Пазаруваме за ОКТОМВРИЙЧЕ всички - дрешки, мебели, колички!

  • 23 005
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 234
Привет на всички в новата тема! Hug Пожелавам ви спокойни и прохладни почивни дни, аз повече в Пловдив не издържам и изчезвам в гората....

# 16
  • У дома
  • Мнения: 59
Здравейте, пуканки   bouquet

Да изпишем и тази темичка само с хубави новини.  Hug

И при нас е адски горещо, мъжлето ми донесе праскови и сега чакам майка да дойде и да ми помогне с компотите, а може и сладко да сварим малко.

От утре започваме ремонта, най сетне и ще бъде някакъв ад, ще боядисваме и ще слагаме ламинат, трудното ще бъде с местенето на мебелите, че няма място, при нас нали си е теснотийка, но не се плаша. Надявам се бързичко да свършим.

На всички, които ще забягват нанякъде весело изкарване  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 17 341
За книги, гледам, говорите, аз понеже съм страшен книжен червей, мога с ръка на сърцето да кажа, че ето тази http://www.book.store.bg/p1881/kakvo-te-chaka-prez-pyrvata-godin … jn-ajzenberg.html ми е безспорен фаворит  Peace
От същата поредица чета и за бременността http://www.book.store.bg/p18590/kakvo-te-chaka-kogato-chakash-de … jn-ajzenberg.html - няма по-подробна, точна и добре систематизирана информация в никоя от другите книжки.
Та препоръчвам ги и двете.

# 18
  • Мнения: 3 500
Хоп и аз в новата тема.
Да ви питам: пускат ли ви вече за слушане на тонове?

# 19
  • Мнения: 81
Евче, точно това е книгата! Майка ми е гледала сестра ми с нея - давала я е и на много други майки. Това е допълненото издание - ще ти хареса Simple Smile  Peace

За прожекцията - част е от инициативите по Седмицата на кърменето (01.08-07.08). Организира се от сдружение Естествено - научих във Фейсбук ... : "На 7 август (събота) от 17:00 в Евросинема на бул. Стамболийски 17, ще се състои безплатна прожекция на британския филм за кърменето "Пътят към кърменето - майчини истории".
Филмът е създаден от британската организация Best beginnings и от ноември 2008 се разпространява безплатно сред бременните жени във Великобритания."
Това е - аз ще ходя - ако искате да си направим среща наоколо Simple Smile

# 20
  • Русе
  • Мнения: 103
Здравейте коремчета  Hug

Да съм в тон със заглавието на темата  http://oktomvri2010.snimka.bg/family/klleo.471755.19977947  - това бабите нямат спирачки  Laughing
За ЖК - мен доктора ме гледа всеки месец на ехографа, но след 3-ия започна да си иска по 10 лева понеже по ЗК се полагали само 3

# 21
  • Мнения: 65
Ама госпожи Simple Smile не съм го измислила аз това заглавиеимаше го в предложенията  Mr. Green

Ради,ще звънкам и да не искаш  Mr. Green Mr. Green

Ноел мен вчера ме слушаха за 1ви пътлекарката каза от 32ра натам се слушат тонове  Hug  bouquet

Аз по здравна каса не съм била на консултации и не знам какво що,моите ги платих пакет 450 лв в началото на бременността и това беше  Hug  bouquet

Книгата на Спок и аз я харесвам,но има някаква книга на д-р Карп за методите за отглеждане на детето и ето тук част от нея за коликите
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=341826.0

# 22
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен в новата тема  Hug, а заглавието ни е просто върха   bouquet
За абсурда в здравната ни система вече се оплаках, но да добавя само, че преди няколко дни ми поискаха 200 лв. , за да ми дадат болничен за 20 дни, направо нямам думи  #Cussing out #2gunfire #2gunfire #Cussing out
klleo , честити покупки, много са сладурски  Peace
Момичета, тези с термин в началото на октомври не трябва ли вече да излизат в 45 дневния болничен преди раждане  newsm78 и как се взема това чудо  Thinking

# 23
  • Мнения: 99
Здравейте момичета, дано само с хубави новинки се напълни новата темичка.
Бърди тъкмо се чудех каква книга за отглеждане на бебчета да си купя и ти затвърди мнението ми ,че тази си заслужава http://www.book.store.bg/p1881/kakvo-te-chaka-prez-pyrvata-godin … jn-ajzenberg.html
Мерси за инфото   bouquet
Голяма жега е, стойте си на хладничко, а който ще бяга извън града приятна почивка.

