Листопад (Yaprak dökümü) - 41 ТЕМА

  • 34 986
  • 735
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2
Какво мислите за филма Гордата Аси само да ви попитам..!?   Flutter  Heart Eyes

# 211
  • София
  • Мнения: 8
Здравейте ,момичета!Снощи имах гости и не гледах сериите.От прочетеното тук разбрах,че са се случили най-невероятни неща.Можете ли с малко думи да разкажете какво се случи?Оуз пратил снимка на Неджля,някой набил Шефкет,баба Джеврие отишла...къде - в Текинови ли?Моля,осветлете ме  bouquet

# 212
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Казвам, че всеки в т.ч. и Лейля има право на щастие и да бъде обичан, но това нейното си е чист мазохизъм. Толкова ли не можаха тези сценаристи да измислят нов герой с когото да напрвят двойка, та пак се върнаха на Оуз? Дали пестят от пари за актьори? То този Оуз само при мама Джаврие не се подвря ooooh! Нямам нищо против момчето, но малко повече ми идва да е вечно влюбен и неразбран, и да е сключил брак с неправилната жена. То и аз не мога да го разбера да си призная. Така и не ми стана ясно защо прати снимката на Неджля?    
Но Неджля снощи доста прекали. Май преигра с това палтенце и с този тежък грим и бижута. Но бе абсолютно едно към едно като Лейля едно време. Тогава на нея й правеше впечетление, но сега парадира с положението си. Едно време тя си постави зацел да натрие носа на сестра си заради розовото палто и да докаже, че може да постигне нещо с живота си и сега го показа. Еднакви са и двете. Не са имали , и сега показват  че имат.Но какво имат - парите на мъжете си. Само акъл няма да имат.

# 213
  • Мнения: 106
Какво мислите за филма Гордата Аси само да ви попитам..!?   Flutter  Heart Eyes
Попитай в тяхната тема,тук едва ли ще получиш отговор,темата все пак е за Листопад.

# 214
  • Мнения: 8 443
...Неджля се опитва да започне живота си на чисто и на друго ниво(оттам и смешните й опити да изглежда като дама,засега неуспешни,но тя е упорита).Едно по-високо ниво,в което няма място за роднини крадци и затворници,които да й висват на врата всеки път,когато се провалят,а сега-и за сестра с леко поведение,елементарна и невъзпитана.И въпреки,че класата и стила й се опъват,Неджля е избрала правилна линия на поведение.Опита се да помогне,видя,че те винаги ще повтарят старите си грешки,и продължава напред без тях.
newsm10 newsm10 newsm10 Съгласна съм с това. А иначе, ще се научи да бъде дама. Нормално е в началото да не й се отдава, но поне се старае. Ще свикне с времето.

Започвам да се чудя, дали някой в този филм, знае какво иска? И дали някой някого изобщо обича?
Май не. newsm78 Като се замисля всеки от тях е с някого, защото няма с кого другиго.  

Последна редакция: пт, 03 сеп 2010, 12:22 от Snejka

# 215
  • Мнения: 2
Какво мислите за филма Гордата Аси само да ви попитам..!?   Flutter  Heart Eyes
Попитай в тяхната тема,тук едва ли ще получиш отговор,темата все пак е за Листопад.

Аз пиша и там,но там също обсъждаме други филми за това помислих,че и тук правите така,но явно ние сме единствени аз няма какво да правя тук чао чао  bye bye bye

# 216
  • Мнения: 265
Какво мислите за филма Гордата Аси само да ви попитам..!?   Flutter  Heart Eyes
Попитай в тяхната тема,тук едва ли ще получиш отговор,темата все пак е за Листопад.

Аз пиша и там,но там също обсъждаме други филми за това помислих,че и тук правите така,но явно ние сме единствени аз няма какво да правя тук чао чао  bye bye bye

Чао ... когато решиш, че искаш да обсъждаш филма " Листопад" може да се върнеш и вкл. в дискусията ... за сега мога да ти пожелая хубав ден и успех!

# 217
  • Варна
  • Мнения: 2 324
Добре направи Оуз като изпрати снимката на Неджля. Няма да се крият цял живот нали.  Направо им се чудя на някои  ooooh! крият до последно искат да бягат в Германия че и на други сериали така все щели да бягат  #Crazy Тия хора нямат ли смелост да застанат пред всички и да кажат че се обичат .

# 218
  • Мнения: 8 443
Има много начини да осветлят връзката си. Не мисля, че най-подходящият е да изпрати снимката от телефона на Лейля, с което да накара Неджля да се чуди какво иска тя да постигне с това. Да беше пуснал поне два реда за какво иде реч. Пък и можеше да я изпрати на всекиго другиго, например на Фикрет. Не мога да разбера постъпката му или по-скоро не мога да разбера сценаристите.

# 219
  • Варна
  • Мнения: 2 324
Една приятелка ми каза бб че Лейля като разбира че Оуз е изпратил снимката на Неджля казва че разбира защо го е направил.Щом тя разбира ние защо се чудим  Mr. Green

# 220
  • Мнения: 106
Има много начини да осветлят връзката си. Не мисля, че най-подходящият е да изпрати снимката от телефона на Лейля, с което да накара Неджля да се чуди какво иска тя да постигне с това. Да беше пуснал поне два реда за какво иде реч. Пък и можеше да я изпрати на всекиго другиго, например на Фикрет. Не мога да разбера постъпката му или по-скоро не мога да разбера сценаристите.
Да я изпрати на Фикрет ooooh! Всичко е целенасочено Simple Smile
Добре направи Оуз като изпрати снимката на Неджля. Няма да се крият цял живот нали.  Направо им се чудя на някои  ooooh! крият до последно искат да бягат в Германия че и на други сериали така все щели да бягат  #Crazy Тия хора нямат ли смелост да застанат пред всички и да кажат че се обичат .
И ти си права Wink
Какво мислите за филма Гордата Аси само да ви попитам..!?   Flutter  Heart Eyes
Попитай в тяхната тема,тук едва ли ще получиш отговор,темата все пак е за Листопад.

Аз пиша и там,но там също обсъждаме други филми за това помислих,че и тук правите така,но явно ние сме единствени аз няма какво да правя тук чао чао  bye bye bye

Чао ... когато решиш, че искаш да обсъждаш филма " Листопад" може да се върнеш и вкл. в дискусията ... за сега мога да ти пожелая хубав ден и успех!
Мда.
...Неджля се опитва да започне живота си на чисто и на друго ниво(оттам и смешните й опити да изглежда като дама,засега неуспешни,но тя е упорита).Едно по-високо ниво,в което няма място за роднини крадци и затворници,които да й висват на врата всеки път,когато се провалят,а сега-и за сестра с леко поведение,елементарна и невъзпитана.И въпреки,че класата и стила й се опъват,Неджля е избрала правилна линия на поведение.Опита се да помогне,видя,че те винаги ще повтарят старите си грешки,и продължава напред без тях.
newsm10 newsm10 newsm10 Съгласна съм с това. А иначе, ще се научи да бъде дама. Нормално е в началото да не й се отдава, но поне се старае. Ще свикне с времето.
Да не и се отдава да е дама ида се научи на това съм съгласна.Ама тя има толкова изтъкнато селяндурско поведени.Намека към Джем (който вече взе да се усеща),палтото на най-хубавата закачалка и т.н. На това какво трябва да се учи newsm78

# 221
  • Варна
  • Мнения: 2 324
Ще взема да и изпратя една златна закачалка за хубавото палтенце на Неджля. Като си го закача да си спомня за мен  Mr. Green

# 222
  • Мнения: 106
Ще взема да и изпратя една златна закачалка за хубавото палтенце на Неджля. Като си го закача да си спомня за мен  Mr. Green
Joy Joy hahaha hahaha hahaha Joy

# 223
  • Мнения: 11 987
Ще взема да и изпратя една златна закачалка за хубавото палтенце на Неджля. Като си го закача да си спомня за мен  Mr. Green
Joy Joy hahaha hahaha hahaha Joy






МОЛЯ!Е НЕ Е ЗЛАТНА НО Е ОРИГИНАЛНА И НАЙ ВАЖНОТО НОВА

# 224
  • Мнения: 1 290
Снимката си личеше,че е папарашка,снимана е от далече и в движение,не може ли Неджля да се сети ,че това е капан,няма как Лейля да се снима сама или да има време да си прави фотосесии на летището  Laughing
Жалко за Ферхундето не можа да се представи тук,изпревариха я  Joy
Обаче сега се замислям,може Оуз да изпрати снимката,защото е сигурен,че Ферхунде каквото и да знае не си мълчи и така и така ще се разбере,защо пък да не я изпревари на гърба на Лейля  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт