Подсъзнанието може всичко 30 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 79 466
  • 722
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 73
Рози, щастливо сбъдване ти желая! Heart Eyes
Ще се видим в Йерусалим на Великден! :hug
:

# 361
  • Мнения: 10 691
Рози, това е страхотно!  Hug

Последна редакция: ср, 06 окт 2010, 09:49 от mijjjka

# 362
  • София
  • Мнения: 72
Ето нещо, което ми хареса и искам да го споделя с вас мили и добри феи.
http://misli.hit.bg/today.html

# 363
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
......На интервю винаги се носи разпечатано копие на СВ-то,сащо така и портфолио ако го изисква професията ти............... Съветвам те да се обадиш по телефона, като търсиш точно този който те е интервюирал.
.....питаш дали можеш да му го занесеш или да му го изпратиш лично на него на емайл.Така показваш интерес без да прекрачваш някакви невидими граници на някакъв да кажем професионален етикет.Успех!

nikolexa, благодаря! Вчера се обадих, за мое разочарование говорих с неприятната секретарка и разговорът беше доста безполезен и обазкуражаващ - каза да мина да го оставя, щом толкова държа... а днес отидох на крака до там в края на обедната почивка, звъннах и ми отвори точно интервюиращият... обясних му защо съм там, каза да изчакам малко и после имахме много приятен разговор, нещо като второ интервю... За резултати каза да изчакам до края на месеца, защото имат много кандидати, които искат да изслушат.... Оставам в очакване......

Рози и рози, как си? Много енергия от мен, макар и със закъснение  Heart Eyes  Hug  Flowers Sunflower

ively, мисля, че всяка от нас минава през подобни емоции, когато се наложи да повери детето си на грижите на друг човек... нормално е, не се тревожи, ще ти мине... просто му давай най-доброто от себе си, когато можеш да си с него и ще компенсираш раздялата.... На бабешки приказки не се връзвай, и аз съм се ядосвала, като ми ги разправят такива бившия и майка му, особено като се превъзнасяха какви количества изяждала моята "ламя" като е с тях, на фона на моите притеснения, че се храни като анорексичка... Истината си я знам, а техните хвалби ги писах по параграф "мания за величие и нереализирани амбиции" и точка. "Ламята" и тази вечер едва хапна, но пък бродира първото си гобленче-щампа, залепила гръб за рамото ми, докато си пиша във форума.... нищо не ни е повлияло на отношенията, въпреки че имаше един период от около две години след развода ми, когато доста месеци прекара при бабите си....

Бианkа, благодаря за пожеланията и подкрепата!  Hug  Heart Eyes

!Diva!, благодаря за съветите и пожеланията. Скъпият днес много се разчувства, като разбра, че съм отишла до там, за да проуча транспорта (ама не ми стискаше да си призная, че съм занесла и СВ-то, ще изчакам някакъв по-благоприятен момент да му го кажа, засега много ме обича за това, че толкова много искам тази работа, че съм предприела такова дълго и неприятно пътуване дотам...) Мисля, че когато започна да внасям пари вкъщи, съвсем ще му мине ревността, защото в момента едва връзваме двата края....

# 364
  • Мнения: 12
Момичета, Крен, Щурчо, Amber, Abres,

Много ви благодаря за съветите и че споделихте и вашите преживявания.   bouquet  bouquet  bouquet
Много ми бяхте полезни и ме накарахте наистина да се настроя позитивно към ситуацията и да изкарам само ползите от нея. Само се моля да не е за кратко и после да отмине. Просто чувствам, че тя ми е най-ценното в живота, а не мога да съм до нея сега, когато точно се опитва да проходи, опитва се да говори, да бъде голям човек.
Благодаря ви, че бяхте толкова отзивчиви, дано всичко това е за добро, за нея и мен.

Хубава вечер момичета. Hug

# 365
  • Мнения: 72
Рози и рози, много се радвам за теб  Hug Дай Боже всеки му изпълнение на желнията. Много ви се радвам като се похвалите. Така и моите надежди се възвръщат и вярвам, че един ден и аз ще мога да се похваля с нещо по-значимо.

Последна редакция: ср, 06 окт 2010, 01:21 от vili:)

# 366
  • Мнения: 730
Звучи вълнуващо Рози и рози , очакваме впечатлнеия   bouquet

# 367
  • Мнения: 288
Много хубава тема сте подхванали и толкова много линкове към книги - ще им да чета месеци...благодаря!

Надявам се да намеря отговор на многото въпроси, които ме вълнуват. Най- актуалнията сега е за предателството - защо хора, които съм смятала за приятели и съм им помагала, ме предадоха по най-грозен начин!!! Не мога да си намеря място. Не мога да проумея защо. Търся причините в себе си, може би се предоверих.
 Sad

# 368
  • Мнения: 1 346
Здравейте прекрасни дами! Hug

Здравей Слава! Радвам се, че си тук и засегна един въпрос, който и мен ме интересува, ще ми е интересно да чуя и другите момичета с мнение по въпроса.

Най-неприятно е когато т.нар предателство идва от хора, с които си бил сравнително близък, често пъти години наред. И аз не успях да намеря отговора на въпроса защо, вероятно от завист, от може би криворазбрано добро то тяхна гл.точка. Откак се заредих с положителната енергия на тази тема спрях да мисля защо, отдавна всичко съм простила, обичам ги отново, истина е че те не са се променили, много злоба и черногледство ги глождят, но това не е моя отговорност. Отношенията ни са по-скоро делови, наистина нямам време да бъда попивателна на техните кофти мисли, след това тези неща ме разстройват и тъй като не искам да е така ги оставих те по пътя си, аз по моя, да са живи и здрави, един ден може нещата да се променят, дано!

Abies нека бъде най-доброто за теб и цялото ти семейство!

Много лююююююбооооов на всички днес, щастие и усмивки  newsm53

# 369
  • Мнения: 1 422
Ехе хехе, днес се роди едно прекрасно и дълго чакано бебе   bouquet Много съм радостна и го споделям с вас.

# 370
  • Мнения: 36
Надявам се да намеря отговор на многото въпроси, които ме вълнуват. Най- актуалнията сега е за предателството - защо хора, които съм смятала за приятели и съм им помагала, ме предадоха по най-грозен начин!!! Не мога да си намеря място. Не мога да проумея защо. Търся причините в себе си, може би се предоверих.
 Sad
Както винаги в темата се дискутират неща, с които в момента си блъскам главата.  Hug И аз напоследък се чувствам използвана и предадена точно от хора, с които с години сме били близки или поне аз така съм си мислила..... Не разбирам.... Сега като се връщам назад във времето виждам, че винаги съм била отзивчива по техни проблеми, но никога те за моите -  когато ми се е налагало те са се оказвали заети точно в тоз момент  newsm78  Sad

# 371
  • Мнения: 1 422
Като го прочетох, много ми хареса...

След листопада (Ясен Ведрин)

Не казвай „не” на думи непресторени,
Дори от тях дълбоко да боли.
Дървото би изсъхнало без корени
И няма със листа да шумоли.

Дори от теб да не получи влагата,
Очаквана от изворното „да” –
Утеха подари му, без отлагане,
И не зачерквай смисъл и следа.

Възможно е надеждите, предишните,
В съдбата да се върнат като път,
Когато се наситиш от излишното
И няма светлина за дух и плът.

И някога, след болки от изгаряне,
Да спомниш клони с шепот на листа –
Онези чувства – в отказа попарени,
Когато е вилняла есента….

Не казвай „не” на думите от искреност,
Животът е превратен с „може би”,
Едно дърво, от изповед разлистено,
Е дар след листопадните съдби.

# 372
  • Мнения: 950
Здравейте момичета ,темата е страхотна ,а повода да съм тук е сериозен здравословен проблем с мой близък днес след обяд чакаме резултат от който зависят куп неща ,затова моля ви изпратете ми позитивна енергия Praynig Praynig Praynig имам страхотна нужда от подкрепа ,благодаря ви  Hug

# 373
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Ехе хехе, днес се роди едно прекрасно и дълго чакано бебе   bouquet Много съм радостна и го споделям с вас.

Да е живо и здраво!
Честито на майката и таткото!


# 374
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 237
Фен, пращам ти море от радост и успокоение  1dating

Общи условия

Активация на акаунт