Подсъзнанието може всичко 27 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 118 344
  • 744
  •   1
Отговори
# 375
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Здравейте!

 Dess, честито за постигнатото желание! Надявам се ще продължиш да пишеш в темата, нищо, че си отвъд океана...



Тъй като вече сме 9-ти, напомням че утре 10-ти август е новолуние.

Е , разбира се че ще пиша  Hug Grinning
и повече ще  ви чета/следя    


Не съм от словохотливите ( изключая притчите ) но няама как да не споделя историята на това мое сбъднато желание - Америка , земята на индианците , Карлос Кастанеда .....  Wink  Голямата земя ( тук всичко е огромно  Mr. Green)
Някъде преди 2 години , попаднах на първата тема "Подзъснанието може АБСОЛЮТНО всичко"  Wink До тогава бях попрочела Силва, любимия ми до тогава Кастанеда, Моро за пътуванет о извън тялото .... и така Whistling

Та от тази тема почна всичко , моето осъзнаване , чудеста ..... това че вече само АЗ творя моята реалност , моята приказка  Hug Всичко е в мен и идва/зависи от мен  Grinning

Преди 2 години заедо с много от вас си направих Карта на съкровищата/желанията  Hug 80% от всички са вече реалност , като най-голямото е именно заминаването на семейството ни в Америка  Hug
- спечелихме от лотарията Зелена карта  Hug

Имали сме и трудни моменти ,  но с времето се научих да ги приемам като предизвизикателство и възможност за по-добро  Hug

С вас и темата научих много неща  Hug и почнах да ги ползвам и прилагам.

В началото имах перод който четях като "машина"  пробвах всичко  Mr. Green експерементирах  Wink
После се поспрях , нужни те ми книги и информация сами почнаха да идват при мен ( по спрях се да пришпорвам винаги нещата)  Важното е не само да трупаме знания но и да прилагаме прекрасните неща които научаваме  Hug .......
Имах моменти в които се чудех защо не ми се получава  Rolling Eyes просто не разбирах че аз не правех нещата  Mr. Green а само ги "консумирах"/зубрех  Laughing без да ги прилагам  WinkЧетях за прошката , за благодарноста ..... казвах си "О , да това е така ....." но не го правех  Whistling Учейки се да "практикувам" това от което харесвах и одобрявах Вълшебстват почнах са се случват  Wink лека полека , едно по едно  Hug

БЛАГОДАРЯ ВИ  bouquet


Тук намерих страхотни хора , с някои от  се познаваме и извън нет-пространството  Hug





Последна редакция: пн, 09 авг 2010, 16:33 от Desss

# 376
  • Русе
  • Мнения: 11 924
  Desss ,  Hug  Щом мечтата се е сбъднала, значи е твоето място. Винаги съм намирала надежда и подкрепа в твоите постове.

Преди години и аз имах такава мечта. толкова силно го желаех, че го сънувах и една нощ се събудих точно когато ми даваха визата. Толкова беше реално, че си мислех, че ако не се бях събудила в този момент, щах да държа паспорта в ръката си. Но се случи така, че всички с които правихме планове, заминаха, включително и бившия ми приятел , живее вече години там. Ако не бях го зарязала заради сегашния ми съпруг, сега щях да съм там. Но от няколко години си давам сметка, че моят живот е трябвало да протече тук поне до сега, за да срещна много важни хора, и най вече синът си.

 

# 377
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Амбер, преди да се срещнем с моя съпруг и аз и той сме участвали в Лотаията .... но ето съдба, желанието ни се сбъдна като семейство  Hug
Мисля че се сбъдна това ми желание тъй като и двамата го искахме т.е. енергията за осъществяването му е била  двойна  Wink
Просто съдба , няма случайни неща  Hug

# 378
  • Мнения: 10 715
Новолуние в Лъв - изява и въздействие

Новолунието настъпва на 10 август 2010 в 6.08 ч. Луната е в знака Лъв. Елемент огън.


Повече за предстоящото Новолуние можете да видите тук

А освен това утрешния ден се оказва и Ден на Попътния вятър от руския календарен сайт  Grinning
Така че, успехът ще е с всички ни  Peace

Деси,   bouquet

# 379
  • Мнения: 3
Чудесно е това , което споделяш с нас  Desss baloni

Повече сбъднати желания на всички!


mijjjka  започвам да усещам предстоящето новолуние като празник, а то идвало и с попътен вятър  -прекрасно!

# 380
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120



mijjjka  започвам да усещам предстоящето новолуние като празник, а то идвало и с попътен вятър  -прекрасно!


Тук всяко новолуние е празник  Hug

При мен май почва от 9.08  - 22:06   newsm78 



Ако не знаеш кое е твоето пристанище,за тебе няма попътен вятър.

