Аси и Демир - Безкрайна магия - Тема 61

  • 25 936
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 273
Хайде сега ученичките да си кажат в кой клас са,готови ли са първия учебен ден. Той ще дойде всеки момент.  Ринка  да започне да търси  и да направи контакт с класните на нашите момичета и разбира се да ходатайства. Само шестици и нищо друго. Рина,това ти е задачата тези дни. Давай и не се стеснявай. Децата го заслужават. Я ,как се трудят тук при нас и ни радват всеки ден.

Аз завърших тази година само със шестици  Party ако нямах високи оценки нямаше да седна на компютъра изобщо..  Joy Joy момичета аз като почна училище многоо рядко ще мога да идвам и само ще ви чета тук таме ще напиша нещичко а ваканциите никой не може да ме спре да се развихря на компютъра...Моля ви не ме забравяйте..!!!  Praynig
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 736
# 737
# 738
# 739
  • Мнения: 2
момичета хрумна ми нещо..във фейсбук са направили група против турските филми и искат да ги спрат,искате ли ние да направимгрупа която да подкрепя турските филми и да сме против спирането им..?!?  newsm78

# 740
  • Мнения: 0
момичета хрумна ми нещо..във фейсбук са направили група против турските филми и искат да ги спрат,искате ли ние да направимгрупа която да подкрепя турските филми и да сме против спирането им..?!?  newsm78

ми хубава е идеята

# 741
  • Мнения: 73
                                                                

                                                                     За Ринка

Общи условия

Активация на акаунт