Къде в Пловдив??? - 14

  • 48 389
  • 762
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 76
Зара йок в Пловдив.
Ще има, но то ще се чуе.
засега най-близкото - Мола на Цариградско в София
Бебешко има много и хубаво, но като не е на намаления на купувам и гледам в детайли, защото ми е само за глезотия. Дрехи бебешки имам за 3 бебета напред.
Иначе детското, момчешкото, беше доста обрано, защото 3 модела искахме и от трите нямаше точен номер. От другото което взехме имаше много хубави неща. Абе, определено дойде ли Зара, много други вносни марки ще окапят.
Ихх значиии ooooh!.Гледах им сайта и съм харесала на малката дънки,зимно яке и панталони,ботушки...И не са толкова скъпи.Наистина доста марки ще окапят,то ако има магазини на ZARA по -на гъсто ще пазаря само от там.До столицата имам път чак в края на годината  Sick Sick
Благодаря ти за инфото все пак   bouquet  bouquet

# 736
  • Мнения: 5 602
Момичета,благотворителният концерт за Ани,който е на 01.10. от 19 ч. на Античния театър е с цена на билета 5 лв. Символична цена,а каузата е добра,дано я подкрепят повече хора  Peace

Днес минах през магазина на Бефадо,малко се обърках в търсенето-тръгвам от центъра към Евмолпия,по Капитан Райчо,вдясно е Маркет Центъра,вляво подминавам малката градинка,посля вляво има вдадени навътре блокове и там в дъното от ляво. Магазинчето е малко,но много кокетно вътре. Собственичката беше там-мила жена ,носеше  дамски обувки пак на Бефадо,дето ще ги пускат догодина-като гуменки и балеринки,много хубавки.Имаше доста пантофки в магазина. Момичешките пък са толкова сладурски. Heart Eyes
Сега остава да измисля и как да ходи с кеф на градината. Thinking

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Трапезица,билети на място ли-или може от сега да се купят

# 738
  • Мнения: 5 602
На място,а при предварително желание-майката на Ани ми прати телефона си,ще го дам на ЛС на всеки,който пожелае  Hug

# 739
  • Мнения: 12
МОЛЯ КАЖЕТЕ МИ КЪДЕ ДА ТЪРСЯ МАГАЗИН JUSK.Не съм от Пловдив и вчера 2 часа го търсих и се отказах.Има ли ориентир край него .Знам само адреса ул.Н.Каблешков 4.Благодаря предварително!

Аз не съм от Пловдив,но мога да те ориентирам.Намира се до големия мол Карфур и до Метро в кв.Тракия.Точно до тях е. Mr. Green

А някой за "ZARA" няма ли информация? Бебешка ЗАРА???

Една приятелка е фенка на Зара и от нея знам, че наистина няма в Пловдив.

Благодаря на всички за информацията за преходника.  Peace И магазин Рила ми е близо, така че ако няма в Маркита, ще видя там.

# 740
  • Мнения: 959
Каква е ориентировъчната цена на пантофките на Бефадо в магазинчето?Днес в Карфур ги гледах от 18 до 22 лв.

А за преходниците за контактите не съм убедена,че ги има навсякъде,защото преди време не отговаряха на някакъв наш стандарт и бяха забранени за продажба по принцип.

# 741
  • Мнения: 1 053
Каква е ориентировъчната цена на пантофките на Бефадо в магазинчето?Днес в Карфур ги гледах от 18 до 22 лв.

А за преходниците за контактите не съм убедена,че ги има навсякъде,защото преди време не отговаряха на някакъв наш стандарт и бяха забранени за продажба по принцип.

Цената на пантофките е между 15 и 17 лева,зависи от модела  Wink

# 742
  • Мнения: 242
А знаете ли дали все още продават мед пред пощата на главната? Или ако имате идея от къде мога да купя истински мед,домашен?

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
А знаете ли дали все още продават мед пред пощата на главната? Или ако имате идея от къде мога да купя истински мед,домашен?

миналата събота и неделя имаше-би трябвало още да са там

# 744
  • Мнения: 6 206
ако някой има нужда от помощ в домакинството за ангажимент един или два пъти седмично, препочвам жената, която идва вкъщи.
работи бързо и много добре, абе, професионалист отвсякъде.

# 745
  • Мнения: 400
Каспър, би ли дала координати на лични и ако може някакви ориентировъчни цени-работа, че досега не съм ползвала!

Благодаря много! Heart Eyes

# 746
  • Мнения: 3 216
А за преходниците за контактите не съм убедена,че ги има навсякъде,защото преди време не отговаряха на някакъв наш стандарт и бяха забранени за продажба по принцип.

Аз купих такъв преходник от ВикиВат, но беше преди няколко месеца.

# 747
  • Пловдив
  • Мнения: 5 024
Търся обувки, затворени, пролет/есен, ниски, унисекс, естествена кожа отвън/отвътре или ест. велур, тип мокасина /кларкове/, подходящи за дънки...
Обиколих "Иван Вазов", нищо такова не видях...

Някой да има идея и случайно да е виждал нещо подобно по магазините?

# 748
  • Мнения: 3 216
Виж в магазина на Фадо, те имаха такъв модел

# 749
  • Мнения: 458
Търся обувки, затворени, пролет/есен, ниски, унисекс, естествена кожа отвън/отвътре или ест. велур, тип мокасина /кларкове/, подходящи за дънки...
Обиколих "Иван Вазов", нищо такова не видях...

Някой да има идея и случайно да е виждал нещо подобно по магазините?

Такива купих на "Денди" от първият етаж на Гранда. - 45 лв

Общи условия

Активация на акаунт