Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 54

  • 23 833
  • 714
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 0
Честит рожден ден Злати! Hug Да си жива и здрава и нека всичко , което си пожелаеш да ти се сбъдне!

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте,момичета!Извинявайте,че така нахлувам м темата!
Бихте ли ми казали кой по ред епизод даваха снощи по Диема?
Благодаря Ви!

# 18
  • Мнения: 73
Zlatinag, в предишната тема ти оставих един подарък. Дано си го харесала.а сега те поздравявам е една песен от филма ,,Във възраста на любовта,, Той е от моето време и за мен беше и си остава един от най-хубавите филми. Дали си го гледала,понеже каза на Лин,че годините ти са много. Момичета,може  да питате Вашите майки дали си спомнят за артиската Лолита Торес. Беше много известна.
http://www.youtube.com/user/didoka45#p/f/411/9iSL0NlUFCQ

# 19
  • Мнения: 73
Епизод 72.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Да се разпиша и аз в новата тема!Ринка,това си е направо професионално оформена тема smile3501 smile3501 smile3501 newsm51Само не ни слагай фалшиви анкети,моля те Joy Joy Joy hahahaА пропо,докага ще се гласува за Туба newsm78някоя има ли си напредстава?

П.П.Ако съм пропуснала да благодаря на някое момиче за пожеланията - newsm51 newsm51 newsm51Уникални приятелки и разкошни събеседнички си имам,да знаете Hug Hug Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 3


Последна редакция: ср, 04 авг 2010, 19:54 от Kati52

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Zlatinag, в предишната тема ти оставих един подарък. Дано си го харесала.а сега те поздравявам е една песен от филма ,,Във възраста на любовта,, Той е от моето време и за мен беше и си остава един от най-хубавите филми. Дали си го гледала,понеже каза на Лин,че годините ти са много. Момичета,може  да питате Вашите майки дали си спомнят за артиската Лолита Торес. Беше много известна.
http://www.youtube.com/user/didoka45#p/f/411/9iSL0NlUFCQ

Дидка,миличка,вече съм напарфюмирана Naughty,страхотен аромат  love001Филма не съм го гледала.Незнам какво разбираш под доста годинки-моите са 40 и няколко Embarassed,но аз имам чувсто че тук всички сме на една и съща възраст-възрастта на любовта!!!А тя трае от 18 до 81 ,нали знаете Naughty Joy

# 23
  • Мнения: 0
Ринка, благодаря за новата тема smile3525
Имам молба, би ли ме включила в списъка на феновете, ако не е късно разбира се!  bouquet

                          Злати, ЧРД!
Пожелавам ти много здраве, пък другото само ще се нареди!!! newsm51 newsm51 newsm51

# 24
  • Мнения: 73
Ех,Злати. Много си млада.Филма е сниман през  далечната 1954 г. Значи само вашите родители са го гледали. 

# 25
  • Мнения: 127
 zlatinag  я като ти говоря да си мерим деситилетията,ти искаш да се изкараш с по вече от мен  Naughty
 На 47 години съм  Sad но да знаете ,че още помня,че бях млада  Joy Joy И да знаете,че ме състарявате    #Cussing out,щом седна на компа и съм усмихвам непрекъснато,та ще ми се получат бръчки от двете страни на устата  NaughtyИзключвам моментите ,в които избухвам изведнъж в смях  Joy Joyта моя мъж ме пита от другата стая--ама ,жено кво ти става  Joy Joy
Дидка е наредила на нейния щом вдигне телефона да казва като парола--обичам Бурчин  Joy Joy

# 26
  • Мнения: 73
Мишленчо,нали се интересуваше от един филм -Симфония в злато- Ето това намерих за теб. Приятно слушане.
http://www.youtube.com/watch?v=H8HEJoTvIJo&feature=player_embedded#!

# 27
  • Мнения: 8
Благодаря на Фенчето за хубавото филмче с Мерт Ферат!Аз съм малко пристрастна към проблема за хората с увредена реч,защото това ми е професията.Мисля,че със средствата на изкуството трябва да се популяризира това,че те са като всички нас!Нито трябва да ги толерираме,нито да ги съжаляваме или игнорираме.Трябва просто да ги разбираме.

# 28
  • Мнения: 127
Вторник, 06 Юли 2010, 10:18

Тогава Евич е писала за последно,много ми липсва нейния хумор  Sad Sad

Къде си,момиче  newsm78 newsm78

# 29
  • Мнения: 127


Това е при момичетата в ЗС  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт