Виртуален флирт

  • 9 272
  • 136
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 755
Как бихте постъпили, ако мъжът ви редовно флиртува виртуално  с друга жена или жени? Контактите са само в нета, но са си закачки със сексуален подтекст.

# 1
  • Мнения: 0
Зависи от много неща.Аз лично веднага ще разбера,дали това е само закачка,дали има бъдеще този флирт и дали изобщо да се притеснявам за това.Или просто да седна до него и да му казвам кво да пише ,за да става още по забавно.  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 2
  • Мнения: 0
Определено ще си има проблеми  Grinning

# 3
  • Мнения: 2 755
Бъдеще едва ли има точно тази "връзка", но закачките не стават в мое присъствие. Даже се предполага, че не знам за тях. Сигурно се сеща, че не би ми било приятно.

# 4
  • Мнения: 65
Ами ще ми е неприятно, въпреки, че може на всеки да се случи. Я с колега, я с приятел нещо закачка. Не би трябвало да е проблем ако не е постоянно и целенасочено. Но аз съм си по-консерва  Laughing

# 5
  • Мнения: 0
Бъдеще едва ли има точно тази "връзка", но закачките не стават в мое присъствие. Даже се предполага, че не знам за тях. Сигурно се сеща, че не би ми било приятно.
Такива"връзки" определено имат бъдеще,започват така сладко и невинно със "ти каква зодия си?" а завършват доста по-различно.
Щом закачките не са в твое присъствие ,а ти си ги открила,без никой да знае,това е твой плюс,ако бях аз,щях да постъпя хитро и да си трая ,уж не знам,за да видя как се развиват нещата и дали ще се стигне до размяна на телефони и среща.
По-глупавия вариант,н ще получиш и такъв съвет е да  говориш с него,но бъди сигурна ,че той ще отрече,че това са само шеги и няма за какво да се притесняваш и накрая даже ,ще те изкара виновна ,че му се ровиш и се съмняваш в него.Ти си познаваш човека все пак,това е мое мнение. Peace

Може и да са само закачки,а може и да предпоставка за изневяра,просто го наблюдавай отстрани винаги се вижда най-правилно.

# 6
  • Мнения: 805
Цитат
Такива"връзки" определено имат бъдеще,започват така сладко и невинно със "ти каква зодия си?" а завършват доста по-различно.

 newsm10 на 100% съм съгласна

# 7
  • Мнения: 862
Как бихте постъпили, ако мъжът ви редовно флиртува виртуално  с друга жена или жени? Контактите са само в нета, но са си закачки със сексуален подтекст.
Ще има панаири и ултиматум  Naughty

# 8
  • Мнения: 6 155
Как бихте постъпили, ако мъжът ви редовно флиртува виртуално  с друга жена или жени? Контактите са само в нета, но са си закачки със сексуален подтекст.
Ще има биг мама скеднъл + ултиматум.  Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 2 755
Как бихте постъпили, ако мъжът ви редовно флиртува виртуално  с друга жена или жени? Контактите са само в нета, но са си закачки със сексуален подтекст.
Ще има панаири и ултиматум  Naughty
Не мислиш ли, че е крайно? Това може да го насърчи да се прикрива по-добре.

# 10
  • Мнения: 0

Не мислиш ли, че е крайно? Това може да го насърчи да се прикрива по-добре.
Вече почваш да мислиш като мен. Whistling Peace

# 11
  • Мнения: 6 713
Със сигурност сериозен разговор ще има. Понякога нещата без да се усещаме някак излизат от контрол, как да кажа.... Уж всичко е безобидно, а не е в крайна сметка. Според мен много сериозен разговор и ясен ултиматум от твоя страна.  Rolling Eyes
Защото от нета, лесно се "излиза" в реалния живот. Така поне мисля. Дано всичко да е само флирт и нищо повече. Hug

# 12
  • Мнения: 0
Сериозен разговор с повишен тон, шамар зад врата или ултиматум би подействал при някои жени,но при един мъж,това би било = на нещо много по-страшно от рода на...ти ли ще ми казваш на мене аз кво да правя................продължнието ...всеки да си го измисли. Peace

# 13
  • Мнения: 862
Не мислиш ли, че е крайно? Това може да го насърчи да се прикрива по-добре.
От моя скромен опит с мъжете (тук пишат няколко, нека ме поправят ако греша) знам, че на един мъж трябва да му кажеш в прав текст какво мислиш, кое те устройва и кое не. Мъжете от намеци не разбират.
Ако ултиматума или скандала ще накарат мъжа ми да се прикрива по-добре, просто следващият път като го хвана (а това неизменно ще стане) ще бъде последен и ще има доста по-сериозни последствия.
Ние сме двойка, за да се съобразяваме с желанията и мненията си. Ако той не зачита моите, по-добре да си хваща пътя. Компромиси правя, но някой неща не трябва да се подминават и да остават недоизказани.

Сериозен разговор с повишен тон, шамар зад врата или ултиматум би подействал при някои жени,но при един мъж,това би било = на нещо много по-страшно от рода на...ти ли ще ми казваш на мене аз кво да правя................продължнието ...всеки да си го измисли. Peace
Ако той няма желание да спре да пише и не му пука за това, което наранява жена му, дали ще е шамар зад врата или блага дума, няма особено значение.

# 14
  • Мнения: 100
Аз пък от опит знам, че когато един мъж е ммм.. разгонен или пък иска нови изживявания започва да търси онлайн закачки за да си обогатява фантазията. Мисля, че вмисто сериозен разговор, който би ви изострил отношинията, просто го покани в спалнята и бъди мръсница, покажи му друга страна, нещо което да помни месеци на ред. Не е нужно да разбира, че знаеш за флшрта му. А и ти гарантирам, че след такава нощ или няколко такива нощи то няма и да се сеща за интернет.

Общи условия

Активация на акаунт