Сенка





Вълшебно предстоящо  пълнолуние момичета   bouquet

# 381
  • Мнения: 836
http://www.youtube.com/watch?v=kplxpMqRSgQ&feature=related  Heart Eyes

Цитат
Внимание: Периодът 24 часа преди новолуние е Тъмна луна и не е подходящ за взимане на решения и нови начинания. Използвайте Тъмната луна в Лъв за дълбоко навлизане в себе си, за енергийно лечение на съдови заболявания или трансформация на вредни навици, отношения на зависимост или трудни връзки. Подходящо е за създаване на защита от всякакъв вид, а също и за поправяне на лош имидж. Диетата в дните на Тъмна луна и новолуние в огнен знак е изключително силно пречистваща и спомага за ефективно редуциране на теглото.

# 382
  • Мнения: 287
Desss, думите ти са много мъдри - и аз съм чела всичко това, което описваш, даже в стил Кастанеда се опитвах да сънувам Joy  и с разума си разбирах всичко, знаех, но ....дотам. Не направих нито една техника, нищо!
lenny_pld , имаш много, наистина много лъчезарен вид. Радвам ти се за него. Като се усмихнах на света и на себе си днес, изчезна джумерката от огледалото Simple Smile Трябва да ми стане практика!
Заинтересувана съм от техниката на желанията. Ще проуча всичко и ще ги опиша. Подхождам към това със страхопочитание. Дано! Само един въпрос, предвид линковете, които видях - 10 или 25 желания се пишат на Новолуние? Щото аз нямам много желания...

Последна редакция: пн, 09 авг 2010, 22:03 от даниела80305

# 383
  • Мнения: 1 568
http://www.youtube.com/watch?v=x2osa8o8L-E&feature=related    Hug

Много обичам негъри да пеят църковна музика, но не мога да открия много  Hug

Ето ви нещо супер усмихнато  Hug

# 384
  • Мнения: 14
 На 07.08 започна моят мощен период. Последно по колко желания да пиша 10 или 40 и всеки ден ли да пиша или само веднъж в началото. Още повече, че утре е и новолуние. Благо- даря!

# 385
# 386
  • Universe
  • Мнения: 1 556
На 07.08 започна моят мощен период. Последно по колко желания да пиша 10 или 40 и всеки ден ли да пиша или само веднъж в началото. Още повече, че утре е и новолуние. Благо- даря!

 Wink Има го на 1-ва стр. - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=440405.msg13045608#msg13045608

•   НЕ ПИШЕТЕ повече от 10 желания на всеки мощен ден.

•   ЗАПИШЕТЕ повече от 1 желание на всеки мощен ден.

ПОЗВОЛЕНИ ДО 40 ЖЕЛАНИЯ И МОЖЕТЕ ДА ПРАВИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ, докато Слънцето транитира през Вашия 11 дом.



Само един въпрос, предвид линковете, които видях - 10 или 25 желания се пишат на Новолуние? Щото аз нямам много желания...

По твое усмотрение  Peace
- може 10 - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=440405.msg13045608#msg13045608,
- може и 25 - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=302894.msg8301174#msg8301174


esme_bolger, blaithy, Маргало, raliko,   

# 387
  • Мнения: 13
Имам една молба към ВАС-  понеже Аудио Програма на Джон Кехоу за подсъзнанието от първата страница не се отваря,някой може ли да ми каже от къде мога да я слушам? БЛАГОДАРЯ ВИ!
снощи гледах едно интервю с Друнвало Мелхизедек, говореше че за да се свържем с нашето Висше Аз първото трябва да се свържем с нашето Нисше Аз и това е подсъзнанието ни, съзнанието на нашата майка Земя... много беше красиво,това,което разказа.
Попътен вятър  на Всички ВАС в Извисяването  Heart Eyes

# 388
  • Мнения: 0
Макар и да съм от най-начинаещите, все пак ме сърби да споделя малко впечатления. Чета "Подсъзнанието може всичко" от вчера. Вчера както си четях в главата ми изникна мелодия на песен, която непременно исках да чуя точно в този момент. Ама само мелодия, без дори и една дума, която да мога да потърся от текста. Плюс интуиция кой трябва да е изпълнителят и че със сигурност я имам на компютъра и някога съм я слушала. С малко концентрация и преглеждане на списъка нацелих песента:

http://www.youtube.com/watch?v=GnWdySHR3Ig&feature=related

Никога досега не се бях заслушвала съзнателно в текста. Е, направих го:
(Извинявам се за на моменти леко дърводелския превод, както винаги оригиналът е за предпочитане.  Wink )


Мисля, че е точно като за Новолуние. И благодарности на автора на клипчето!   bouquet

Да се похваля и за още един мигновен ефект от книгата. Последните няколко години много рядко помня сънищата си, може би 2-3 пъти годишно, и то са все съвсем хаотични. Снощи преди да заспя си повторих утвърждението, че ще сънувам и ще помня съня си. На сутринта действително сън имаше, дори ми се струва, че успях да нацеля и правилното тълкувание. Вечерта дори се сетих и за части от втори сън.

Благодаря ви, че ви има!  Hug

# 389
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
" Когато нямах вече нищо за губене , получих всичко . Когато престанах да бъда тази , която бях , открих себе си ! "


Това го открих в една тема за подписи в "Клюкарника" и много ми допадна . Мисля че е за тук  Hug



blaithy, страхотна песен и текст   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт