Любители на котки - тема 41

  • 64 078
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 030
Мерси, Танче   Grinning Ето я мини катерушката, но май аз повече й се радвам от Мишелка  Crazy Малко са тъмни, понеже снимах с/у светлината.


   

Лин, котка да си в Холандия. Даже няма опасност да ги сгази кола, защото почти всички карат колела  Laughing

Теди, привет  Hug

# 46
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Здравейте момичета,
наминавам да ви видя какво правите,че не съм се разписвала от 100 години и гледам,че групата стремглаво се е разраснала с нови попълнения,за което много се радвам...  bouquet
Хич не съм редовна,но винаги  ви чета,когато имам свободно време.
Гледам и такса вече се плаща  Mr. Green ,ама ще се отчета с някоя и друга снимка щом е така...





...малко сме измършавяли покрай тези жеги,ама зимата се надявам да си навакса.  Laughing

Страхотни котета сте показали  Heart Eyes, а играчката на elix е супер,особено ако този голям косматко се заиграва,че при нас интереса трае точно 2 дни,единственото,което с еползва е вертикалното драскало на стената,което си го има от бебе.

Делфина,като гледам това снежно коте направо ми се иска да го настискам... Hug

# 47
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
ооох, ох ...тази сива магия...мммм...ahasver - ти си съкровище, така добре ми подейства Арчи - изпратих му няколко страстни въздушни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 481
ahasver   аууууу направо останах без думи, такъв красавец  Heart Eyes
Тези котета са ми голяма слабост, напълни ми очите и душата  Hug Hug Hug
Те  всички животинки са ми слабост на мен, всички котета са уникални, но този сивия цвят ... грабва те някак  Crazy

п.п.
Добре, че Рижо не може да чете във форума, че щеше да има сцени на ревност сигурно  hahaha

# 49
  • Мнения: 1 919
.... и аз да си платя таксата...

 

# 50
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
уууууух...днеска ще получа световъртеж то Фкуусни диЧа  Crazy
Томаситко - ама вие още ли спите в мивката , а ? Май не ви събира вече !?! Хахаххах...а къде е патката??!

# 51
  • София
  • Мнения: 7 030
Охх Арчи, охх Томасито, ...охх котьо ... Crazy Joy

# 52
  • Мнения: 1 907
Прелест  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Красота  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Влюбена съм  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Черни, бели, тигрови, синьо-сиви, дългокосмести, рижи крадци на сърца  Heart Eyes Всичките искам да ги мачкам  smile3508

# 53
  • Мнения: 4 116

Първоначално какво си помислих ... после се сетих за жълтото пате, дето си го мъкнеше Томасито....  Laughing

Арчи много наедрял ми се види... да не е станал 10 килца  Mr. Green
Томазьони довечера ще го видя, от тука не става.

# 54
  • Мнения: 616
Оххх върнахме се най-сетне от(проваленото) море. Ще наваксам като хората, да напълня очи със снимки Heart Eyes

Ей ги и моите, да не забравiте сивите лъвове. Донесохме им мидички от морето, цял ден си ги търкалят доволни.



Tedi, снимките са от първите бързи тестове на новия обектив Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 55
  • Мнения: 4 116
Eeee, честито! Взе  50мм значи  Grinning  Друго си е така, а!  Сега остава и блог да направиш, по възможност с котешки снимки и истории  Mr. Green
Много са хубави сивите лъвове.

# 56
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Много сте мили момичета... Hug

Тед,10 кила няма,а и не вярвам да стане чак толкова голям,предполагам,че при нас 7,200-400 ще е максимума,а и с неговото ядене,то не можеше просто по-капризна котка да ми се падне.  Mr. Green

MissNellie , големи са сладури,ох с мойта слабост към сивушковците... Heart Eyes ,а Томасито истински лъв и също много е пораснал. Hug

# 57
  • Мнения: 4 785
MissNellie обожавам този цвят котка  Heart Eyes Мнооого красиви.
Thomasito и elix, а вии ми обрахте точките с тези плюшени играчки, те милите живи от моята хватка нямаше да излязат  Mr. Green  Hug
ahasver, освен да възкликна с едно "Ах...", друго няма какво да направя. А между другото се чудех как да снимам очите на Зак, за да ви покажа цвета им, но от снимката на ahasver се вижда точния  Crazy

...ще пропусна някой, но аз по принцип харесвам ВСИЧКИ котки, така че имат едно виртуално намачкване от мен  Flutter  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 5 173
Това зловещо нещо с големите нокти какво е? Shocked

Ние ще се сдобием с още 1 бройка от рижата колекция. Една от котките на свекърите ми си има чисто рижо коте. Ама 1 такова тлъсто и пухкаво.. На повече от месец е, но т. к. е само още не се е показало официално.
Сега му мислим име. Аз си мислих за Кольо, че нали е от свекър ми (Никола) Flutter, тъкмо ще се оттърва от обвинителните погледи, че наследникът не е кръстен на него Whistling, но половинът не е във възторг. Сега му мислим име.

# 59
  • Мнения: 239
Това зловещо нещо с големите нокти какво е? Shocked

хихи... това зловещото е най-големия (вече) член на домочадието. Денс за малко щх да ги снимам как са се гушнали лице в лице, но като се размърдах Мо (големия зловещ куч) си надигна главата и я стовари върху Малкото Маци, което еше сериозно заклещено... последва бърза и успешна спасителна акция...

ahasver, къде се изгуби бе жена... скоро се сетихме за теб и Арчи тук във форума. Липсвахте ни...


ах Томасикоооооооо smile3508, ако знаеш какво мачкотене съм ти намислила.... само да ми паднете с Арчи.....

а ето и една вече малко стара снимка на всички диЧа у дома от рождения ден на тати:

Последна редакция: чт, 26 авг 2010, 21:20 от ganbg

Общи условия

Активация на акаунт