която е бил епицентърът на най-силния трус.

На Балканите за по-малко от два часа са регистрирани няколко земни труса. Освен в България през нощта земетресения имаше и в Сърбия, Гърция и Словения. В Сърбия са регистрирани два земни труса, единият - с магнитуд от 3,5 в 23 часа и 23 минути, другият 41 минути след полунощ с магнитуд 2,8. В Гърция е регистриран земен трус от втора степен в 23 часа и 32 минути. В Словения трусът е регистриран в 23 часа и 37 минути с магнитуд 2,6.

Според директора на Геофизичния институт на БАН Николай Милошев връзка между различните трусове няма. Пред bTV той заяви, че земетресението в Провадия не е изненада, защото не е за първи път.

Какво мислите?

# 426
  • Мнения: 3 929
Здравейте, момичета! newsm51
Тази сутрин, докато пътувах за работа, размишлявах над следното.
В предаването "Най-добрата майка" тази събота една жена каза, че няма език на този свят, който да има думи, които да опишат болката на една майка от загубата на детето й. В този ред на мисли... newsm78, май само на жените и по-точно на тези, които са станали майки, им е дадено да преживеят такава болка. Не говоря само за болката от загуба на дете, но и от всичко лошо, което може да се случи на детето им. Мъжете, като че ли остават малко по-встрани, но това не значи, че подценявам и тяхната болка. Та... от кармична гледна точка, това може ли да се тълкува така, че тези от нас, които сме се родили в женски пол, сме си избрали по-тежкия път и имаме повече кармични дългове и грешки да поправяме?
От друга страна си мисля, че сме и благословени, защото както ни е писано да изпитваме голяма болка, така изпитваме и по-силно радостта от хубавото, което се случва с нашите деца, като започнем с радостта от раждането и това да станеш майка.
Ей такива мисли ми се въртят в главата и исках да ги споделя с вас.

# 427
  • Мнения: 105
  Flutter Маргало Hug

lukara Здравей!При това,което си писала като усещания мога само да добавя моя опит-тъй като си събрала доста енергия в себе си трябва да я отдаваш,най-добре на мъжа си като поставяш длани около вратът му и задната част на главата.Това може да става и под формата на масаж.По-важното е,че това натрупване  не  е добре за теб да го задържаш и трябва да се отдава от време на време.Аз съм имала случаи,когато  съм толкова заредена с енергия,че вятърът ме е удрял ток,още от дете.

Земетресението го усетих още към 20:00,тогава ми стана едно  умално и ме люлееше,знаех,че ще има.По-късно се усети,но слабо,вероятно понеже живея на нисък етаж.

zuki Според някои езотерични теории душата е от женски пол,т.е. тя избира какъв пол ще бъде при следващото прераждане и по каква програма ще протече живота и.Не бих казала,че за един баща  болката от загубата на дете е по-малка спрямо тази на майката.Всичко много зависи от връзката между родители и дете,ако няма такава и болка няма.
Един съвет-не си мъчи  душата с подобни мисли,мисъл-формите имат енергия,която може да ги реализира в реалния свят.

# 428
  • Мнения: 46
 HugЗдравейте,прекрасни,позитивни момичета! Чета ви с удоволствие,не пропускам нито един постинг, но имам още много да уча преди да се осмеля да се включа във ваша дискусия! Пожелавам ви прекрасен ден,изпълнен с много радост,красота и вълшебства!

           http://www.youtube.com/watch?v=49zrcPiSF74&NR=1

# 429
  • Мнения: 1 346
mijjjka може ли да ми пратиш ел.вариант на книгата, справям се с английския. Много се радвам, че ти си я открила, както е студено вън, така ще ми пасне на одеалцето  Grinning

nvesela много е забавен сайта - благодаря! И аз сутринта си "пратих" картата с желанията за изпълнение, въобразих си, че не натискам "кошчето", а то просто е специалното бутонче за изпращане  Laughing, ами така де!

Много елементарен пример искам да дам за насърчение - имах нужда от зимни боти, не обичам да ходя по магазините, пък и като се сетих за какви и цени ще става въпрос, казах си трябват ми, но няма да ходя специално да обикалям, най-подходящите "ще ме намерят сами" дотогава ще си ходя с каквото имам и забравих за това. Вчера ми се наложи да мина по една търг.уличка, по която от години не съм минавала, и познайте ...моите боти "ми се усмихнаха" за 30 лв, широчки, удобни,made in Bulgaria, идеално... Wink

Силно прегръщам всички ви  Hug Hug  bouquet



# 430
  • Мнения: 90
Прекрасна тема!!! Аз рядко пиша, но поне гледам да чета редовно и да съпреживявам това което споделяте.  Heart Eyes

Бианkа, и аз мисля като другите, че трябва да отдаваш енергия, иначе ще ти става все по-трудно да я задържаш.

Момичета искам да ви запитам нещо. Виждам че понякога споделяте и медитации. Може ли да ги копирам в темата за Медитация и Пранаяма, за да ги имаме всички на едно място? Мисля да помоля за това и в другите теми, където се постват медитации. Би било удобно да има нещо като тема-източник където е по-лесно да се намират медитациите. А така или иначе темата за Медитация и пранаяма вече съществува, поне да я използваме пълноценно.

  bouquet на всички!

# 431
  • Мнения: 10 694
sv_harmony , чудесна идея да се обединят всички медитации на едно място  Peace

# 432
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
sv_harmony , чудесна идея да се обединят всички медитации на едно място  Peace

И аз така мисля  Hug

# 433
  • Мнения: 1 568
В темите за Рейки и Сейким има Божествени медитации, ненадминати!
Страхотни Hug
Има и мантри пълни със заряд за самата медитация, които вършат чудеса
Hug

# 434
  • Мнения: 2 196

Бианkа, и аз мисля като другите, че трябва да отдаваш енергия, иначе ще ти става все по-трудно да я задържаш.


Така  и ще направя, остава само да разбера как точно да я пускам.
Ако обвия ръце около врата на мъжа ми, като нищо ще реши, че  се опитвам да извърша някое криминално деяние. Laughing

Идеята да се събират медитациите на едно място е чудесна. Hug

Общи условия

Активация на акаунт