Подсъзнанието може всичко 30 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 79 548
  • 722
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 90
 Peace Много ме радва, че така подхождате към нещата - с разбиране и прошка. Уча се от всички тук! Heart Eyes  Heart Eyes Heart Eyes

lenny_pld ,  Hug

# 631
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
lenny_pld,  newsm51 newsm51 newsm51

# 632
# 633
  • Мнения: 0
Мили момичета, всички вие които намирате толкова полезна и мъдра информация за тези които се интересуват от тези неща, бих искала да споделя, че не е важно да си прочут на Земята /визирам издадената книга/, а някъде там в ангелските светове и да се знае, че си помогнал на хора в нужда да намерят пътя, когато са се изгубили. Прегръщам всички, които ми помогнахте да намеря вярната посока. БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ!
И НАИСТИНА ТУК НА ЗЕМЯТА ИМА ИЗВЕСТНИ ХОРА - ПОЛИТИЦИ, ПРЕЗИДЕНТИ, ПИСАТЕЛИ И КАКВО ОТ ТОВА?
НЕ Е ВАЖНО КАКЪВ СИ А КАКВО СИ НАПРАВИЛ ЗА ДРУГИТЕ!

# 634
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Прошката според мен идва с времето , а не така щРак с пръсти  и сме простили  Whistling  
Лесно е да го кажеш, но това не значи че дълбоко в себе си сме го направили  Thinking

Ма , де да знам де аз съдя по себе си , хората сме различни .......  Hug




А от Хо'опонопоното ще ви кажа само -  Обичам Ви!

Благодаря!    


bouquet

# 635
  • Мнения: 1 568
Лени, тъжно ми стана когато прочетох ...за книгата....


С теб се гордея!
Много се гордея!!!
Прегръщам те!!!

# 636
  • Мнения: 13
Браво Лени, възхищавам ти се най-искрено Kissing Heart
На мене честно да си призная ми е много трудно с прошката. знам, че трябва да се науча, но това пусто его де да можех да го оставя някъде и да се отърва от него.
Още веднъж браво има още много да уча, добре, че ви има за да ме вдъхновявате и насочвате.
Ивинете!
Благодаря ви на всички!
Обичам ви! newsm51    smile3525    newsm51

# 637
  • Мнения: 572
 ooooh! Леле колко сте изписали от сутринтааа.

mijjjka, чудесно стихотворение. Не бях го чела досега.

Лени, има още много да се уча от теб bouquet  Благодаря че попаднах в тази тема.

Момичета, сега когато се надявам, че страстите вече са се укротили, може ли да се върнем към духа на темичката? Аз миналия месец с гръм и трясък се провалих в горенето на листчетата (беше ми първи опит  Embarassed ) и с нов ентусиазъм съм решена да опитам пак. Затова искам да попитам не е ли утре (13.10) денят в който трябва да започна ритуала? В 13.10 ч. нали? И се надявам да се включат още ентусиастки  Grinning .

# 638
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Хайде пак всички дружно...  bouquetМного сме, силни сме..умни сме, добри сме...а пък сме и убавици  Laughing Hug

# 639
  • Мнения: 72
Лени, както винаги благородна и прощаваща. За съжаление въпреки,че не съм допринесла с нищо за 1ва страница съм много ядосана и възмутена. Немога да остана безразлична, след като виждам колко труд полагат някои хора и, че благодарение на тази тема аз не съм онова мрънкащо и недоволно от много неща същество  Embarassed Сега гледам позитивно на всичко и въпреки,че все още немога да си намеря работа не съм отчаяна и обезверена и това дължа на всички вас. Не пиша често защото все още немога да се похваля с осъществяването на най-голямото ми желание, но щом това стане вие първи ще научите. Имам прекрасно семейство, обичаме се, а аз се бях тръшнала само затова ,че немога да си намеря работа. Започнах често да благодаря на Вселената за това, което имам. Много трудно се оправяме с една заплата, но съм сигурна, че всичко ще се нареди по най-добрият за мен начин. И всичко това благодарение на вас. БЛАГОДАРЯ ВИ! ОБИЧАМ ВИ!  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 13 окт 2010, 09:44 от zari_a

