90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №111

  • 27 240
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Добро утро на всички!И честит празник Вяра,Надежда и Любов!

Да рапортувам за вчера / плодов ден/- 4 ябълки,1 чепка грозде,2 круши,2 сливи,3 смокини+60грама сурово кашу.За първи път през плодовия съм толкова гладна. Embarassed

Запланувано за днес-белтъчен:
з-2 ябълки/вече е реализирано Mr. Green /
о-печена ципура с есенна салата
в-скариди със салата

Нана,за какво черпиш днес?

# 46
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Добро утро и от мен Simple Smile
Минавам да се похаваля,че след първите 4 дни съм с  1 кг надолу, което ме направи супер щастлива днес Party
Желая подобни успехи на всички! Hug
И специални благодарности на Нана, че ме "светна" за режима  Heart Eyes

# 47
  • София
  • Мнения: 12 554

Нана,за какво черпиш днес?

Имам имен ден  Grinning Казвам се Надежда  Wink

# 48
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Честито!Да ти е живо името!

# 49
  • Мнения: 1 054
Страхотен празник на всички!
Днес съм протеинова... закуската е пъпешче.

Страхотен празник на всички! Наде,  Hug

След първата 4ка отчитам -1.6кг. Мисля е чудесно Party

# 50
  • София
  • Мнения: 1 270
След 1-седмичен застой , днес катара показва + 500 гр.Вече се отчайвам , приех , че не свалям , но поне да не качвам.Вчера беше бобов- З - 2 ябълки , О- 250 гр. лозови сърмички , В - 250 - ризото със зеленчуци и зелева салата.Водата винаги ми е между 2-3 литра.

# 51
  • Мнения: 1 234
Добро утро, с чашка кафе в ръката  Coffee
Нана, да ти е живо и здраво името, ама таз торта ми беше за вчера бе, душко, днес ще си ям плодчета  Simple Smile
Какво стана, кантарев ще лети ли  Wink? Аз моя тая сутрин реших да го пробвам дали работи, от началото на режима не се бях качвала,  останах приятно изненадана, отлагам летежа му за по-нататък  Mr. Green
Та за днес - плодова- вече закусих с банан, за обяд - нектарини и ядки, следобяд - нектарини,вечеря - неясна още. Другата неделя съм на сватба на близки приятели (ентусиасти имало още да се женят) , и още съм с неясен тоалет, имам цели 8 дни на разположение  Whistling
Честит празник на всички, които празнуват днес, какъвто и да е повода! Hug

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 58
Честит имен ден, Nana! Да си жива и здрава, усмихната и щастлива! Да постигнеш целите си!
Момичета, като ядете ябълки не чувствате ли след това страхотен глад. Аз се отказах от тях, защото след това мисля само за ядене. Минах на круши и установих, че са страхотен плод. Не чувстваш глад, пък и помагат на стомаха. Дори водния си ден изкарах на 8 круши, разделени на 4 приема и резултата беше -1 кг.
Приятен ден и весел празник!

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 58
airamber - Мило момиче, спазваш ли часовете за обяд и вечеря?

# 54
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро, с чашка кафе в ръката  Coffee
Нана, да ти е живо и здраво името, ама таз торта ми беше за вчера бе, душко, днес ще си ям плодчета  Simple Smile
Какво стана, кантарев ще лети ли  Wink? Аз моя тая сутрин реших да го пробвам дали работи, от началото на режима не се бях качвала,  останах приятно изненадана, отлагам летежа му за по-нататък  Mr. Green

Днес нямам промяна. Но само му се заканих, че много бързах за работа. Ако утре сутрин не мръдне - ще лети  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 7
Добро утро!
Честит Имен Ден,Нана!Хубаво е да има повече празници и повече поводи за почерпка!
Днес ми е въглехидратен.
Закуска-2 ябълки
Обяд-салата и бисквитена торта(спретнах я от ранни зори и сега чака в хладилника Mr. Green)
Вечеря-пак от тортата
Все забравям,че не мога да пия вода по време на и след ядене.Свикнала съм докато се храня да пия много вода,а тък това не е позволено.Хайде приятен ден за сега от мен!

# 56
  • Мнения: 1
Нана, честит празник, мила!  newsm51 Да ти е живо и здраво името! А ти да си все така стриктна и упорита, за да даваш пример на всички нас!
Днес съм много, много щастлива! Grinning Преди малко кантарът ме зарадва с 58кг, които изобщо не очаквах да видя през първия ден от мц-то  Mr. Green
Днес - белтъци
З - след малко ще сръфам нещо. имам голям избор: ябълки, круши, нектарини, грозде, диня...
О - мръвка със салата  Party
В - пак ще е същото, умирам за месо  Crazy
Лек и минусов, фиданки!!!  Hug

# 57
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859

Момичета, като ядете ябълки не чувствате ли след това страхотен глад.

По принцип не,засищат ме добре,НО вчера бях освирепяла от глад.Вечерях само 1 ябълка тъй като ми стана съвестно колко изядох през деня.Няма да ви казвам как преглъщах докато децата и съпружието вечеряха.Откъде извадих толкова воля да не допусна прегрешение и аз не зная.

# 58
  • Мнения: 0
Добро утро! Hug

Честит имен ден, Нана!!! Да си жива и здрава!!! Успехи и многооооооо късмет ти желая!!!

Днес въглехидратен - доста ми е трудно да реша какво да ям, тъй като не обичам сладко особено  newsm78

Ще видим каква ще я измисля... Хубав ден, фиданки!!!  bouquet

# 59
  • Мнения: 14
Честит имен ден на Нана и на всички други именници! Simple Smile  bouquet
Днес ми е плодов ден:
з- банан
о- грозде
в- грозде или ябълки
+ 100гр. ядки
вода 2-2,5 и чай
Ако ви кажа колко храна им на една маса до мен в офиса. Имаме рожденичка и именничка.... и са изкушенията пред погледа ми... НО НЯМА ДА СЕ ПОДДАМ Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт