Фистула след пломба при 4-годишно дете

  • 1 941
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
Здравейте,

Надявам се на бърз съвет или мнение...Детето е на 4г и от 1 година има вече 6 пломби в устата си. Тази вечер за минути буквално се поду и зълва ми (зъболекар) установи, че имало фистула (абцес) до 4тото зъбче на венеца. Утре ще ходим да го отваря зъбчето. Веднага почна с това, че трябва да дадем и антибиотик превантивно. Ей това ме подразни. Каза, че една седмица зъбчето ще остане отворено...Ще ми се да чуя някой минал през това.

Много ви благодаря предварително!   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 844
Наскоро и аз имах фистула-гноен абцес. След направена снимка се оказа,че имам киста в корена на зъба. Tired
Стискам палци да се оправи бързо проблемът!  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 631
Оказа се, че няма гной в торбичката, детето се чувства добре, нищо не го боли, отокът почти спадна...слагаме компреси, ще изчакаме няколко дни и пак ще се затвори зъбчето, засега не даваме АБ, дано сме взели правилното решение, но няма нито едно нещо, което да ме притесни - температура, зачервено, болка или нещо друго.

Десинка, мерси!  Hug

# 3
  • Мнения: 12
MALKO KASNO SE VKLIU4VAM AMA SAM PILALA VE4E PO TAZI TEMA.1 GODINA XODIXME PO MAKITE I NAKRAIA V DETSKA STOMATOLOGIA V JUNIORDENT PRI DR. NIKOLAEV I SAMO TOI NI POMOGNA 02/93559342

Общи условия

Активация на акаунт