# 640
  • Мнения: 3 576
Добро утро от мен Simple Smile

Снощи се бях замислила над следното и ми е интересно да чуя и вашето мнение: напоследък всичко което ми се случва или съответно не ми се случва, го приемам спокойно с мисълта, че това е било най-доброто възможно развитие за мен.
Определено се чуствам по-добре, когато гледам така на живота, но се зачудих това пораженческо мислене ли е, когато човек се примирява така със събитията?
Аз естествено не спирам да искам повече и да гледам положително на всичко около мен, но все пак ....?

# 641
  • Мнения: 3 929
Добро утро от мен Simple Smile

Снощи се бях замислила над следното и ми е интересно да чуя и вашето мнение: напоследък всичко което ми се случва или съответно не ми се случва, го приемам спокойно с мисълта, че това е било най-доброто възможно развитие за мен.
Определено се чуствам по-добре, когато гледам така на живота, но се зачудих това пораженческо мислене ли е, когато човек се примирява така със събитията?
Аз естествено не спирам да искам повече и да гледам положително на всичко около мен, но все пак ....?
Nadia79, зависи как го приемаш - като примирение или като приемане. Едно е да приемаш случващото ти се и да продължиш напред позитивно и с добро, друго е да се примириш и да се оставиш на течението. Това е моята истина. Приемам, колкото и да боли, и продължавам напред, но търся начини да да подобря положението си, като променям отношението си към нещата. Поне засега е така.
Просто първо казваш, че приемаш спокойно това, което ти се случва, а по-нататък казваш, че човек се примирява със събитията. За мен са различни нещата. Peace

# 642
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Nadia79, и аз съм си мислила много по този въпрос. Според мен не е. По-скоро е разумно освобождаване на съзнанието от терзания за неща, които не можеш да промениш и освобождаване на време за креативно планиране на бъдещето...  Hug

# 643
  • Варна
  • Мнения: 917
Здравейте, бисх искала да споделя за нещо, което пробвах снощи. Преди да заспя, мислено помолих за разговор в съня ми с една изстрадана и изгубена любов..... Получи се... сънувах точно това, просто стояхме и разговаряхме. Каза ми неща, от които ме заболя, стана ми тъжно..... Но все пак мисля, че по някакъв начин наистина разговарях с този човек на подсъзнателно ниво....

# 644
  • Мнения: 1 171
Здравейте, момичета! Прекрасни сте! Hug
Относно прошката, аз нямам конкретни правила как да го направя, просто то се случва от самосебе си...дори не правя никакви усилия за това! Съвсем отговорно мога да заявя, че няма човек в живота ми, на който да гледам с лоши очи, или да имам лоши мисли!
Случвало се е да ме нараняват, естествено, но винаги съм търсила и намирала по нещо добро в злото!
Всеки човек, който смятаме за лош, се държи по този начин, защото на свой ред, той не може да обича себе си, не са го обичали достатъчно като дете, не са го възпитали правилно, нещастен е, не му е добре със себе си - има купища причини. Не се знае ние, ако бяхме живяли като него, дали нямаше да станем същия човек. Това, което виждаме с очите си в него, не е същото, което той преживява в душата си. Човекът, който през деня си е сложил най-самодоволната и дразнеща маска на света, може да сънува кошмари през нощта и да се чувства безкрайно самотен.  Човек, който се държи лошо с другите, се държи лошо и със себе си. Той сам си го връща. Той не усеща нашите чувства, не го е грижа за тях, те си остават само за нас, а той си има неговите!
И един изпробван метод - За да не се сърдиш на някой - приеми го като дете. Представи си, че той е дете и не знае какво прави. Как да му се сърдиш? Дръж се с него като с голям човек, но в главата си дръж успокоителната мисъл, че той е като дете. Не се дръж високомерно и снизходително! Само с любов към едно дете!  Wink
Простете, за да освободите блокираната енергия у вас!  Hug
Пожелавам ви един усмихнат и позитивен ден, изпълнен с много любов, мили момичета!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт