Аси и Демир - Безкрайна любовна магия - Тема 65

  • 28 226
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
# 31
# 32
# 33
  • Мнения: 2
Кати какво стана с домашното на дъщеря ти..? между другото да попитам как се казва,че така не ми харесва да казвам незнам защо щерка ти,дъщерята и така нататък..  Grinning Grinning Grinning

# 34
  • Мнения: 2
simito0o_98 и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
 Малиии май не само аз гледам ПнС онлайн..  Crazy Crazy

# 35
  • Мнения: 0


Под дъжда ми бе хубаво...»

И вратата след теб се затвори.


Помните ли големия дъжд и как я гледаше Демир, когато призна, че му е харесало "дъжда да го мокри...".....
А как ли би я погледнал сега в подобен дъжд...............


Да си припомним момента под дъжда.....................................


# 36
  • Мнения: 48
Момичета,токущо изгледах филма по Нова телевизия и нямам търпение да споделя с Вас.Филма "горчива любов" беше страхотен!Много ми хареса.
Умеят го съседите това изкуство-да правят хубави филми.Халит Ергенч бе много добър,ама много добър!Като визия въобще не ми харесва,но не може да му се отрече актьорското майсторство.
Ивъпреки това ,че ме впечатли,НЯМА ГО ОНОВА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО СИЛНО ИЗЛЪЧВАНЕ,което притежава Мурат Йълдъръм

Много искам да  гледаме триумфа му  скоро в някой ИГРАЛЕН филм.  bouquet

# 37
  • Мнения: 2
Ехо бакълъм къде сте...??  newsm78 newsm78

# 38
  • Мнения: 2
Момичета,токущо изгледах филма по Нова телевизия и нямам търпение да споделя с Вас.Филма "горчива любов" беше страхотен!Много ми хареса.
Умеят го съседите това изкуство-да правят хубави филми.Халит Ергенч бе много добър,ама много добър!Като визия въобще не ми харесва,но не може да му се отрече актьорското майсторство.
Ивъпреки това ,че ме впечатли,НЯМА ГО ОНОВА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО СИЛНО ИЗЛЪЧВАНЕ,което притежава Мурат Йълдъръм

Много искам да  гледаме триумфа му  скоро в някой ИГРАЛЕН филм.  bouquet
Много иксма да гледам онзи игралния филм с Туба макар,че е стар искам да го видя..  #Crazy

# 39
  • София
  • Мнения: 0


Сими, за "Питай сърцето си"  на Туба ли пишеш? Ако е така ще ти пиша на лични  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 0
Като сме я подкарали на дъжд - нещо дъждовно и красиво и от мен :  Blush

# 41
  • Мнения: 2


Сими, за "Питай сърцето си"  на Туба ли пишеш? Ако е така ще ти пиша на лични  Peace
Не,не има един друг филм една или две години преди Под липите май беше или преди Аси не помня точно.Туба беше даскалка..

# 42
  • Мнения: 2
Знам,че тук не е тема за ПнС,но само да ви попитам не се ли чудите как ли ще се завърне Селин във филм,защото в днескашния 20 епизод я видяхме (тези които са гледали днес филма) после дадоха и фрагман за следващия епизод а тя тогава беше с черна перука и хваната за ръка с Мурат..  newsm78 много ми е интересно как ще се появи и какво ще стане по-нататък..!!  newsm78 newsm78

# 43
  • Мнения: 2
Хайде лека ви нощ аз отивам да сънувам Аси и Демир..уж бях голяма мераклийка да си лягам късно пъкто училищния режим ми се отразява и ми се доспива  Tired Лека нощ и да сънувате Аси и Демир,и дано Тинчето да ни посети насън..  smile3524 smile3524

# 44
  • Мнения: 15
Знам,че тук не е тема за ПнС,но само да ви попитам не се ли чудите как ли ще се завърне Селин във филм,защото в днескашния 20 епизод я видяхме (тези които са гледали днес филма) после дадоха и фрагман за следващия епизод а тя тогава беше с черна перука и хваната за ръка с Мурат..  newsm78 много ми е интересно как ще се появи и какво ще стане по-нататък..!!  newsm78 newsm78

Чудим и още как,  къде изчезнаха идеите на сценаристите и ни пращат при психотрилърите,

ние си ги имаме на сън и на яве, ако искаме  да гледаме такива ще гледам оригиналите,  а не имитациите.

Общи условия

Активация на акаунт