Подсъзнанието може всичко 29 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 275 888
  • 724
  •   1
Отговори
# 90
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Да си кажа, че при мен твърде често се отразява на финансите. Изскочи ли непредвиден разход - в издънка съм. И обратното е в сила. Колкото повече се вглеждам в ставалото с мен, толкова повече примери намирам и за двете.
Впрочем, това ми го беше казал един приятел, който за пръв път ме срещна със "Селестинското пророчество" и всичко произтичащо от това. Само дето понякога май ми излиза от ума.

# 91
  • София
  • Мнения: 1 163
Момичета,а спомняте ли си за пеликана, при някой има ли резултат вече newsm78

# 92
  • София
  • Мнения: 72
Здравейте момичета. Моля, отговорете ми, кога трябва да се направи карта на желанията. Нали новолуние е на 08.09.2010г. Много искам да си направя, но незная кога точно.
Ще ви бъда много благодарна ако ме посъветвате

# 93
  • Мнения: 3 069
Запис.

# 94
  • Мнения: 957
Klemy, според моите разбирания наистина е добре да се забелязват малките неща. Ако това не става, човек просто не забелязва нищо, защото големите неща се случват рядко и дори да се случат - може пак да са недостатъчни (щом малките са недостатъчни...). Незабелязването на малките неща води до черногледство, депресия и песимизъм. Но пък това че забелязвам малките неща никак не ми пречи да искам и големи  Mr. Green Искам ги!


Маргало, изчаквам Desss, ама тя се стаява нещо  Laughing Чуди се дали да си сподели щастието или не  Joy

# 95
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Маргало, изчаквам Desss, ама тя се стаява нещо  Laughing Чуди се дали да си сподели щастието или не  Joy

Е , споделих де
мацката само трябва да прочете назад  Hug



Здравейте, момичета! Моята най-голяма мечта е да живея със семейството си в чужбина. Ако някой знае какво да нарисувам на картата на желанията нека ми помогне. Иначе виждам голяма промяна в мен. Толкова съ позитивна,че учудвам всички близки и познати.Сякаш живея друг живот. Благодаря ви от сърце!

Аз, де аз  Mr. Green
Лепиш/рисуваш знамето на мечтаната дестинация  Wink  символа на тази страна принерно

Ето , аз лепнах знамето на USA , статуята на Свободата , пачка долари и така  Wink и понаписах някои неща около тези символи  Hug

Разбери първо какво искаш  Hug

Последна редакция: пн, 06 сеп 2010, 18:03 от Desss

# 96
  • Мнения: 957
Desss, каза си го най-сетне с подробности!  Laughing Hug

Тая пачка долари ме подсети за нещо. Една подобна карта си правихме по време на курс за намиране на работа. Всички рязахме от списания какво искаме и в работата си, и в личния си живот, хоби и пр..... Аз за работа не направих нито една изрезка! Обаче вкарах няколко пачки евро  Mr. Green
Водещата курса ме изкарва отпред като ученичка и ме пита що тъй всички си пожелали работа, аз - не. Казах и, че ако имам тия пачки, които съм си пожелала, ще се съсредоточа над хобито и личния ми живот, а не работата  hahaha Просто тогава работа няма да ми трябва.

# 97
  • София
  • Мнения: 72
Момичета, кажете моля ви кога точно се прави картата на желанията. Моля ви.

# 98
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Десс, много ти благодаря! И аз мислех,че е така, ама не бях много сигурна. HugАз все се лутам правя техниките от първа страница дано успея PraynigБлагодаря за вниманието!

# 99
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Тая пачка долари ме подсети за нещо. Една подобна карта си правихме по време на курс за намиране на работа. Всички рязахме от списания какво искаме и в работата си, и в личния си живот, хоби и пр..... Аз за работа не направих нито една изрезка! Обаче вкарах няколко пачки евро  Mr. Green
Водещата курса ме изкарва отпред като ученичка и ме пита що тъй всички си пожелали работа, аз - не. Казах и, че ако имам тия пачки, които съм си пожелала, ще се съсредоточа над хобито и личния ми живот, а не работата  hahaha Просто тогава работа няма да ми трябва.
Ти ме подсети , като творях картата мЪжо ми правеше забележка че само долари има на картата  Mr. Green  вика : Мило ,сложи евро де  Laughing
Е, оставих си доларите  Hug имало е защо  Wink

# 100
  • Мнения: 1 568
Момичета, кажете моля ви кога точно се прави картата на желанията. Моля ви.

Мисля че на 8.09 от 13.30 часа, ако греша, моля момичетата да ме поправят  Hug

Тони  Joy Joy Joy похвали се  Desss  Hug

Днес реших да си купя една книга, отивам в Пингвини, защото другите не работиха-няма я моята, пфу, ама нали съм си наумила  ooooh! зяпах, зяпах, после си викам на Уейн Дайър ще е , добре де, ама коя  newsm78
Хванах тая и тръгнах  Crossing Arms


Сбърках ли или не?
То имаше две-три негови книги, много скъпи  ooooh!
Уф, много мразя да си наумя нещо и да не ми се случи, но пък може би така е трябвало  newsm78

# 101
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Desss, каза си го най-сетне с подробности!  Laughing Hug

Тая пачка долари ме подсети за нещо. Една подобна карта си правихме по време на курс за намиране на работа. Всички рязахме от списания какво искаме и в работата си, и в личния си живот, хоби и пр..... Аз за работа не направих нито една изрезка! Обаче вкарах няколко пачки евро  Mr. Green
Водещата курса ме изкарва отпред като ученичка и ме пита що тъй всички си пожелали работа, аз - не. Казах и, че ако имам тия пачки, които съм си пожелала, ще се съсредоточа над хобито и личния ми живот, а не работата  hahaha Просто тогава работа няма да ми трябва.
Тонимар, може ли едно въпросче? Преди колко време стана това и имаш ли успех с осъществяването на тая мечта? Защото и аз така разсъждавам - ако имам пари, ще се съсредоточа над хобито си, което може да допринесе много повече полза на повече хора, отколкото сега, като 1) работя, за да имам средства за живот и 2) се занимавам с хобито си за лично удоволствие само - толкова време остава. Много хубаво щеше да бъде да мога да имам А) пари за живот и Б) съответно - времето, освободено от работа, да използвам за хобито си и да нося полза на повече хора.

Питам се, обаче - дали нещо не заобикалям нещата, вместо да вървя по права линия?  newsm78 И друго - по въпроса с пачката явно имам някакво зацикляне/съпротива/неизчистени неща, защото въпреки, че не мога да кажа, че съм бедна, не идват при мен в повече количества, отколкото да си платя нуждите - каквито и да са ми нуждите, в смисъл - различни нужди в различни периоди - винаги успявам да ги покрия. Но не повече. Та си мисля, може би, както съветват от Абрахам, си струва да се пренасочи човек към това ЗАРАДИ КОЕТО му трябват пари, за да върви по по-лесния път, където не е натрупал съпротива, вместо да се опитва да смекчи вече съществуващата явно здрава съпротива (към парите)... Разсъждавам си само... baby_neutral

Маргало, никак не си сбъркала - това е една от книгите, които харесвам много.  Hug

# 102
  • Мнения: 1 568
Тони   Hug и на мен ми е много интересно да разбера какво се случи  Hug



Цитат
Маргало, никак не си сбъркала - това е една от книгите, които харесвам много. 


Дано  Hug
Не смея да я започна, защото до утре ще съм я прочела и после пак няма какво да чета  Joy
Напоследък изпитвам вълчи глад да чета  Joy
А са толкова скъпи  ooooh!
В Библиотеката ги няма в читателския отдел, само в читалнята, а аз така не мога  Crossing Arms
Обичам да чета, да си подчертавам  Thinking

# 103
  • Мнения: 3 674
tanya24 , има всичко  за Картата на Желанията  КЛИК!!! На 1-ва страница на темата.  Има много неща там...и как се прави картата и кога точно се прави. Peace Има и ЛУНЕН КАЛЕНДАР, за да видиш , кога е новолунието Hug   Всичко е много индивидуално и всеки прави своята Карта на Желанията ,  както му дойде  отвътре... тоест използвай и  фантазията си Hug

Мъргалче, голяма си сладурка...  Laughing " Хванах тая и тръгнах..." Joy Тя май книгата те е хванала теб, а не ти нея, в смисъл, че тя те е избрала!  Hug Никак не си сгрешила с избора! Всичко на този автор  е много  полезно по пътя.  Peace Иначе в  КЛИК!!! / Спиралата//  /  има от този автор цели 5 книги. Безплатно си ги сваляш и си ги четеш с лап топчето в леглото  Laughing

Десс, добре,че не сте сложили и еврото до доларите, че щеше да е голяма чуденка за Вселената, къде точно искате  да ви прати... hahaha А така с доларите е много конкретно, целенасочено !  Laughing

Последна редакция: пн, 06 сеп 2010, 20:19 от Винце

# 104
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Десс, добре,че не сте сложили и еврото до доларите, че щеше да е голяма чуденка за Вселената, къде точно искате  да ви прати... hahaha А така с доларите е много конкретно, целенасочено !  Laughing

Евро така и не сложих  Wink

Общи условия

Активация на акаунт