# 24
  • У дома
  • Мнения: 59
Тоновете ми ги слушат вече 2-а пъти, като първия път беше преди месец, значи съм била в 7-я, но коя седмица точно ще излъжа, мързи ме да смятам, мозъка ми е заврял  Joy

Рени, аз от понеделник  9 август ще съм вече с такъв болничен, издава ти го лекаря, който те следи по ЗК.

# 25
  • Мнения: 5
Noel, явно не съм единствената, на която не са слушали тоновете. Иначе всеки месец ме гледа на ехографа без да си плащам. Вече ме вика по начесто, така че на 24ти ще съм пак там. Тогава може и да питам за тоновете.

# 26
  • Мнения: 6
И аз да се разпиша в новата ни темичка, която е със страхотно заглавие и оформление   bouquet

Лек път на всички и бързо да се връщате, че така като гледам май сме единици оставащите си в къщи  Laughing.
Но, имам идея  Laughing - Мирче, така и така ще сме си по домовете, защо да не си направим един кулинарен уикенд?! Ти само дай идея и да ги мятаме нещата по тави и тигани, че мен в тези горещини нищо не ми хрумва, освен салатка, тараторче и диня  Joy (после защо ставам и аз по 3-4 пъти на нощ). Дано настинката ти мине бързо  Hug
Клео, страхотни неща сте подготвили за бебчо  Party
Noel, при мен вече 2 пъти се случва - в средата на 6 и 7 м., тоест при последните 2 консултации.
Тони, преди да тръгнете, пиши 2 реда как са сладурките, че ги мислим  Hug
Ради, добре, че Надето е дала идея за новата ни тема, защото моя акъл в момента е само в боите  Joy
Много са странни, но поне наистина се мият и когато решим да напускаме квартирата - лесно ще се отстранят от стените и ще може да се мине с латекс за нула време. Цветовете в кутийките са страхотни, но е мъка да се рисува с тях. Добре, че на повечето им хванах цаката и жертвах едната стена (броя я в графа експериментална  hahaha). Сега се колебая дали да слагам контури или не и какво да бъде последното цвете  hahaha - да си имам проблемите  Joy. Ако трябва да съм по-сериозна, рисуването, в комбинация с музиката на Гоя страхотно ме разтоварват и никакви депресии не могат да ме изненадат. След малко ще отивам да обядвам и после пак хващам четките. Може привечер да съм готова с 2-те стени и ще ви ги покажа.


 

# 27
  • Мнения: 1 298
Диданка, наистина страшна история. Аз също имах проблеми с кърменето в началото.
Много ме боля, ама много. Но успях някак първите 3 месеца със силиконови зърна да я кърмя, не съм дохранвала даже.
И после ги махнах, като се успокоиха зърната. При мен беше от неправилно слагане на гърдата.

Бърди, и аз ползвах тази книга и съм много доволна. Много изчерпателна и можеш да намериш отговор на повечето въпроси,които те вълнуват.
Сега обаче не чета книги, само списания, свързани с отглеждане и възпитание. Но с първата бременност изчетох какво ли не и то не остана.  Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 141
4естита нова теми4ка,нека я запълним само с добри новини и полужителни емоции Hug Hug Hug HugДимяни ще 4акам да се влю4иш след разходката,взехте ли инжекциите на Вал и Вики. jully1975,Noel  на мен тоновете ми ги слушаха в4ера за първи път,но бебо много шаваше и по4ти нищо нестана,затова лекарката каза наи добре да са от 31 седмица.Reni_Vo  аз трябва да си взема болни4ният на 3 септември тогава са 45 дена преди термин,а моя е на 18 октомври.В4ера питах лекарката и тя каза 4е болни4ният го издава генеколожката която те следи,аз не съм по здравна каса и пак тя ще ми го издаде.eva-86 аз съм с абсолютно същите страхове,търпя болка,но като незнам каква е се плаша,за секцио ме е страх също от упоика,катетър,рана и тн,так4е още само си мисля как ще раждам живи и здрави.А и по повод теми4ката снощи ни подариха комплект4е за легълце,обиколник,балдахин,4аршаф4е и калъфка,мам нали съм много суеверна даже него отварям сложих го в гардероба докато му доиде времето,само Господ да е с нас Praynig

# 29
  • Мнения: 25
Хоп цоп и аз тука  Crazy

Днес поизпрах малкичко и поизчистих, сега си хапнах и май леглото ме зове  Mr. Green.

Голяма жега е пак, няма ли да се стабилизира това времем  ooooh!.

 Heart Eyes до после милички!

Общи условия

Активация на акаунт