Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 54

  • 23 824
  • 714
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Извинете за грешките в правописа ми.За първи клас плача. newsm78

# 46
  • Мнения: 0
Пишете и мен веднъж,кво като е женен  Joy Joy и аз съм омъжена  Joy Joy
дано заформи любовна връзчица с Нюргюлката и да излезе в пресата  Naughty ще да ми е мнооогооо приятно  Hug
Наивница избрала си точната песен--ее вчера се скарахме един куп жени заради него  Joy Joy

Ех Лин, нали се обичат, обичат, обичат.....Каква Нюргюла.По вероятно е да излезе в пресата, че Нюргю hahaha hahaha hahaha hahahaля има любовна връзчица с...Бурчин

# 47
# 48
  • Мнения: 8
Клиповете на Наивница са чудесни,по това спор няма!  bouquetНо и играта на наш Мурат си я бива,нали?И аз ,като всички вас,бях очарована от нея/играта/първом в "Аси".После изгледах "Есенни страдания","Араф",ЛиН,а сега съм на "Буря". PeaceПа що ,че момчето не е завършило "актьорско майсторство"?Това не го прави по-малко талантлив! HugАбе дали сценариите са им читави на техните сериали,дали режисъорите им са на високо ниво,за актьорите-да не говорим, но продукта им излиза качествен!
А сега с риск да ви издразня,не мога да не споделя-и Бурчин ми харесва как играе в Буря...Ха,не вадете доматите,дайте да си спретнем по-добре една салатка с тях...  #2gunfire Joy hahaha

# 49
# 50
  • Мнения: 0
Клиповете на Наивница са чудесни,по това спор няма!  bouquetНо и играта на наш Мурат си я бива,нали?И аз ,като всички вас,бях очарована от нея/играта/първом в "Аси".После изгледах "Есенни страдания","Араф",ЛиН,а сега съм на "Буря". PeaceПа що ,че момчето не е завършило "актьорско майсторство"?Това не го прави по-малко талантлив! HugАбе дали сценариите са им читави на техните сериали,дали режисъорите им са на високо ниво,за актьорите-да не говорим, но продукта им излиза качествен!
А сега с риск да ви издразня,не мога да не споделя-и Бурчин ми харесва как играе в Буря...Ха,не вадете доматите,дайте да си спретнем по-добре една салатка с тях...  #2gunfire Joy hahaha

М, добре де с Бурчината станали големи приятели докато снимали "Буря", пък Туба неможа да я опознае като човек  newsm78 Как стават тея работи?

# 51
  • Мнения: 10
http://www.vbox7.com/play:6e501139
За многая лета на Zlati!

# 52
  • Мнения: 10
http://www.vbox7.com/play:88d54b9e&al=1&vid=
Поздравления за Zlati по конкретния повод!!!

# 53
  • Мнения: 0
Клиповете на Наивница са чудесни,по това спор няма!  bouquetНо и играта на наш Мурат си я бива,нали?И аз ,като всички вас,бях очарована от нея/играта/първом в "Аси".После изгледах "Есенни страдания","Араф",ЛиН,а сега съм на "Буря". PeaceПа що ,че момчето не е завършило "актьорско майсторство"?Това не го прави по-малко талантлив! HugАбе дали сценариите са им читави на техните сериали,дали режисъорите им са на високо ниво,за актьорите-да не говорим, но продукта им излиза качествен!
А сега с риск да ви издразня,не мога да не споделя-и Бурчин ми харесва как играе в Буря...Ха,не вадете доматите,дайте да си спретнем по-добре една салатка с тях...  #2gunfire Joy hahaha
[/quote sovabg всеки има право да мисли  и харесва различно от другите.Аз гледах Буря още преди да влезна при Вас.Ми не ми хареса играта и,но не защото съм предубедена.Има много поза и дори на моменти преиграване.Маниерничи и не навсякъде е сигурна какво прави.Така мисля аз,но на никого не си налагам мнението.Може пък аз да грешаА за салатката и аз съм заааааа Peace

# 54
  • Мнения: 0
   Момичета я вижте това:::

# 55
  • Мнения: 0
   Момичета я вижте това:::

aaaaaaaaaaa  такаааааааааааааааа!

# 56
  • Мнения: 0
Това може да е измислица но може и да е истина ....Но би било добре ако е истинаа Hug Hug newsm17

# 57
  • Мнения: 0
Привет! Днес четох едно интервю с известен наш артист. Наред с другите въпроси журналистката го попита как се е чувствал в любовните сцени/а той има много такива/ с чужди жени пред много хора от екипа и после пред цяла България, в т.ч. и семейството му. Повярвайте ми,казва той, бях като гимназист на първа среща - сърцето ми тупти,краката ми треперят от вълнение как ще се справя, но това ми е работата  и трябва да я свърша. Имал съм много приятни и запомнящи се моменти, но до тук - после си отивам в къщи и толкова. Мисля си за Туба и Мурат - ние ги боготворим, понякога им се сърдим, но те са изживяли нещо много хубаво и приятно на снимачната площадка. Не говоря за любовна връзка. Ако е имало нещо между тях, още по-добре, но и това преживяване - целувки,прегръщания,докосвания /и то какви/, това е върховно преживяване и незабравими моменти не само за тях самите, а виждате що народ сме луднали по тях. Затова за мен това е велик филм/поне в моите очи/ и сигурно скоро няма да го раазлюбя. МАГИЯТА Е МНОГО СИЛНА.

# 58
  • Мнения: 0
Това може да е измислица но може и да е истина ....Но би било добре ако е истинаа Hug Hug newsm17

Кой е вестника?Откога е?

# 59
  • Мнения: 0
Тази статия от вестника е от 2009 година, но аз не я повярвах още тогава. Много ми се искаше да е вярно, но просто не е възможно. Тогава още го обсъждахме.

Общи условия

Активация на акаунт