ОКТОМВРИЙЧЕ ще съм аз, мама чака ме в захлас!

  • 29 368
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 340
Супер новинки, Димяни  Hug

# 16
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Хайде, честита нова тема!   bouquet

Цитат
А някоя от мама може ли да ми прати рецепта на много шоколадов сладкиш и на шоколадов мус? Много ми се е преяло  Whistling Embarassed

Кат, ето ти нещо, което аз лично много обичам: Фъч Много, много шоколадов и лесен за приготвяне, чак на мен ми се дояде сега като го написах.  Grinning

А на нас ни дадоха количка, добра е, единственият и проблем е, че не и се въртят предните гуми и е доста тежка, но ще видим де...

Димяни, радвам се, че бебките вървят добре, сигурна съм, че Вики скоро ще свикне да яде от шише, а Валето съвсем скоро няма да има нужда от кислород!  Hug

# 17
  • Сливен
  • Мнения: 140
здравейте и от мен  Hug
честито на всички които са имали поводи за празнуване и съм ги пропуснала   bouquet

Димяни както винаги темичката е супер,нека се изпише само с хубави новини и поздравления за чудесните новини,сигурно летиш от щастие,дано скоро всички да сте заедно  Hug
"kat88"  радвам се че помогнах  Hug ,може да не пиша често но чета редовно  Peace

Последна редакция: нд, 29 авг 2010, 21:16 от miriams28

# 18
  • Мнения: X
Благодаря за новата темичка, само радостни и хубави новини да има в нея!   bouquet

Димяни, браво на прекрасните момичета!  Hug

Аз утре съм на очен лекар, да ми даде мнение за секцио. А после - с таткото на третата фетална морфология.  Praynig

# 19
  • Мнения: 486
Ама вие май не виждате,че съм писала още в първия пост новинки!  Heart Eyes
A ти после си добавила,аз като се записах имаше само поздравче !
Браво нека и двете да вървят все по-добре!
И аз видях на памперс нов пакет бял,те само за новородено ли се предлагат?какво им е по различно,по-меки ли са?  newsm78

моята дъщеря в такива филми се вкарва ,играе с количка с кукла-бебе,идва и ми вика "здрасти ,тъкмо ме изписаха от болницата" Shocked Слага го уж да суче.И тя като мен май вече няма търпение милата!

# 20
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Здравейте и от мен,

Както винаги прекарасна тема!  Peace
♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥Димяни ♥ , поздравления за малките кукли!  Hug
Аз днес такова спане му ударих.....чак ме се срам,  Blush но пък цяла нощ се въртях и явно умората си е казала думата... Whistling

# 21
  • София
  • Мнения: 5 743
Облаче,ще чакаме новинки от феталната  Partyвсичко ще е наред!  Hug

Оле,сега прочетох да и ти си на моето мнение!  Hug

Ох... нашия татко замина за Варна за няколко дни и сег ами е много пусто винаги ми е много гадно като не е при нас и сега като знам,че ще е за няколко дни се натъжавам  Confused пък и съм без кола сега и още по трудно ми става придвижването! Rolling Eyes

Пашик,новите памперси са много хубави те са по меки и са без гелове точно подходящи за новородено! Аз за това се спрях на тях и не съжалява дори акушерките казаха,че са супер!
За в къщи на първо време ще взема само 1,2 пакета от тях за да видя и аз дали ще съм доволна!

# 22
  • Мнения: 1 269
само запис, че излизаме на разходка  Grinning после ще ви чета.

# 23
  • София
  • Мнения: 483
Тонииии, пак миришеш на беболинка, нали?  Heart Eyes  Heart Eyes Току виж утре миришеш на две, пожелавам ти  baby_neutral  baby_neutral И ще си ги храниш заедно, няма да ти стига времето... ехааа дойде вълшебното време за теб и съвсем е наближило домашното ви щастие  Heart Eyes

МамаМа, преписвам ти моята рецепта от времето, когато бях лепнала вирус.
Sangenor 2 x 1 aмпула
Cetebe 1 na den
За температура не знам, аз нямах. Нодруг път лекар ми е препоръчвал парацетамол.

# 24
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
http://www.pampers.bg/bg_BG/proddetail/baby-products/premium-car … /id/9/sectionid/3
Ето по темата с памперсите Peace

# 25
  • Мнения: 434
Димяни, благодаря за прекрасната тема   bouquet   bouquet   bouquet
Страхотни новини носиш от бебките, пу пу пу!!!
ЗА белия памперс - и аз съм чувала, че са много хубави, но на мен са ми много скъпи  Sad аза Либерото съм съгласна, за студено време са идеални. Аз миналта година много търсех тук Либеро номер 7, но не гащички, а памперс, пише е имат, но не ги внасяли в БГ...та сега сме си още на Памперс 6.
Мама Ма, правилно са ти казали за парацетамола, до 4 хапчета за 24 часа. Ако вдигнеш над 38,5 - може и свещички да си сложиш, по-лошо е за бебето, ако стоиш с висока Т. Успех  Hug

# 26
  • Мнения: 3 500
Reni Vo, аз си купих комплекта на Томи Типи - 95 лева е и вътре има помпа за кърма, стерлизаторна кутия, 5 шишета /3 малки и 2 по-големи/, една залъгалка, капачки за шишетата, както и цяла кутия /56 броя и допълнителни в помпата/ подплънки за кърмачки. Според мен си заслужава цената. На Авент само помпата е около 80-85 лева. Чух много добри отзиви за марката Томи Типи.

Бебз, и аз съм така, особено като ям диня. Имам чувството, че ще се пръсна всеки момент, че някоя жилка по корема ще ми се скъса.  tooth

Димяни, супер новинки. Сигурно е било вълнуващо да гушкаш бебка. За нея сигурно е било още по-приятно да е сгушена в мама.

Arim, като влезеш в 9-тия стартирайте секс-кампанията!  Grinning

Имам няколко предложения за следващи заглавия:
За раждане се готвят ОКТОМВРИйски мами.Коя ли ще е втора след Димяни?
Още мъничко остана - през ОКТОМВРИ ще съм мама на господин или мадама.




# 27
  • София
  • Мнения: 5 743
Noel,страхотни за предложенията Simple Smile ще ги добавя на 1 ва страничка!  Grinning

# 28
  • Мнения: 3 500
Днес ми бяха хрумнали много докато се къпех, ама ги забравих.  Laughing

# 29
  • sofia
  • Мнения: 53
Здравейте,моя комп тотално се счупи и вчера си купих нов.Сега ще пробвам да изчета всичко назад , въпреки че добре сте пописали. Simple SmileВ петък бях при Велев и бебето било 2650 май и на него му се видя доста.До 10 октомври колко ли ще стане не ми се мисли.Добре , че ще раждам секцио та не съм се притеснила чак толкова, че малката я родих нормално близо 4 кила не знам как оживях. #Cussing out
Димяни разбрах , че с малките нещата са все по-добре ужасно се радвам,хайде да си ги взимате вече да ги мачкаш.Отивам да чета.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт