Бродирана красота - Гоблени 76

  • 110 454
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Елена714, прекрасни са тези сезони Peace! Готови ли са или ти си ги комплектова?

# 721
  • Мнения: 19
pepen Честит рожден ден! newsm51 nbirthday newsm59  Gift  party023
Много здраве, щастие и любов! Весел празник изпълнен с много приятни емоции и добри приятели!

# 722
  • Мнения: 19
elena714 браво страхотни сезони! Много са красви и нежни и цветовете са супер! Може ли да споделиш схемите!

# 723
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
.............

Финети , какво точно те интересува за Леврон? От тях съм купувала 3 схеми.  Аз имам ушит един гоблен , "Лора" се казва , а на сестра ми дадох другата си схема , мисля, че беше Смелата индианка или нещо подобно. Тя почти го е завършила вече.

     Принципно ме интересува: сложност на изработка, видове използвани бодове, достатъчни ли са като метраж конците... Сигурно ще се сетите и за още информация, която ще ми е полезна! Едно момиче ми отговори на ЛС, но и тя си е взела само схема. Това, което е избродирала, е просто вълшебно! Може и да са смешни въпросите ми, но мисля, имам своите основания- нали съм млада и зелена (ГОБЛЕНАРКА, имам предвид!  Joy ) ...  Mr. Green

# 724
  • Мнения: 247
За конците не мога да дам отговор, защото си го комплектовах сама. Ших го 1:1.  Имат доста единични бодове. И тъй като тези две схеми, които имам са изработени според мен по картинка, отблизо и двата гоблена изглеждат леко размазани, но отдалече са красиви. Аз доста се поизпотих докато ших Лора, но ето го крайният резултат.

# 725
  • Варна
  • Мнения: 171
Лора е страхотна!!! Браво!

# 726
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
За конците не мога да дам отговор, защото си го комплектовах сама. Ших го 1:1.  Имат доста единични бодове. И тъй като тези две схеми, които имам са изработени според мен по картинка, отблизо и двата гоблена изглеждат леко размазани, но отдалече са красиви. Аз доста се поизпотих докато ших Лора, но ето го крайният резултат.




         МАЙКО МИЛААААААА!!!!!!!!!  newsm20  newsm51

     Оставам безмълвна, бездиханна...  (Кога ли и аз ще направя нещо подобно! Щом за такива майсторки като вас е сложно- какво остава за моята скромна персона!  Embarassed )

     ПП Май ще почакам с поръчката- да "порасна" още...  Joy

# 727
  • Мнения: 1 639
Честит рожден ден, pepen!  bouquet

# 728
  • Плевен
  • Мнения: 143

 newsm51 newsm51 newsm51  love001Тази година не си направих торта /голямо канене му се каних  Joy Joy Joyдаже питах и Джема и четох рецепти/,но пусти мързел! WhistlingЗа това ползвам услугите на прочутата с торти фирма и ви черпя с любимата ми торта!Дано някога измайсторя и аз такава Thinking!Хайде -почерпете се ,забравете за диетите и "да ви е сладко " ,както непрекъснато повтарят по турските сериали Joy!От определени години нататък за мене всеки РД е един Юбилей smile3521!



Тази песен ми е любима,дано ви хареса! Hug

http://vbox7.com/play:3b0dacf8

Направих си и подарък !Гоблен ,на който много търсих схемата  #Crazy,е, намерих я  Laughing


След няколко дена трябва да пристигне/дай боже и съм безкрайно щастлива! newsm47

# 729
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Пепен, този и аз си бях харесала. Откъде го поръча и на каква цена - ако не е тайна де...

# 730
  • Мнения: 247
Цитат
(Кога ли и аз ще направя нещо подобно! Щом за такива майсторки като вас е сложно- какво остава за моята скромна персона!  Embarassed ) ПП Май ще почакам с поръчката- да "порасна" още...

 А бой искаш ли  newsm66  Laughing Laughing ? Няма да се отказваш заради мене я  Crossing Arms . Нали , за да станеш майсторка, трябва да се поизпотиш малко. Така ще се научиш по-бързо, като шиеш по-труднички работи все повече ще се усъвършенстваш. Като нещо те затруднява ще питаш, ние ще помагаме, нали сме си тука работлива дружинка .

# 731
  • Мнения: 247
Аууу, Пепен , каква хубав почерпка  Flutter . Ще ми развалиш диетата, еййй  Laughing .

А тези пиленца са много хубави, аз скоро им гледах схемата някъде.

# 732
  • Плевен
  • Мнения: 143
Пепен, този и аз си бях харесала. Откъде го поръча и на каква цена - ако не е тайна де...


От тука!Мисля че го бях пускала ,когато търсих гоблена! newsm78

http://www.sewandso.co.uk/cgi-bin/find/db.cgi?db=zoom&do=sea … de=65267&ww=1

Аууу, Пепен , каква хубав почерпка  Flutter . Ще ми развалиш диетата, еййй  Laughing .

А тези пиленца са много хубави, аз скоро им гледах схемата някъде.

 ShockedТи ме уби бе мила, и защо не си казала Naughty !Хайде сега за наказание  Mr. Green да потърсиш и да ми покажеш къде си ги мернала!А ,аз толкова търсих Whistling!Ако наистина са те ,ще трябва да ми се реваншираш ,дето се изръсих за тях  Joy!Нали за това сме във форума за да си помагаме !Аз на тебе ,ти на мене!А тя каква стана Crossing Arms!

# 733
  • Мнения: 1
elena714 браво страхотни сезони! Много са красви и нежни и цветовете са супер! Може ли да споделиш схемите!
http://dump.ru/file/4623143
Комплектовах ги сама. На българска панама ги шия с конци DMC . Използвам разни остатъци и не спазвам ключа, ама той и без това е пълен с грешки. Така че, уточнявам цветовете в движение.

# 734
  • Мнения: 247
 Joy Joy Пепен , душко, бой заслужавам, но не съм разбрала, че ги търсиш. Направо ми иде да се самонабия  smile3538 smile3557 . Обещавам, че като се изкъпя се юрвам да ги търся, че в момента съм с една воняща маска на главата  Laughing .

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт