90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №110

  • 34 800
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 699
Благодаря за новата тема Хари.  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте  Hug
Моята поправителна сесия започна от днес.  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 234
Пухи мама, Пухинка, добре дошли и успех  Hug
Аз мисля, че не е проблем за вечеря да си хапнеш голяма салата, плюс повечко сиренце, все пак си е млечен продукт, и си е режимно за белтъчния ден.
Да се отчета за днешния бобов ден - закуска - две ябълки, обяд - боб чорба и салата зеле, вечеря - салата домати и печен пипер с червен лук и ориз със зеленчуци.
Нана, не гледай кантарев, има такива периоди, когато се сваля повече на обиколки и по-малко на грамчета, а и сама каза, че и цикъла ти влияе в момента. Аз в теб не се съмнявам изобщо, че ще си постигнеш целта  Hug
Много съм доволна, че съвсем близо до моята работа са отворили заведение за хранене, със супички, салати, готвено, на много прилични цени, и най-вече прясно. Дано да им потръгне на хорицата, че и аз да изкарам режима, без да си нося за обяд от нас  Crazy, основно за белтъчния и бобовия ден, за другите два - няма проблем.
Тоз път съм решила да не се тегля всеки ден, че килцата за сваляне като цел не са много, и да не депресирам от евентуално задържане и малки плюсчета.
Хари, мерси за темичката  Hug
Да я напълним с много минусчета! Simple Smile

# 33
  • Мнения: 5 081
Хари, това имах предвид "Делят се на: Монозахариди, Дизахариди и Монозахариди."
Иринка, добре дошла отново!

Фиданките се броят наесен!!  bouquet

# 34
  • Мнения: 0
добър вечер мили ми фиданки  bouquet  bouquet . От предишната темичка разбрах за многото свалени минушчета и се мн. радвам за това,честито да ви е на всички. Hug
ХАРИ благодаря за темичката ,да ни е честита на всички. Hug
  Whistling Днес ми е втори ден:
З- банан
О- леща
В- 1/2 леща
МОМИЧЕТА да ви попитам newsm78 : Мога ли да отслабна ако по време на цикъл диетувам newsm78 ? Чувала съм , че се получава задържане на килцата.  Rolling Eyes
Има ли смисъл докато съм в цикъл да диетувам? newsm78 newsm78  Laughing Laughing

# 35
  • София
  • Мнения: 7 673
Хари, това имах предвид "Делят се на: Монозахариди, Дизахариди и Монозахариди."
Иринка, добре дошла отново!
Фиданките се броят наесен!!  bouquet
Hug
Много благодаря за милото посрещане. Я ми кажи кой ти е предишният ник.
Радвам се да видя отново и боровинката.  Wink

# 36
  • Мнения: 1 777
МОМИЧЕТА да ви попитам newsm78 : Мога ли да отслабна ако по време на цикъл диетувам newsm78 ? Чувала съм , че се получава задържане на килцата.  Rolling Eyes
Има ли смисъл докато съм в цикъл да диетувам? newsm78 newsm78  Laughing Laughing
ooooh!

# 37
  • Мнения: 1 701
По твойта логика само в менопауза се пазят диети. Joy

Пети, не се дръж за главата, не съм дала рецепта за фрикасе с пиле и гъби! Joy Joy Hug

# 38
  • Мнения: 1 777
Хари ти рецепта за фрикасе не давай,ами почерпи от маринованите камби. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 701
Имам други неща за хвалби.С тях май не се справих. Cry

# 40
  • София
  • Мнения: 12 554
Мартинче, естествено изобщо нямам намерение да се отказвам. Просто ме е яд.

Александричке, най-добре въобще спри диетата. Не е за теб тази работа.

# 41
  • Мнения: 301
Александричке, най-добре въобще спри диетата. Не е за теб тази работа.

Според мен годините не са подходящи... Tired  Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Отчете минус кантара 700 гр задържани поради мц и от белтъчния -300гр доволна съм и на малкото,а дано скоро видя 65. Praynig
Днес ябълка,картофи и гъби/варени на салата/
Нана ще лети ли кантара?

# 43
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
За къде без мен в новата тема? Party

Да ви се оплача-вчера едва издържах на този въглехидратен.Вече за втори път става така.Ям,а се чуствам УЖАСНО гладна. newsm50 Вечерях в 17,30  Blush Едвам устисках да минат 4 часа от обяда.Някой друг с подобен проблем? ThinkingОткъм вода съм ок-около 4 литра за вчера.

Днес на плодово-зеленчуков-още не съм решила какво-според настроението.

# 44
  • София
  • Мнения: 12 554
Иве, ще лети. Не съм мръднала. Обаче ще изкачам още няколко дена да си тръгне МЦ и тогава ще видя какво ще става.

Общи условия

Активация на акаунт