Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 12-та тема

  • 145 195
  • 750
  •   1
Отговори
# 105
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Може ли да ми кажете за тестото на Mari_eta дали се втасва два пъти или веднъж. Сега го меся, а съм пропуснала да запиша това.

мари_ета, стахотна е последната ти питка    bouquet

Два пъти Peace! Като се омеси тестото, и после - като се оформи питката.

# 106
  • Мнения: 305
Благодаря ти, стархотен майстор си!   Hug        Изобщо всички тук сте страхотни  Wink 
После ще се отчитам 

# 107
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Чак пък майстор...старая се просто Wink.
Ще чакаме снимки.

# 108
  • Костинброд
  • Мнения: 105
Здравейте,
Тези дни видях страхотни питки-БРАВО!!!
Ето и моята последна питка,правена без повод,просто за вечеряhttp://adenis.snimka.bg/cooking/kulinar.436583.20659261

# 109
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аденис, прекрасна ти е питката  bouquet!
Защо не я сложиш като стъпка по стъпка в темата за оформянето - няма такава там.

# 110
  • Мнения: X
Мариета,направо ми прикова погледа на монитора #Crazy,пак си сътворила поредната разкошна питка!Адмирации!  bouquet
Ще погледна в другата тема как я оформяш,а там ще имам много за разглеждане,че напоследък все не ми стига времето.
Аз да покажа питката,която направих пак по твое оформление,и с твоето тесто,с изпичането обаче се поизложих Embarassed,останало едното крайче непокрито от фолиото.Иначе вътре беше пухкава,мекичка,с конци.И на мен тестото ми дойде леко по-малко за тавата ми за питки,но сл. път ще коригирам.
Благодаря за интересните идеи,които даваш и труда да снимаш оформянето им. Hug


# 111
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ауу, Елексирче, и от твоята питка ми намига сиренце, ммм Crazy  bouquet, досега пържих палачинки, изчезвам от тук иначе пак ще метна някоя питка и ще станем по 100 кила ooooh!...

# 112
  • Мнения: 305
Моята питка отиде в кофата. Както си мислех, маята явно ми е за изхвърляне. Това е третата питка която не се надига. Аз ползвам суха и си купувам опаковки по 500гр. Явно вече е за смяна.  Така че няма с какво да се похваля.  Sad

# 113
  • Мнения: 3
Ето и моята първа питка,която направих вчера за прощъпулника на дъщеря ми ,по рецепта на Валерия(питка слънце)  bouquethttp://fionita.snimka.bg/cooking/vkusotiiki.455912.20678710

# 114
  • София
  • Мнения: 1 341




Ето и моята погача  от тестото с айрян на Мариета -Благодаря за сполучливата рецепта   bouquet
Рецептата е подходяща за такива като мен, които не умеят да месят!
Благодаря на всички, които ми помогнаха да се науча - меся на ръка от тази година.


# 115
  • Мнения: 22 867
рени55 , страхотна китка си омесила! Много апетитна питка! Heart Eyes  bouquet

# 116
  • Мнения: 385
Fionita, можеш ли да споделиш рецептата за сладките от последните две снимки от албума ти.

# 117
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
И тук да си покажа тутманика без втасване Flutter:

# 118
  • Мнения: 2 172
Аелис, изглежда мноого апетитно  Heart Eyes

Онзи ден и аз правих без втасване и стана просто чудесен.Определено за тутманик,това е моята рецепта-без повторно втасване,с повече мазнина и сиренце  Heart Eyes

# 119
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
 elfi4ka , то този въобще не втасва - нито първи, нито втори път Wink.Много бях скептична, но се получи Flutter.

Общи условия

Активация на акаунт