Next.co.uk с доставка до България

  • 106 659
  • 900
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Момичета мисля че некст вече имат доставка до Бг, но ще помоля някое момиче което разбира повече английски да види дали това наистина е така   bouquet  ето линка http://www.nextdirect.com/bg/en/home 

# 1
# 2
  • Мнения: 83
galadrielka погледна ли сайта това не е ли за бг доставка, него разбирам този английски много, но ми дава да се регистрирам с бг адрес затова реших че може Sad

# 3
  • Мнения: 340
Пуска ме до последна стъпка....не може да е истина,и 5 евро доставка,беден е на артикули сайта,нещо всичко ми се вижда странно.....какъв ли е случая?!

# 4
  • Мнения: 83
има всички артикули от английският сайт пиша им референтния номер и си излизат  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 424
има всички артикули от английският сайт пиша им референтния номер и си излизат  Peace
Тъкмо щях да го напиша,само тези който са с удължена доставка ги дава неналични.А някой знае ли как ги доставят за тази цена на доставката май е по пощата  newsm78

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 503
Записвам се

# 7
  • София
  • Мнения: 3 989
Регистрирах се и искам да ви чета!

# 8
  • Мнения: 239
Аз също се регистрирах и ме пусна до последната стъпка - плащането! Сега ще направя пробна поръчка  Wink

# 9
  • Мнения: 52
и аз се записвам и дано е вярно,нещата да много хубави  Hug Laughing

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Има немалка разлика в цените между 2-та сайта и колекцията е непълна,но пък ако пристигат нещата по-бързо до БГ ще е супер.

# 11
  • Мнения: 83
Браво момичета ако имате отзиви от пазаруването моля пишете  Peace и аз ще го изпробвам, но може би към края на другата седмица  Sad най редовно пазарувам от некст с посредник и много ми бавят нещата дано вече да идват по бързо  Hug

# 12
  • Мнения: 130
В страните, от които може да се пазарува не дават България. Но все пак де следя, ако стане ще поръчвам и аз

# 13
  • Мнения: 83
asioula напротив дори в горния десен ъгъл на сайта е българското знаме  Peace

# 14
  • Мнения: 130
 то аз затова се надявам, иначе, изброените страни в сайта са Argentina ($)
Austria (€)
Belguim (€)
Chile ($)
Czech Republic (Kc)
Denmark (€)
Estonia (€)
Finland (€)
France (€)
Gibraltar (€)
Hungary (€)
Israel ($)
Italy (€)
Latvia (€)
Lithuania (€)
Luxembourg (€)
Netherlands (€)
New Zealand ($)
Norway (€)
Peru ($)
Poland (€)
Portugal (€)
Republic Of Ireland (€)
Romania (€)
Slovakia (€)
Slovenia (€)
South Africa ($)
Spain (€)
Sweden (€)
Switzerland (€)
Turkey (€)
United Kingdom (£)
Venezuela ($)

Общи условия

Активация на акаунт