Ултра лято в Албена 2010 (тема 6)

  • 47 605
  • 685
  •   1
Отговори
# 675
  • В.Търново
  • Мнения: 6 688
naniika пишеше,че в Добротица в техния сектор чистели всеки ден с прахосмукачка,все едно става въпрос за различен хотел,както писа по-рано Пенелопи за моя коментар.Наистина... newsm78Ние се засичахме всеки ден с камериерката,никога прахосмукачка не видях,кърпите веднъж ни ги смениха,а чаршафите нито веднъж.Най ми беше неприятно за лошото почистване на пода,но като цяло преживяхме това.Ако отидем втори път в Добротица това няма да се повтори. Simple Smile

# 676
  • Мнения: 17 987
Верно настана веселба, беше позаспала темата   Peace, аз не съм зачеркнала Албена, нали знаете- лошата реклама е по- добра от никаква, пък и пусто любопитство какво съм изпуснала.... Засега наприцел са ми Орлов и Добротица, Ралица не знам що, не ме грабна, пък и тя в гората милата   Mr. Green

# 677
  • Мнения: 71
... Ралица не знам що, не ме грабна, пък и тя в гората милата   Mr. Green
Обаче е с най-добрата анимация за деца и възрастни в Албена. Peace

# 678
  • София
  • Мнения: 2 181
И ние се завърнахме от Добротица.Бяхме от 23 до 31.
На нас ни хареса.
Първо бяхме настанени в сектор А,стая със свързваща врата,точно до ресторанта.Банята беше гадна,канала запушен.На мен ми беше шумно и на 2-ия ден помолих да ни преместят.Естествено ми удоволетвориха желанието.Преместиха ни в сектор Б май беше,на последния етаж,последната стая.Все едно ме преместиха в друг хотел.Беше супер тихо и спокойно,банята беше ремонтирана и готина.
Курорта също ни хареса- правихме плитки на малката,яздихме пони на конната база,оцветявахме фигурки,правихме ретро снимки,всяка вечер бяхме по батутите и на лодките.Разходихме се до Калиакра и Двореца-страхотни места.
Персонала на хотела беше любезен,франсетата бяха възпитани и наистина си починхаме,не ми скачаха и викаха на главата румънците.
Бихме отишли с удоволствие пак,само че на мен пътя от София до там ми се увижда Embarassed

# 679
  • В.Търново
  • Мнения: 6 688
И ние се завърнахме от Добротица.Бяхме от 23 до 31.
На нас ни хареса.
Първо бяхме настанени в сектор А,стая със свързваща врата,точно до ресторанта.Банята беше гадна,канала запушен.На мен ми беше шумно и на 2-ия ден помолих да ни преместят.Естествено ми удоволетвориха желанието.Преместиха ни в сектор Б май беше,на последния етаж,последната стая.Все едно ме преместиха в друг хотел.Беше супер тихо и спокойно,банята беше ремонтирана и готина.
Курорта също ни хареса- правихме плитки на малката,яздихме пони на конната база,оцветявахме фигурки,правихме ретро снимки,всяка вечер бяхме по батутите и на лодките.Разходихме се до Калиакра и Двореца-страхотни места.
Персонала на хотела беше любезен,франсетата бяха възпитани и наистина си починхаме,не ми скачаха и викаха на главата румънците.
Бихме отишли с удоволствие пак,само че на мен пътя от София до там ми се увижда Embarassed

Галя,значи сме били през няколко стаи една до друга... GrinningНие бяхме в сектор В в 420 стая от 27август до 1септември.Чете ли ми поста,когато ни откраднаха минералната вода една вечер от общия коридор пред стаите.... Laughingнякой от нашия етаж беше,но не можахме да разберем кой.

# 680
  • Мнения: 214
Да правя ли нова тема  Rolling Eyes ? Има ли смисъл вече, като свърши лятото?  Rolling Eyes

# 681
  • София
  • Мнения: 2 181

Галя,значи сме били през няколко стаи една до друга... GrinningНие бяхме в сектор В в 420 стая от 27август до 1септември.Чете ли ми поста,когато ни откраднаха минералната вода една вечер от общия коридор пред стаите.... Laughingнякой от нашия етаж беше,но не можахме да разберем кой.
Хихи,да, ние бяхме в 423.
Аз обаче съм много заспала и така и не разбрах кои са мамите от форума,с изключение на Мишленце де Mr. Green
Четох го поста ти, за съжаление имаше много българи в хотела,който бяха малко простаци.Аз точно заради такива си смених стаята.Не сме ти взели ние водата,да знаеш Laughing
А накрая беше много забавно като дойдоха френските бабки и дядовци Grinning,много ме радваха.

# 682
  • Мнения: 71
Да правя ли нова тема  Rolling Eyes ? Има ли смисъл вече, като свърши лятото?  Rolling Eyes
Да, моля. Идва циганското лято от 16.09. До 22.09. поне, времето ще е чудесно за море. Сега му е времето за романтична почивка на Албена - само двамата. Децата тръгват на училище на 15.09. и ако успеем да откраднем няколко дни само за нас, сега е момента. Цените на Албена от 15.09. падат драстично. На Орлов е 50лв. на човек All Inclusive на брега на морето. Топло време, пуст плаж, приятна вода, залези, изгреви и т.н. (романтика - вие си знаете Heart Eyes), съчетани с добър хотел и вкусна кухня - ееех, какво повече му трябва на човек??? Grinning
Ще има отзиви. Flutter

Последна редакция: сб, 11 сеп 2010, 12:41 от Лариса

# 683
  • Мнения: 8 463
Твърдо ЗА нова тема. Laughing
И на мен ми предстои Албена и то в началото на октомври.
Ще споделя после впечатления.

# 684
  • В.Търново
  • Мнения: 6 688
Да правя ли нова тема  Rolling Eyes ? Има ли смисъл вече, като свърши лятото?  Rolling Eyes

Да,защо не Simple Smile
Тъкмо ще разберем как е в края на сезона. Peace

Хихи,да, ние бяхме в 423.
Аз обаче съм много заспала и така и не разбрах кои са мамите от форума,с изключение на Мишленце де Mr. Green
Четох го поста ти, за съжаление имаше много българи в хотела,който бяха малко простаци.Аз точно заради такива си смених стаята.Не сме ти взели ние водата,да знаеш Laughing
А накрая беше много забавно като дойдоха френските бабки и дядовци Grinning,много ме радваха.
Точно тогава ни изчезна водата.Когато пристигнаха тая група от възрастни французи,мисля че първата им вечер беше.Някой от тях ще е бил.Аз мисля че веднъж се разминах в коридора с едно българско семейство ,май от последната стая излизаше,може вие да сте били.Жената беше с кестенява дълга коса някъде до към рамената.....

# 685

Общи условия

Активация на акаунт