90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №109

  • 28 393
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 911
Добре дошла puhi mama !

# 721
  • София
  • Мнения: 3 414
Пълна тема Laughing
З-ябълка
О-домати,печени тиквички и синьо сирене.
В-доати и синьо сирене
Не съм се теглила,направо ме е страх от това задържане.
Незнам за витамините само да не ти отворят апетит и да се мъчиш.
Акси опечи ги и някаква салата ала кьополу/незнам така ли се пише/ Embarassed

# 722
  • София
  • Мнения: 12 554
Ох, ох...патладжан с доматен сос...лигите ми закапаха  hahaha Laughing
Като се прибера вкъщи ще ти напиша рецептата.

Другото е имамбаялдъ или патладжани с кайма.

Мамо Пухи добре дошла. И споко. 80 кила нищо не са  Mr. Green

# 723
  • Мнения: 1 710
Днес само воайорствам, че правим зимнина с родителското тяло.Добре дошли на всички нови момичета и момчета!Това вече се превръща в семейна терапия! Mr. Green

Хубава и режимна вечер! Hug

# 724
  • Мнения: 1
Пухи мама, добре дошла на точното място си.
Аркси, кьопаоолу е добър избор.Можеш и да си замразиш от него, преди да е овкусено.

# 725
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 021
Добре дошли на всички нови попълнения! Успех и много минуси!  Hug
Отчет за днес: З- само кафе; О- 3 яйца по панагюрски; В- свински джолан на фурна и салата.
Сега си сготвих картофена крем-супа за утре.   chef
Рени Банчева, и аз като теб във втория цикъл качих 1 кг...  Sad Краят се вижда, обаче резултати няма... Но ще си продължа до 90-ия ден- къде режимно, къде не...  Embarassed Надявам се до края без прегрешения!  Peace
Приятна вечер!

# 726
  • Мнения: 1
момичетааа аз да се похваля - за сега върви добре водния ден, пийвам си водица и си свиркам. Само дето ми омръзна да ходя през 15 минути до WC-то. Малко съм гладна вече, но ще стисна зъби да изкарам режимно деня. А утре се качвам на кантара и дано да има голям минус  Praynig

# 727
  • Мнения: 1
Зизинка при теб как минава водния ден?

# 728
  • Мнения: 633
Камерън и аз като теб съм днес на белтъчен само ,че ще вечерям пил.филе ooooh!.И при мен застоя е пълен от 10дни Confused, и Мц свърши и пак няма мърдане на кантара Cry.Аз сега съм 71кг и много трудно падам под 70,като че ли веднъж падна ли под тези по -лесно свалям Praynig!

# 729
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 021
Ами и аз така мислех, видях 69 и по-надолу не ще... В началото беше по-лесно.  Thinking

# 730
  • Мнения: 0
хораааааааааааа Cry два дена прегреших в4ера имах мн ниско кравно и ве4ерта хапнах 2бонбони  в белта4ен,днес цял ден ходя и премряла си изядох по гол.порция за ве4еря ooooh!

# 731
  • Мнения: 0
а забравих да отбележа 4е сам в мн далаг цикал.след някви лроблеми и нз. как ми влияе сега

# 732
  • Мнения: 26
Здравейте и от мен, Hug
днес приключих режимен въглехидратен ден,но няма да ви казвам какви бяха количествата на изядените от мен бутерки Embarassed,добре че утре е плодов ден(аз го правя по-скоро зеленчуков). Водата до сега ми е малко повече  от три литра,а все още е 7часа,може да стане и 4л

# 733
  • Мнения: 0
Приключих за днес:
З-3 сини сливи
О-пилешко филе и салата (малко прекалих с пилешкото)
В-същото като обяда,но много по-малко

За утре нямам никаква представа какво ще ям.Непрекъснато ми хрумват разни вкусотии,които ми се ядът,но за съжаление не са режимни за нито един ден.Дори ми се ядът неща,които по принцип не обичам.

# 734
  • София
  • Мнения: 12 554
Доотчитам вечерята - плодова салата и поредното кафе

Общи условия

Активация на акаунт